Лидл 183 - Априлска великденско-предпразнична

  • 61 400
  • 824
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 573
Алкохолът не, но чипсът е хубав.
кой вид?
Пп. Аз все пак взех този на който пише Премиум Grinning, 500мл, доближава се до Пломари...а цената е много добра.


Викаш бива, а? Ще взема. Навремето съм взимала узо от Лидл и съвсем си биваше. Друго беше, де

# 61
  • Мнения: 6 778
И при мен има още активен купон за макарони, а вчера беше последен ден, пишеше “изтича днес”.
  Те хич не са ми вкусни, бях купувала един път и не ми харесаха изобщо.
Или искат да разкарат количества, или заради срока пускат още валидност.
Аз всъщност бях в магазина, но не погледнах изобщо с какъв срок са тези макарони.

# 62
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 319
И двата гръцки чипса ми харесват доста, дзадзикито беше изненадващо свежо сметаново, другото е стандартен вкус на месо. А макароните напоследък ми изглеждат по-вкусни от преди, сякаш са подобрили рецептата, но в момента съм на вълна великденски зайци и друго не вземам😁

# 63
  • Мнения: 313
Подарявам+ останалите, които качих назад в темата, много ги харесвам, но няма да успея да отида Sad

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 813
Ако говорите за макаронките на Tiradell при мен не се вижда купона, тъй като си напазарувах от тях. На мен марката много ми допада на вкус, особено пък при тая цена. Само тяхното фиде ползвам.

# 65
  • Мнения: 5 089
Наирянка, мисля, че за френските макарони се пише. До утре е купонът.

# 66
  • Мнения: 26
Подарявам.
Скрит текст:

# 67
  • Мнения: 4 431
Здравейте момичета и момчета,
има ли в някой филиал останали от дамските маратонки? Ще си намери ли някоя добра душа да ми вземе 37-ми или осми номер? Плащам си И доставката разбира се Simple Smile

# 68
  • Мнения: 3 118
Рошличка-при нас имаше някави-прати ми на лични снимка и номер.В петък ще видя.Ако някой не ме изпревари разбира се Simple Smile

# 69
  • Мнения: 222
Голяма далавера днес 😊 бормашина с винтоверт 2 в 1, с кабел 5-метров, за 50лв. Че другия винтоверт беше изчезнал вече. Аз на касата спрях служителката да я питам за батериите, тя се опули в неведение, но един мъж зад мене ни светна, че моделът е с кабел. Хем пари за акумулаторна батерия спестих, хем за в бъдеще предвиждах и с бормашинка за дребни неща да се снабдя. И щом няколко човека вдигнаха палец одобрително за parkside, съм спокойна 😃

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 5 027
Подарявам.
Скрит текст:

# 71
# 72
  • София
  • Мнения: 3 722
Благодаря за брошурата. Искам да ви питам само на мен ли ми липсва старото приложение.. списъка за пазаруване, който си правех толкова много ме улесняваше. Много ми е тъпо да разглеждам брошурата като знам как се виждаха всички артикули там, че дори и повече от брошурата. Да не говорим, че половината неща забравям да взема като ида..

# 73
  • Мнения: 4 622
Не само ми липсва списъка, писах им няколко пъти във формата за контакт и доста намалих пазаруването заради това. Беше много удобен, а сега правя скрин шот на брошурата и ровя по снимките докато обикалям из магазина.

# 74
  • Мнения: 39 519
Благодаря за брошурата. Разгледах я на тъгъдък без да ме впечатли.

Общи условия

Активация на акаунт