АМ и вода

  • 960
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
 Моята беба е на осем месеца и вода почти не пие, при всяко дете е индивидуално. С кърмата- ми казаха, че си доставя нужната течност.

# 16
  • Мнения: 59
Моето бебе е  пие много вода,познава си шишето и има предпочитания.Винаги е пиела много вода,не виждам пречина да не й давам.Детето само си показва и те учи.

# 17
  • София
  • Мнения: 897
Разбира се, че трябва да и предложиш вода, най-малкото да си изплаква устичката след хранене.  Peace Както са ти отговорили по-горе някои деца пият много вода, други отказват- детето най-добре си знае. Ако не иска- не го насилвай, но ако иска- остави го да пие колкото има нужда. Hug

# 18
  • Мнения: 174
Бебето само ще си покаже PeaceДари пие и вода и чая на Хип
Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 676
Предлагах на синчето ми вода, но той не пиеше много. Пропи я към 1г.3м  Peace. Не се тревожи, детенцето те води  Hug

# 20
  • Мнения: 75
Пие от самото начало. Сега най- често давам чайчета.

# 21
  • Мнения: 574
Не виждам как може да навреди,всеки организам се нуждае от вода.Бебка пие по 100-125мл вода на ден.Още в родилния дом ми връчиха шише с вода и аз давах. Peace

# 22
  • Мнения: 119
Моята бебка изпива 4аи на Хипп по 700-800ml на денонощие,и много добре разли4ава,кое е 4ай и кое мляко.То само те у4и!

# 23
Моето бебче е на 4 месеца и му дадох вода още в родилния дом.Много я обича и ако го оставя,ще изпие цялото шише.Понякога има случаи,когато не иска да яде мляко и ми бута шишето,а когато му подам водата-не мога да я взема от устата му.
 Затова според мен по-добре да му дадеш на детето вода,а то само ще си покаже,дали иска или -не.

Общи условия

Активация на акаунт