Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Априлска вещерска и спортна

  • 67 682
  • 2 031
  •   2
Отговори
# 1 650
  • София
  • Мнения: 14 070
Бърчо, да илядиш. Само кеф, спокойствие и здраве.

# 1 651
  • Мнения: 12 130
Бър, честит рожден ден! Здрава да си! 💐🥳🎂

# 1 652
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
Да илядиш, Бърле! Ма, много си млада, бе, булка!

Мъчно ми е като чета за болните дечковци. Рен, моята голямата е имала 2 тежки ангини, още ми се плаче, като се сещам. Гной, афти, висока Т, не можеше даже АБ да преглъща, какво остава за ядене. Минава, ама ще се измъчите. Не го насилвай да яде, соковете също дразнят. Студен чай и супа на стайна Т. Аз съм правели тежки ангини през месец, вдигали са ръце нашите. Семейните легенди разправят, че при поредното боледуване баща ми ме е повел из целия град и ми е купувал по един сладолед от всяка сладоледаЖийница( да речем, по онова време, 5-6 места в града). И о! чудо! ангината минала бързо и повече не съм страдала от гърло. Simple Smile Simple Smile
Обаче като дърта магарица, едва преди няколко години така се издокарах, че не е истина, 5 дни щях да умра. Бяхме на концерт на РХЧП, потна, викаща 2 часа, вкарах една ледена бира. Пресече ме буквално, докато се приберем( 2-3 часа по- късно). Докторката в спешното ахна от сливиците ми. Ядох сладолед до премала, ясно, ама и АБ пих.

# 1 653
  • Мнения: 7 376
Честита да си, Бър, здрава, все по-красива, заобиколена от любимите ти хора! И по-често да се сещаш, че и Бър е човек Simple Smile

Наредили сме се теленца през няколко дни. Аз се чудя дали да не си подаря едногодишен абонамент за Сторител по случай моя телешки ден.

Милото Шефче, милата Хортензова девойка. Прегръдки и за двама им.

У нас чушки със сирене, яйца и домати на фурна. И малко мръвчоци за МУ, че взе да ме гледа лошо с тия постни манджи. За пресни картофи и баклава прочетох, направо ви подкарвам по домова книга, докато изядем всичко.

# 1 654
  • Мнения: 1 463
Бър,да си жива,здрава и много щастлива! Hug Flowers Rose

Скоро не съм писала и не съм поздравила Ре за хубавите новини! Ре,да е здрава и расте щастлива внучката! Радвам се много и за добрите резултати!

Ренко,бързо оздравяване! Дано по-бързо подейства антибиотика.

Хортенз,данони при вас вече се подобрят нещата!

Пфу,бягам аз от новините,но те ме намират.
Чудя се колко ще устискам да не се паникьосам предвид ситуацията.

Инак и ние сме сополиви и тримата.

Отивам да се опиянявам!

# 1 655
  • Мнения: 8 007
Честита да си , Бър!
Щастлива, обичана и обичаща! 💐🎉😘

# 1 656
  • Мнения: 10 820
Бър, да си жива, здрава, много щастлива и обичана !

# 1 657
  • Мнения: 6 326
Здрава да си,Бъръльо!

# 1 658
  • Мнения: 2 832
Бър, жива, здрава, щастлива, обичана,обичаща, късмет, сбъднати мечти и пари за всичко останало!
Горкото шефче!

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 20:35 от wind and fog

# 1 659
  • Пловдив
  • Мнения: 40 920
Бъръл, Че Ре Де! Да си здрава!


Ренко, моя правеше ангини вс.месец Confused АБ ги съпътсваше...и тъй до безкрай, всъщност доде не открих хомеопатията.
Не дава ли компрес са му сложиш?

Лайла, стига слуша щуротии...всъщност, продължавай да ги избягваш новините.

Аз турнах фасулец у херметика. Ходих да ми подновят кичурите и да махна лака. Посленият поне до есента...нанагорно ми иде и бая удря портмонето.
Ся освен и аз да се опиянчвам Stuck Out Tongue Winking Eye  Корем ме наболява, ма МЦ няма тоя месец.

# 1 660
  • France
  • Мнения: 13 059
Бъри, да си жива и здрава, момиче. Да те слушкат домашните, да не те ядосват работно, да имаш много, много хубави моменти Heart

Много болни дечица напоследък. Стискам палци да им мине като на кученца Heart

# 1 661
  • тук и там
  • Мнения: 11 698
Бър,жива ,здрава и щастлива да си!Все така красива и готина!

# 1 662
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 903
Здрава и честита да си, Бър!
Отметнах пазаруване, разходката на кучето и приготвих и вечерята. Намаза рошльо днес, обиколи квартала. Че като вали, кротуваме у дома. А прогнозата за утре е пак дъжд. И той се изучи - надолу търчим дружно по стълбите, ама наобратно -  чака си асансьора. Simple Smile

# 1 663
  • Варна
  • Мнения: 2 772
Бър-чо, здрава, права, щастлива, късметлива!!! Все хубавини да ти се случват!

За ангини да не ви разправям... Много си ги имах като дете. Добре, че синко е с друг ген, при него май нито една нямаше. Всъщност знаете ли за фамилна предразположеност към ангини? Иначе мойте "семейни доктори" (баба, дядо - лекари) ме лекуваха от гнойна ангина със сладолед, пуканки и кока кола.

Сега да замоля за едни палци стиснати? Ще разберем резултата от хистологията в петък.
Само дето аз знам, че палцестискането, което получихме с ММ, вече е изиграло каквото е изиграло. Те материала за биопсия са го взели още на 4-ти, та резултатът ще отрази каквото е било тогава. (Освен ако не играе някакъв квантов/енергиен/мисловен трик, който да работи с дата идния петък, де Simple Smile Ама туй е в сферата на необяснимото Simple Smile
Като и да е, в петък ще знаем какво са му махнали на 4-ти.)

Да мине туй, после ще ви досаждам с разкази за разни емоции. А пък имам да разправям и още куриози от сватбата на децата, че стигнах само до номер две.

Хайде, лекичка. Извинявайте за дългия чаршаф. Допивам едно винце с много лед и ще се цопвам в кревата. Утре пак в шест без десет на т.нар. "тичане в Морската" (дето пак ще изкарам 70 метра, ама нейсе, хих)

# 1 664
  • Пловдив
  • Мнения: 40 920
Дорч, стискам!
И ме подсети за пуканките Simple Smile и ние сме го правили.

Общи условия

Активация на акаунт