За подкрепата по време на диети.

  • 1 671
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 299
Имаш най-'правилната' подкрепа според мен Grinning От това по-хубаво няма,  най-близкият ти човек да ти влезе в положението и да те подкрепя изцяло. Човек ако е безволев, много лесно  намира прични да си развали режима Grinning
Никога не казвам, че съм на диета. Мразя я тази дума. Предпочитам да спомена, че се ограничавам с храната(ако се наложи), но като цяло нямам воля. Blush

# 16
  • Мнения: 1 930
Подкрепата е най-важна в случая. При мен не е така. Съпругът ми никога не ме е подкрепял, нямало нужда, само ще си навредя, колкото и да се опитвам да обясня , че не се чувствам добре, примерно, няма разбиране.
Та..много е важно, че те подкрепя Peace

# 17
  • Мнения: 6 958
Simple Smile Подкрепа ли? Подкрепа имам само от вас тук във форума   bouquet  bouquet  bouquet Рядко от някоя приятелка спазваща диети, но до сега съм нямала такава която да е сериозна в това отношение... Но подкрепата е много важна... така ти става по леко и гледаш по реално на нещата и вярваш, че и ти ще успееш  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 2 161
Като момиче бях доста закръгленичка.Отслабнах много преди да се омъжа и по време на бременноста с първото си дете напълнях пак.Подложих се на драстична диета месеци,след като родих.Не получих и грам подкрепа от собственият си мъж!!!През цялото време повтаряше как ще се разболея.После той замина,върна се след месеци,аз вече бях в много добра форма.Посрещам го на летището,ухилена и си представям какви комплименти ще паднат.А той само казва:Че какво толкова ти имаше преди?Така или иначе щеше да си отслабнеш.което не е вярно,защото по принцип съм предразположена към напълняване.за да изглеждам добре,аз постоянно се ограничавам.Така или иначе той не ме подкрепяше,дори постоянно говореше пред майка ми как ще се разболея,как ще припадна и т.н.Разбирам,че това е любов,да харесваш човека до себе си,какъвто и да е той,но в случаят този тип мъже вредят на жените.Ако един път само ми беше казал:Трябва да отслабнеш!,аз просто щях да се взема в ръце много по-рано.За протокола-мъжът ми е много висок,едър,и добре сложен мъж GrinningКогато бях дебеличка, просто не си подхождахме.

# 19
  • Мнения: 2 673
За мен най-голямата подкрепа \т.е подтик да отслабна \е някой "доброжелател" да ми каже "колко съм се закръглила" или "наляла"...Е #Cussing outтогава хем ме е яд, хем тези реплики ми дават такъв невероятен стимул да отслабна HugТака че, благодаря на хората, които са ме намирали за дебела, те са предизвикали у мен недоволство, а недоволството е първата крачка към успеха на един човек Hug
не ми е нужна подкрепата на мъж!

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Когато съм на диета нямам възможност някой да ме подкрепи,тъй като храната на детето и съпруга ми я приготвям лично аз Close ,а не смятам, че след като гладувам другите трябва да се съобразяват с мен Rolling EyesКогато бях момиче нещата бяха по  цветущи  bouquet-хладилника -празен,на масата само определената храна за диетата, цигари и чашка чай или кафе Simple Smile,но положението сега е съвсем ралично   Wink

# 21
  • Мнения: 11 747
Оох,това ми е голяма болка!! SadНикаква подкрепа не получавам!Аз не искам другите да се съобразяват с мен,просто не искам стотици пъти на ден да ми подхвърлят от всички страни- "хапни си това,хапни си онова,няма да напълнееш".... и "Хайде де,хапни си,хапни си,ама и от това си вземи,ама ти не си толкова пълна,ама стига с тези диети,то за какво ти е!"ЕЕЕЕЕЕЕЕЕеееееее,бяс ме хваща! #Cussing out #Cussing out

# 22
  • Мнения: 12 774
Наистина е много важно да имаме подкрепа в такива моменти. За съжаление вкъщи не получавам кой знае каква. Половинката ми си хапва предимно неща, които аз избягвам по време на диета. Ако го помоля да не сяда до мен, докато ги яде или поне да не ми предлага през пет минути да си взема, ще го направи, но сам никога не се сеща да се съобрази с това, че се ограничавам. Свекърва ми пък е направо саботажник - вкъщи готви основно тя, понеже е пенсионерка и има повече време. Това е чудесно в много отношения, но постоянно ме изкушава с разни неща от рода на баници, бухтички, картофени кюфтета, пържени картофки, купува разни сладки за кафето и тем подобни... И винаги ми казва "Абе ти сега си хапни, пък от утре вече спазвай диета като искаш"  Rolling Eyes Е, поне не е от бабичките, които се и обиждат, ако им откажеш храната,с която те канят, че с тях няма оправия без скарване. Разбирам, че го прави само от добри чувства и че останалите трима души вкъщи не са длъжни да се съобразяват с това, че се опитвам да отслабна, но така ми е доста по-трудно.
Получавам голяма подкрепа от сестра ми, от една приятелка, с която се виждаме много често, както и от форума -тук наистина срещам страхотно разбиране, за което ви благодаря  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 1 481
Не получавам подкрепа по време на диета, но и нямам нужда от такава. Когато реша, никоя сила на земята не може да ме принуди да хапна нещо, което съм решила, че е в разрез с режима. Амбицирам се от резултатите и всеки свален килограм е стимул да сваля още един, а не да се разпусна и да изям нещо калорично  Simple Smile Трябва да отбележа обаче, че не съм пощелива, или както там е термина. Единствено някой по-интересен вид сирене може да ме съблазни.

Общи условия

Активация на акаунт