Отговори
# 270
  • Мнения: 505



ИРЕНКА, няма пък..... продължавам с ИЗКУШЕНИЯТА.... ти ако искаш пий разните му там Витаголди...  hahaha

# 271
  • Мнения: 686
Иренка,живот и здраве, ще ти звънна в събота вечерта да се разберем нещо за неделя. А другите мацки ще ги видим в понеделник - така се уговорихме с Миленка.
Заведението ще ти го покажа, ще идем заедно.
Много се радвам и аз!
Въпреки че днес ми предстоят много важни неща и съм толкова притеснена, че душата ми се е свила  Sad Стискайте ми палци, пък после ще ви разказвам за какво сте ми стискали палци   Mr. Green Laughing
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 272
  • Мнения: 505
момичета здравейте

виждам че Иренка се стягат за среща с Мили и Миленчето... нека ви се получи, пък ние ще чакаме ФОТО РЕПОРТАЖА ви... photo

а пък аз днес ще ходя на мамински купон ..от КЛЮКАРНИКА, заедно с Миленка...  smile3534
хак да ви е... даже мама ще дойде да ми гледа децата, че да мога спокойно да си ПОПИЯ....  Wine Glass

весели празници на всички ви

и да не забравя почерпката за днес...





този път е здравословно и полезно...а не изкушаващо за диетиращите  smile3521 smile3525

# 273
  • Мнения: 7 723
.... аз днес ще ходя на мамински купон ..от КЛЮКАРНИКА, заедно с Миленка...  smile3534
...

Хи- хи, и аз ще ходя , заедно с Вили, пък!!!!  Whistling

# 274
  • Мнения: 2 040
Аз си мислех че утре ще се видим, ама щом сте се разбрали вече за понеделник - ок ..  Peace

Мила, ние с теб в неделя ще се видим да направим организацията за понеделник, да приготвим червения килим, розите, шампанското  Laughing Аз забравих снощи да звънна на Рени, но щом сте се разбрали и с нея, значи всичко си върви по ПЛАН  Laughing

Стискам палци силно, дано жънеш успех с важните неща, които ти предстоят днес ..  Praynig Peace

Вили, приятно изкарване и на двете ви с Миленка довечера и леко с алкохолеца .. наблегайте на коктейлчетата, дето нас ни черпиш тия дни  Grinning

# 275
  • Мнения: 2 959
Приятни срещи Ви желая, и на Правешка земя и на Софийска.
Вили, Миленка, дано да сте изкарали страхотно, и ще чакаме отзиви и снимки!
Ей, Иренко, най- накрая се сбъдна мечтата Ти да се съберете на Твоя територия, преди година Пимпа говореше за организиране от София, но май си остана просто като идея?!

Слънчеви и хубави почивни дни и да разказвате как изкарахте на срещите!

# 276
  • Мнения: 7 723
Пу, първа аз да споделя-
снощи беше невероятен купон!!!!  newsm44
Така не се бях веселила от не знам кога!!! ooooh!

Снимки- от Вили!!!  Whistling

# 277
  • Мнения: 2 959
Вили, хайде давай снимки. Явно сте изкарали страхотно по отзивите които чета. Руске от Лозенец, отново с нов ник, резултат от купона ли?!

# 278
  • Мнения: 505
Кали,  пускам един линк към снимките от Купона... и специално за ТЕБ добавих няколко мои снимки в края на албума..че както предполагаш в моите снимки ъз съм преди всичко зад АПАРАТА....



цък въху снимката за ОЩЕ...

# 279
  • Мнения: 2 959
...пускам един линк към снимките от Купона...
Вили, то хубаво даваш линк, но е засекретен достъп.

# 280
  • Мнения: 2 959
Вили, благодаря!  Много хубави моменти си уловила, явно имаш дарба и усет към фотографията дори Цомба го подчерта. С много елегантна риза/ блуза си, а за разкошната Ти коса, нямам думи, но гледам че и на други е направила впечатление! Майчето още ли е при Теб или сте вече в очакване на Татито с двете красавици?

Приятен последен оставащ празничен ден, Момичета и приятно изкарване на Правешката среща!

# 281
  • Мнения: 505
момичета  не мога да пропусна да ви почерпя с нещо което нашият татко ни донесе от турция... нали сте ми приятелки... хапнете си и ВИЕ...  Hug





Иренка, казвай как мина срещата с Мили и Миленка... хайде влизай на отчет..че и нова тема ще трябва да правиш..  Heart Eyes

# 282
# 283

Общи условия

Активация на акаунт