Отговори
# 75
  • Мнения: 2 320
“Ти си най- дълбокият дъх, който съм вдишвал!”
Момчето, което отказваше да гледа романтични филми с бившата Joy



#ДишайтеСейФер Heart

Добро утро момичета!

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Добро утро, сладурки!
Петък е, честит Чапкънов ден!

Часът и мястото на срещата не се променят. До довечера.

# 77
  • София
  • Мнения: 2 004
Мисля, че с предложението на Аби към Айшен най-после ще се разбере какъв му е случаят и дали не е някой незаконен наследник. Шефика беше много против такава връзка, личи си и по физиономията й от фрага.
Очаквах, че бабата в розово е убила брат си, така Орхан няма да е виновен. А тази жена явно е с някакви много сериозни психически проблеми, жалко за Акън.

# 78
  • Мнения: 382
Днес мисля че ще свършим с отвличането ? За да сме в напрежение но да видим 😍

# 79
  • Мнения: 2 342
Серията днес започва от 21ч.

Забулената жена не е с психологически проблеми а с отмъстителски такива! 😁

Суна какво плаче и се тръшка след като и тя се омъжи пред очите на Абидин и се правеше на господарка.. той не може ли да си създаде семейство?
И тя се чуди кой по-напред да ревнува много се навъдиха около нея. 😂 ама само в нейното съзнание..

Акън и той много смел го раздава.. иначе беше доброто агънце ама посяга на жени.. много “мъжкарско” поведение.. Ферит поне отива и му набива канчето на който и да е.. не прави такива маймунски отмъщения..

# 80
  • Мнения: 1 173
Добро утро,петък е дето се вика.  Хубав и усмихнат ден да имате🍀.Довчера пред екраните, за тези които питаха 21:00 почва новия епизод ,заради смяната на часа .

# 81
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 932



Твоите ръце във моите

Много съм объркан,
откакто те видях,
бродя си самотен аз.
Изгубих си ума,
откакто те познавам...
 
Твоите ръце във моите...
Твоите очи във моите...
Нека косите ти се слеят
с моите, да станат едно.

# 82
  • София
  • Мнения: 2 004
Рени, благодаря много за превода на песента Heart Ще я добавим на първата страница Simple Smile

Зад кадър на целувката

https://twitter.com/urazbulbeni/status/1775932265320575249

# 83
  • Мнения: 1 307
Страхотно послание има тази песен, напълно отговарящо за нашите сладурчета! Рени Flowers Tulip

# 84
  • Мнения: 2 320
Аз, не възприех думите на Аби насериозно. Сториха ми се театър предназначен да нарани Суна или да я отдалечи от Айшен. Но може и да е решил да си даде шанс.

Направи ми впечатление тази снимка.



Изглежда, че Асуман е стиснала юмруци от яд или безсилие, притеснение, а Суна я успокоява.
Какво са измътили тези двете Grinning

# 85
  • София
  • Мнения: 2 004

Направи ми впечатление тази снимка.
Скрит текст:


Изглежда, че Асуман е стиснала юмруци от яд или безсилие, притеснение, а Суна я успокоява.
Какво са измътили тези двете Grinning

Аз си мисля, че Асуман се е ядосала заради ограниченията и съответно тя няма да може да се вижда с треньора. Но ако е така значи той все още не е започнал да я изнудва и ми отпада от списъка със заподозрени за главата.
Аз така или иначе гласувах, че са платили на служител, но това е най-безинтересната опция Simple Smile

# 86
# 87
  • Мнения: 288
Честит петъък 🎉
Аз минавам само да споделя, че снощи по бтв стори даваха сватбатаа... Амиии няма такъв разкошш 😍😍😍 Красотаа са и двамата !!
Чак ми се прииска да се оженят и в реалния живот . 😊
Аз да ви попитам нещо, защото или съм пропуснала или не се е повдигала отново темата, но Ферит разбра ли, че дядо му има пръст в това, че слагаха противозачатъчни на Сейран ?
За Сейран знам, че знае Кязъм разнищи нещата и и каза.

# 88
  • Мнения: 1 197
Добър ден, момичета!
Днес е нашият ден.
Очакват ни нови вълнения с любовта и страданията на Сейран и Ферит.
От началото на фрага видяхме Хатидже при Йокеш и животните му. Какво е правила при него, за да я ненавижда до отмъщение сестра му.
Явно и тя като Халис, на младини е имала доста ухажори,  щом не са я забравили до сега.
Въобще голяма тайна витае около тях двамата и дано не е пагубна за фамилията.

# 89
  • София
  • Мнения: 2 004
Днес е денят Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт