Знаете ли кого видях - 44 тема

  • 16 128
  • 122
  •   1
Отговори
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 210
НОВА ТЕМА - ДОБРЕ ДОШЛИ




Споделете накратко кого сте срещнали,
ако решите - къде сте го видели, вашето впечатление и мнение


*  *  *

Моля, в темата не използвайте инициали за човека, когото говорите, или само първо име,
както и уточнявайте при дублиране на имена.




Предишна тема:

тема 43

# 1
  • Мнения: 1 805
Йоана Буковска е много натоварваща.Имах случай,занимаваше ни цяла компания непознати с несгодите ѝ по време на пандемията и как фалирали артистите,как не се погрижила държавата за тях, колко много пътуват и няма средства за нощуване по хотели.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 572
"Неведнъж е показвала Даниел младши с дрешки от Пепко и Синсей."


Не ги следя Бачорски, само съм чела колко са "хай" и затова се учудих.
Благодаря за темата.

# 3
  • Мнения: 24 351
Буковска преди беше много неприятна - вечно обясняваше колко е различна от плебеите. В последните години се смири или поне не се появява толкова често на екран за да ни обяснява коя и каква е.
Виждала съм я няколко пъти. Като момиче е, абсолютно незабележима

# 4
  • Мнения: 9 193
Гала- заприличала е на двойничка на Муки в лице!
Толкова ботокс е наблъскала, че прилича на мастиф - без да обиждам породата.

А преди 15 год.се обясняваше, как тя нямало да се прави на пластмасово чучело..боже!

# 5
  • Мнения: 9 441
Записвам се в новата тема, никой не съм виждала скоро.
Атанаска как изглежда на живо?

# 6
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 331
Mystic, как ти се стори Лора Крумова на живо ?
Поотслабнала ли е ?

# 7
  • Мнения: 2 359
Определено да. Беше с дълга шарена рокля и в тяло не си личеше толкова, но в лицето определено има промяна.

# 8
  • Мнения: 139
Любомир Ковачев, пред сградата на министерството на МВР, с цигара. Супер надут. Също като Буковска. А дори не са в А листата, за да имат такова самочувствие.

# 9
  • Мнения: 10 618
Л.К. има богат спонсор, цяло лято бръмча по скъпи места в района на Созопол. Може оттам да идва самочувствието.

# 10
  • Мнения: 818
Онзи ден както се разхождах в един квартал на София първо видях Явор Бахаров, беше в компания и се разминахме, даже се обърнах след него Grin не бях напълно сигурна, че е той. В момента, в който се обърнах да продължа разходката си, пред очите ми - Галена, изгледаше уморена, гледаше през мен и пресече без да се огледа. Слезе от масивен бял джип (не запомних марката) и беше с голяма черна шапка тип сомбреро.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 683
Ромина Тасевска днес, беше с тийнка, избираше й дрехи. Абсолютно незабележима, да не кажа невзрачна. А съм от феновете й, много ми харесва късата й коса, че даже и русото.

# 12
  • Мнения: 12 666
Решила е да копира Нана, нали й наследи предаването. Пуснете снимка от преди.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 1 683
Решила е да копира Нана, нали й наследи предаването. Пуснете снимка от преди.
Ромина я харесах, когато се подстрига. Преди това беше красива, но стандартна в красотата си. Затова се и изненадах, че не ми хареса като я видях. Съмнявам се, че копира Нана във външния си вид - с къса коса и руса е много преди да води онова недоразумение.

# 14
  • Мнения: 1 926
Ромина е с къса коса много преди да знае, че ще замени Нана.

Общи условия

Активация на акаунт