Отговори
# 525
  • Мнения: 2 320
Ох не мога повече с тия фенове 😂😂😂
https://vm.tiktok.com/ZGeH16kRU/

# 526
  • Мнения: 847
Не мисля да търся логика в сценария,но се запитвам как тази изгорена на младини жена е родила Акън?Че и от кого?


И аз това си мислех и дали въобще Акън е нейно дете.

# 527
  • Мнения: 277
Не мисля да търся логика в сценария,но се запитвам как тази изгорена на младини жена е родила Акън?Че и от кого?


И аз това си мислех и дали въобще Акън е нейно дете.

И аз мисля, че не е нейно дете ! Не го гледа с любов, даже и е безразличен и го използва за мизериите си ! Има нещо с Акън, може да се окаже, че е Корхан.
Може да се окаже на Ифакат син и да се върне в имението по-силна от всякога, че без нея трети сезон как ще има... 😃

Не знам и аз, мъдря ги някакви ама да видим какво ще излезе. 😃😃

# 528
  • Мнения: 3 470
Не мисля да търся логика в сценария,но се запитвам как тази изгорена на младини жена е родила Акън?Че и от кого?


И аз това си мислех и дали въобще Акън е нейно дете.
На майтап - всякакви изроди има по света, хеле в оня край. Може да са я продали, може да е заченала с хиджаб...
А сериозно - не бих се учудила, ако онези, на които беше поръчано да я хвърлят в ямата с вар, преди това да са я изнасилили.

# 529
  • София
  • Мнения: 1 943
Гледах някакви клипчета и вече сериозно се надявам поне част от тези мъки да са сън. Тази с пердето е в синьо като държи шишето и дърпат Сейран.
Там където се смеят налудничаво е в червено.
Дано тези инжекции да я карат да има халюцинации и да сънува. Оффф, не знам.

# 530
  • Мнения: 230
Добро утро, момичета! 🫶


Много важно ми беше да знам кой сериал гледа Ninka555, едва заспах снощи,. Добре , че рано, рано го съобщи! Айде стига вече, като не гледаш , не гледай!

Не гледам, не гледам, но мога да пиша!

# 531
  • Мнения: 1 818
Ако са я изнасилил тези,дето са я хвърлили в ямата,Акън няма да,е толкова млад.Все пак,тя е връстница на Хатидже

# 532
  • Мнения: 33 428
Обърнахме го на психотрилър. Очаквам всеки момент да изскочи Джефри Дамър от екрана 🤣

# 533
  • Мнения: 2 506
Hurricane  Напълно  съм съгласна.  Изкача Чекатило, Дамър или Вампирът Чейс. Като се има напредвит,че едни от най-бруталнинте  чудовища ходили по земята  ни  са жени.  Тази жена със синьото  перде ми прилича на кървавата графиня  Батори.
В някои сцени, когато тези асистенти държат Сейран ми се струва, че тази светлина хвърля червен цвят върху ризата, за да обърка още повече умовете ни. Така, че може би просто  така изглежда  окървавена или я упояват и сънува кошмари.  Rolling Eyes

# 534
  • Мнения: 277


Това май е от имението  😊

# 535
  • Пловдив
  • Мнения: 194
От вчера ме е заглождила една мисъл (визирам Асуман и Ифакат) що за наглец трябва да си, че да си каниш любовниците в къщата на бившите си съпрузи,  било то да под формата да спортуваш или да правиш опити за дете, да им ползваш името и  всички облаги които ти предоставят.
Ами като искаш нов живот напусни имението, откажи се от всичко, с което си свикнал и започни на чисто, ама къде  ти.

# 536
  • София
  • Мнения: 1 943

Това май е от имението  😊

Да, пак там снимат.

Шербета се спукават от ПР, нашите на тези ужасни фрагове явно ще разчитат.

Скрит текст:
Вчера не е имало снимки в болницата. Можело да има днес, но като видях снимката на Гьозде вече се съмнявам.
Дано открият Сейран тази серия, че ще е много тежко.

# 537
# 538
  • Мнения: 991
От ютуб канала на Ялъто! 🤘

# 539
  • Мнения: 523
Попадна ми клип в тик ток, нанкойто се вижда как някой прави компрес или слага лекарство на гърба на Сейран, очевидно в болница. Та....има надежда.

Общи условия

Активация на акаунт