Звездни Компромати - Април'24

  • 258 891
  • 2 139
  •   1
Отговори
# 1 830
  • Мнения: 18 720
Гущеров ще влиза в политиката 😁

Мамин златен той, ще върви по стъпките на татко Гущер.

# 1 831
  • Мнения: 3 298
Аз не харесвам Скарлет визуално. Не знам защо стана толкова известна като красавица. Малко е особена с тази обърната горна устна, но красива - не бих казала.

# 1 832
  • Мнения: 5 022
Христо Стоичков е станал дядо отново, този път има внук.
Октомври месец ще се ражда бебето.

# 1 833
  • Мнения: 13 067
Толкова мразя Дарма Куин и откачалки, че ако ще да е най- красива на света, заради ненормално поведение ми е неприятна и тя и Джоли и други подобни психота. Горките им мъже , които трябва да търпят такива изблици и циркове.
По- добре някоя по обикновенна, но на център…

# 1 834
  • Балчик
  • Мнения: 763
Скрит текст:
Конкретно за Мъск. Семейството му я е мразило. В последната биографична книга, брат му разказва, че Елон имал склонността да се влюбва в жени, които са зли към него. "Тя е красива, но има тъмна страна". Наричали Амбър “хаотично зло”, защото се хранила от хаоса който създавала. Той разказва случай в който Амбър се затворила в една от стаите някъде в чужбина и крещяла, че Елон й взел паспорта за да я държи заложница. Брат му и майка му от другата страна на вратата я уверявали, че паспортът й е в чантата и тя може да си тръгне по всяко време. Накрая разбили вратата. Тя естествено не си тръгнала.
Пуста мотика за такива....кърската работа много помага.

# 1 835
  • софия
  • Мнения: 25 959
Бойчето Кръстанов - вечното момче.
Скрит текст:

# 1 836
  • Sofia
  • Мнения: 26 671
Христо Стоичков е станал дядо отново, този път има внук.
Октомври месец ще се ражда бебето.
Христина май ще има бебе,не Мика
Скрит текст:





# 1 837
  • Мнения: 3 774
Странна е историята на Амбър. Двама много известни мъже - Мъск и Джони Деп са били болезнено влюбени в нея. Беше красива жена. А сега целият свят се подиграва с нея и ако не е било кавалерското отношение на Джони Деп (имам предвид, че той май опрости присъденото му обезщетение), щеше да е напълно разорена. Принуди се да емигрира на друг континент заради хейт.  Сякаш сама се мрази и се забърква в ужасни каши.
Джони и опрости обезщетението, тя не плати и стотинка, само застрахователите му изплатиха един милион, който после той дари за благотворителност.
Ако не беше лъгала толкова безумно-нескопосано, щеше да и мине номерът и да съсипе живота и кариерата на човека.

Толкова мразя Дарма Куин и откачалки, че ако ще да е най- красива на света, заради ненормално поведение ми е неприятна и тя и Джоли и други подобни психота. Горките им мъже , които трябва да търпят такива изблици и циркове.
По- добре някоя по обикновенна, но на център…
Ах, то ако и пишеше на челото каква е... в началото сигурно е била кукличка, докато го оплете.

# 1 838
  • Мнения: 417
Николета рекламира бебешка количка
Скрит текст:

# 1 839
  • Мнения: 19 319
А някой знае ли какво стана с Румънеца и Енчев? Нали щяха дз съдят Фики Стораро, че е използвал песента им "Пипни ме тук", без разрешение и без да им заплати за правата?

# 1 840
  • Враца
  • Мнения: 2 399
Чиполино италианска марка ли са? гледам, че рекламата е снимана в Италия.
Помня предишната реклама на количка от Николета. Сега пак имиджът е същия. Не е мръднала.

# 1 841
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 144
Чиполино италианска марка ли са? гледам, че рекламата е снимана в Италия.
Помня предишната реклама на количка от Николета. Сега пак имиджът е същия. Не е мръднала.
Последователна е, ако не друго.

# 1 842
  • Мнения: 3 773
Странна е историята на Амбър. Двама много известни мъже - Мъск и Джони Деп са били болезнено влюбени в нея. Беше красива жена. А сега целият свят се подиграва с нея и ако не е било кавалерското отношение на Джони Деп (имам предвид, че той май опрости присъденото му обезщетение), щеше да е напълно разорена. Принуди се да емигрира на друг континент заради хейт.  Сякаш сама се мрази и се забърква в ужасни каши.
Джони и опрости обезщетението, тя не плати и стотинка, само застрахователите му изплатиха един милион, който после той дари за благотворителност.
Ако не беше лъгала толкова безумно-нескопосано, щеше да и мине номерът и да съсипе живота и кариерата на човека.

И това е истинската причина да избяга в Испания. Застрахователите които сега я съдят за измама.
Рано или късно всеки си го получава.

# 1 843
  • Мнения: 6 288
Ален Делон на 88 г.
Скрит текст:

# 1 844
  • Мнения: 3 298
Не знам защо Анушка Делон пуска тези снимки. Струва ми се ненужно. Ех тя твърди, че той е разрешил, но за съжаление вече той какво ли разбира.

Общи условия

Активация на акаунт