Искам да кажа...(217) през АПРИЛ 2024

  • 39 855
  • 871
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 14 394
Добро утро!

Аз много обичам кафе и не ми влияе на съня, обаче на нервите... Ставам като вибратор 🤣

Вчера тук беше 30 градуса и вечеряхме на вън,  ама от днес ще се разваля. Нищо,  нека повали, че да ми изкласи хляба за лятото 😁

Една птичка си създаде интересния  навик сутрин да чука  по стъклата  на верандата. После каца на асмалъка и пее. На мен ми е супер, ама Лио изпада в нерна криза 🤣

Спокоен ден, банда!

# 391
  • София
  • Мнения: 2 166
Добро утро!
Боби, прекрасен подарък си си направила!
Спокоен ден и от мен!

# 392
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 102
Добро утро, девойки!

Две кафета пия сутрин, това е, с много мляко - лате. Това е, повече не мога. Намислила съм зеленчуково меню за седмицата, доволна Simple Smile
Хубав ден!

# 393
  • Бургас
  • Мнения: 16 559
Добро утро!
Хубав и слънчев ден, момичета!🍀

# 394
  • Мнения: 39 737
О, Али, и аз бих изпаднала в такава криза от птичата песен.
Хубав ден от мен!

# 395
  • Germany
  • Мнения: 8 012
Добро утро!
Много обичам кафе, но вече не мога да пия повече от едно сутрин, защото ме заболява глава и не мога да спя вечерта. Иначе го обичам силно и със захар Simple Smile
При нас рязко обърна времето и сутринта умрях от студ, докато разхождах Ина. Цяла седмица го дават такова...
Днес ще водя малкият при личната да го чуе и да видим какви предположения ще има за 4-седмичната му кашлица. Той е по добре, но все още и ушите му се запушват и според мен си е недоизлекуван.
Хубав да ви деня!

# 396
  • Мнения: 14 845
Аз си пия две кафета сутрин и някое макиато следобяд. В супера отсреща правят уникално такова и много го обичам. Не ми влияе на спането.
Аз се ядосвам с котките ни. Днес пак едно сандъче с цветя даде фира. 🤯😤 По прозорците абсурд да ги кача, на пейката беше и пак го събори и съсипа тъкмо тръгналите мушката. Бясна бях. В 8 часа се разправям с китки и пръст. Такава беля е това бебе, дето спасихме от боклука, че нямам думи... 🤣
Дават го и при нас да се разваля времето, а ми беше така добре на 25 градуса. Идеална температура ми е.
Мони, дано е добре детето.

# 397
  • Мнения: 11 743
Аууу, ще ѝ извия врата на Фтичката, отделно хич не ги долюбвам пернатите създания Joy

Пием само 3в1. Пием го постоянно и не ми влияе по никакъв начин, освен че имам подозрения, че заради него не мога да сваля едни 2-3 кила Mr. Green
Мога да стана през нощта, да пия кафе и пак да си легна Grinning

Дават го разваляне навсякъде. Не протестирам, само защото трябва дъжд, че иначе ще се озъбим на лято.

# 398
  • София
  • Мнения: 2 166
Ети, на мъжката част как се отразява зеленчуковото меню?
В нас е доста трудно да го харесат за повече от ден - два.
Стискайте палци. Проверка чакам.

# 399
  • Бургас
  • Мнения: 6 651
Добър ви ден!

Кафета пия задължително по 2 на ден, ако имам някоя среща може трето, но много рядко. Иначе преди време се наливах със сериозни количества, но никога не са ми влияели на съня и нервите.
Сутринта изпих второто кафе на морето, мрачничко си беше, макар че имаше хора на плажа, а по пътя срещнахме и други по бански и с чадъри. Ту пече, ту се скрива, шантава работа.


Мони, дано намерите причината за тази продължителна кашлица, четвърта седмица не е малко!

Боби, готин подарък си си направила!

# 400
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 102
Роди, засега са ок Wink
Малкия винаги си добавя нещо.

# 401
  • София
  • Мнения: 2 166
Тенк ю за палците. От министерството минаха и заминаха. Написаха си протокола без забележки. Relaxed

# 402
  • Мнения: 1 102
Момичета, скоро не съм писала, но ви чета.
Кафе не пия от 3 години. Не ми липсва.
Прибрах по-капризните китки вътре, чакам дъжда и студа.

# 403
  • Бургас
  • Мнения: 6 651
Аз след последното оправяне на китките съм се попрестарала с окастрянето им и някои дадоха фира, та вчера и днес си запълних липси по саксийките.

# 404
  • Мнения: 5 481
Аз още не съм ги посадила, та няма да им бера гайле:)
От кафе много ме боли корем, така че го отказах принудително, иначе много обичам.
Ще направя изключение, ако пия едно със Селесте на плажа.

Общи условия

Активация на акаунт