Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Априлска вещерска и спортна

  • 72 211
  • 2 031
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 10 849
Добро утро.
Стискам палци !!!

# 1 246
  • Мнения: 6 584
Палци за раждащата снаха и здраво бебе на финала!

Моята малка раждах предизвикано, точно 72 часа от първия медикамент до финала. Тук гледат да не форсират ражданията с големи дози окситоцин веднага, карат го по-полека.

Аз се подобрявам бавно и полека, благодарение на адекватното лечение на УНГ-то. Голяма беля направи лекаря в спешното и можеше да стане много страшно. Обмислям оплакване.

# 1 247
  • София
  • Мнения: 14 125
И при нас е върви бавно и полека. Говорих с доктора. Има разкритие, с епидурална е. Чакаме, а аз се чудя с какво да се занимавам.
Някой ползва ли микровълнова, еърфрайер и конвектомат комбиниран уред? Заслужава ли си?

# 1 248
  • Мнения: 18 685
Ре, сядай си на д-то и стига слухтя по докторЯта Kissing Heart

За такъв уред преслушай темата за еърфрайъри (ако са тези, които си мисля - като мини фурна с няколко нива). Там ги има коментирани подробно. Мен нещо ме отказа от такъв. Малко са ми като печка Ряховец и не са особено икономични откъм енергопотребление.

# 1 249
  • София
  • Мнения: 14 125
Тези ги преслушах, по-различна е уж. Ще го мисля. Умря ни едната микровълнова, която си беше само такава. Ще трябва да я подменя и за това се замислям за комбиниран уред.

# 1 250
  • Мнения: 9 147
Ре, чакам и аз с вас!
   И при мен едната микровълнова умрЕ, ама аз така да не долюбвам този уред. Държим я само заради свекъра.  Фурната ми има функция, но аз не му давам да пипа печката много -много.
   Мьос, бързо възстановяване!

# 1 251
  • София
  • Мнения: 14 125
Удобна ми е за стопляне на порция храна или размразяване.
Тази, която гледах има три функции. Микровълнова, еър фрайър и конвенкомаат.

# 1 252
  • Мнения: 6 584
Когато се колебая за уреди, чета отзивите в амазон и в още един немски сайт, който има потребителски коментари. Обръщам особено внимание на отзивите със снимки и видеа и тези с ниски оценки. Често критиките са не за самия артикул, а за бавна доставка, проблем с опаковката, липсващ артикул в поръчката, объркан цвят, но нямат отношение към качеството и функционалността на конкретното нещо. Често, обаче, са си точно в целта и кофти качеството или лошата функционалност лъсват бързо.

# 1 253
  • София
  • Мнения: 14 125
Баба съм 🥰🥰🥰🥰🥰. 2.9. 51.2. Името още не е известно 🤣.
Отдъхнах си. И двете са добре. Бебето е засукало веднага.

# 1 254
  • Мнения: 10 849
Баба съм 🥰🥰🥰🥰🥰. 2.9. 51.2. Името още не е известно 🤣.
Отдъхнах си. И двете са добре. Бебето е засукало веднага.
Честито! Да сте живи и здрави !

# 1 255
  • Мнения: 8 070
Честито, Бабче!!!
Палаво и усмихнато да расте.
А на снахата бързо възстановяване желая.

# 1 256
  • Пловдив
  • Мнения: 40 960
Честитооо!


Ре, нормално ли роди накрая?

# 1 257
  • Мнения: 6 333
Честито!Здрава, щастлива,кротка и поспалива да расте!

# 1 258
  • София
  • Мнения: 18 774
Здрава да е, всички около нея ♥️

# 1 259
  • Мнения: 18 685
Честита внучка, Ре! Да е жива и здрава!

Общи условия

Активация на акаунт