Отговори
# 720
  • Мнения: 262
Jessy Надявала се била на Аби... голям смях.   Стига глупости,  да разгърнем малко хронологията.   Тя нито един път не показа, че е готова да го обича въпреки финансовото му състояние.  И аз я съжалявах-  бой яла, като малка, травми  има, стррахлива е, но... Да не забравяме Суна в първи епизод, мечтите й, как е възпитавана, за какво е отгледана, колко много се е старала и е учила да бъде достойна за Висшето  общество. Ясно се видя какво  иска -да е богата, това е.  Да престане на Кая не й беше трудно, както и да мечтае за мъжа на сестра си.  Като, че ли това което  може да й предложи Абидин не й  стигаше в нито един момент.  

Няма лошо ако си е взела поуки  и се заобичат с някой, но никой не й е виновен, че има своята тъмна страна и мечти.

А епизода, в който е ядосана на Аби и му казва " Ааа, ти си можел да говориш, къде беше когато ме омъжиха, защо не каза нищо ? "
Дали не се е надявала да я спаси ?!
Аз не казах ли същото, тя мечтаеше да се спаси от бащиния си дом ! Не сринаха ли мечтите и като избраха Сейран ?
И въпреки това тя се примири и обикна Аби !
А колко пъти му каза ТЯ, че може да има начин да са заедно? Тогава той се дърпаше заради финансовото си състояние !
Защитавам я, защото и на нея не и беше лесно и даже много неща и думи преглътна дори и от Сейран !
И стана такава, защото беше потъпквана ! За всяко нещо си има причина. Аз също не одобрявам това и държание, високомерие и това, че иска мъжа и живота на сестра си. Но всички подпомогнаха за това и Ифа си я използваше както си иска !
Надявам се тази вечер да видим старата Суна. 🤞
Пиша всичко с добри чувства, не споря и не се карам с никого ! Просто харесвам и Берил и Суна ! 😊

Последна редакция: пт, 19 апр 2024, 18:57 от Jessy3

# 721
  • Мнения: 105
Хайде и аз да помогна да изпишем тази тема……
Чудя се сега озвучката ли да гледам или по Стар заради рейтинга?
Един глас,но важен
Щото аз искам и 3,че и 4 сезон
По-добре да си ги гледам заедно, отколкото с някакви други партньори в подобни дизита…

# 722
  • Мнения: 905
Още малко и къмм новата къщичка, хайде!

# 723
# 724
  • Мнения: 905
66/3 е с над 300хил. Харесвания в Инстаграм! 👍

# 725
  • Мнения: 130
Хайде и аз да помогна да изпишем тази тема……
Чудя се сега озвучката ли да гледам или по Стар заради рейтинга?
Един глас,но важен
Щото аз искам и 3,че и 4 сезон
По-добре да си ги гледам заедно, отколкото с някакви други партньори в подобни дизита…

Ако гледате на комп може да си пуснете стартв без звук и на друг екран/страница да гледате с озвучка / правила съм го като прекъсне озвучката да не изпускам/ . Предложение само. Simple Smile

Последна редакция: пт, 19 апр 2024, 19:15 от teya123

# 726
  • София
  • Мнения: 1 849
Заповядайте в новата тема

https://www.bg-mamma.com/?topic=1648916

# 727
  • Мнения: 187
И кърпички ще ни трябват.🫣😭

# 728
  • Мнения: 262
И кърпички ще ни трябват.🫣😭


Ма какво приказваш, голям рев ще е ! Само от трейлърите ми стана ясно !  😃😭

# 729
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 857
Няма изписване тази тема Joy

# 730
  • Мнения: 8 442
Здравейте и честит ни Чапкънов и СейФер Ден  момичета  Heart
За Суна аз се надявам ,че травмиращите събития които всички ще изживеят в тазвечершния епизод ще и върне старите настройки и ще си спомни колко много обича сестра си .
Мисля ,че между Суна и Аби има истински чувства ,но просто някак си и двамата  не можаха намерят достатъчно сили да бъдат един с друг.Да имаше пречки и то много между тях ,но просто и те двамата  или не уцелиха точния момент или просто чувствата им не са чак толкова силни или няма достатъчно лудост между тях . Simple Smile Сейран и Ферит по всевъзможни начини се опитваха да ги спрат ,но никой не успя да застане между тях и на края даже и с цената на живота си пак останаха заедно .А Суна какво ,еми майка така ,татко онака ,страх ме  е,това било онова било.Аби и той ами какво ще и предложа ама искаш ли ама как да го направим ама така ама онака и докато се натуткат Суна я омъжиха за Сафетчо. Angry Прекалено много ги мислят и двамата нещата и докато мислят времето върви  и събитията се случват и става все по-трудно  и по-трудно.Ето сега и Кая и Айше са вече в играта освен всичко други препятствия та не знам как биха се получили нещата между двамата.Но ако трябва да избирам с кой харесвам повече Суна бих избрала определено Аби.Той и влия добре,с него  Суна е мило и добро момиче .
Отношенията с Кая още от самото начало са гнили и въпреки че Кая казва ,че се  е влюбил някак си хич не му вярвам и не мисля ,че между тях би се получило нещо хубаво и дълготрайно.
Ноооо в крайна сметка любимия ни сценарист ще реши какъв ще бъде пътя на Суна и с кой ще е във връзка.



Последна редакция: пт, 19 апр 2024, 19:24 от Eny87

# 731
  • Мнения: 22 125
Да пусна още едно постче, белки стигнем до заветното 50 Grinning

# 732
  • Мнения: 8 442
Айде и от мен нещо като за финал Simple Smile



https://youtu.be/-I4Ht4aUhgU?si=VC0qKPHXRoGNUYf8

# 733
  • Мнения: 130

Благодаря за новата тема и дано има поне малко щастие за баланс довечера. Още не съм сигурна дали да не оставя за утре по светло да гледам и то според вашите отзиви. Simple Smile

# 734
  • Мнения: 426
И кърпички ще ни трябват.🫣😭

Всичко ще ни трябва: кърпички, алкохол, успокоителни, но няма да ги предадем, ще си ги гледаме❤️❤️❤️

Общи условия

Активация на акаунт