Кралски работи и клюки - април и май 2024

  • 155 677
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 1 260
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 399
https://www.instagram.com/reel/C66A85_PXiI/?igsh=MXR5d2hmZHY0bGR1bg==

Шведското кралско семейство са ми най-симпатични след АКС. Изглеждат като тях близки и задружни. Карл Филип, макар роден като престолонаследник и в последствие "детрониран" демонстрира обич и подкрепа към сестра си.

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 20:23 от Г. Краули

# 1 261
  • София
  • Мнения: 7 988
Това с Летисия беше преди, сега ми изглежда по-смирена. И сякаш-дали доброволно, или по протокол-отстъпва на дъщеря си. За тях си мисля, че Фелипе си я обича такава каквато е-дребничка, малко лошичка и нервничка. Ако не-все щеше да се чуе нещо-той крал и много хубав мъж...
Разбирам да изпъкваш сред приятелките си, но и сред порасналитв си дъщери...
Е преди грябваше да напомня на свекърва си, коя вече е кралицата.

# 1 262
  • Някъде там
  • Мнения: 16 337
Кръщенето на Карлос ще е на 24 май в двореца Лирия.
Благодаря! Знаех си, че е време 😁. Има ли църква в двореца?
Малко съм разочарована, че няма да е в Севиля, като на братовчедките. Дано видим снимки.

Мернах нещо за годеника на Теодора, някакви проблеми, но нямах време да чета, после забравих. Някой да е срещнал нещо?




Последна редакция: пт, 24 май 2024, 23:14 от daviz

# 1 263
  • Мнения: 230
Нови официални портрети на Хокон и Мете-Марит



# 1 264
  • Някъде там
  • Мнения: 16 337
Много харесах червената рокля на Мете още преди като показаха портретите с нея. Втората и тя не е лоша.
Това ми е любимата снимка от новите.


Фелипе и Летисия отбелязват деня на въоръжените сили.








# 1 265
  • Мнения: 3 307
Не ми харесва с тази побеляла коса, иначе костюмът е топ.

# 1 266
  • София
  • Мнения: 10 076
Oooo малкото Карлосче, много е сладък! София много ми харесва, интерес тоалет, хубав цвят, нови златни сандали (или не ги помня). Белен също изглежда добре, но роклята ѝ не ми харесва по няколко параграфа, най- вече раменете.

Летисия не намери ли удобни обувки в по-подходящ цвят за официалното мероприятие.
Не че на предишното стоят по-добре.  Не ми харесва особено на последните събития.
Но иначе ако тръгнем да вярваме на твърденията в испанските таблоиди за едно, трябва да повярваме и за друго.
Никак не изглеждат като двойка, живееща разделено и щастливи само за пред хората. Същото се отнася и за Мери и Фред, има достатъчно уловени моменти, както на близост, така и на такива, от които можеш да напишеш сценарий. В повечето случаи точно тези, преразказани в пресата, изобщо не са такива, а доста преувеличени и често извън контекста.

Мари е чудна булка, да са честити - казах ви, май е месецът на кралските сватби 🙂

И още нещо, не смятам, че настоящите кралици, трябва да правят нещо, за да не изпъкват пред престолонасдничките - те са кралиците! Всяко нещо с времето си.

# 1 267
  • Мнения: 2 640
Първата бяла рокля с коланчето - няма талия Wink Тя не е виновна де.  Конструкция.

# 1 268
  • Някъде там
  • Мнения: 16 337
Лана 👍👌👏.
Следейки четейки и слушайки редовно с години,много различно се виждат нещата.

Страхотна фотосесия. Тази ми харесва повече.







# 1 269
  • Мнения: 441
Само,че за разлика от датският тогава принц другите,за които се намеква никой никъде не ги е виждал само една жена каза....

Уилям и Джордж на финала на FA cup на Wembley








# 1 270
  • Мнения: 8 494
Страхотни са! Джордж е голям сладур, хванали са го как си оправя косата.




# 1 271
  • Някъде там
  • Мнения: 16 337
Йордания чества националния си празник.
Ослепително изглежда Рания.

Като изключим чантата. Доста странна.








# 1 272
  • Мнения: 9 974
Мъжът й как го докараха толкова висок?

# 1 273
  • Мнения: 18 897
По-напред е И ние с мъжа ми изглеждахме така, аз по-висока с малко. Никога не съм го осъзнавала като проблем.

# 1 274
  • Някъде там
  • Мнения: 16 337
Предполагам, че е стъпил на нещо.
Навсякъде където погледнах го дават с 3 см по-висок от нея.
Но, тя просто винаги е на много висок ток.

Общи условия

Активация на акаунт