Стилът ни според възрастта (40+) - лайфстайл тема за пораснали момичета. Април!

  • 152 632
  • 2 280
  •   1
Отговори
# 1 920
  • Мнения: 39 561
Мими, "не" за роклята. Ще се намери друга.
А тази с чаплата е много красива.
И чантата е хубава, не я връщай, G&B.

# 1 921
  • Мнения: 28 913
Добро утро!
И аз не съм ок, щом има нужзда да питам за роклята значи не е моя...едно нещо го взимам ако ме грабне от раз. Wink Е, и ако след обличането ми стои добре 😅
Честита Цветница! Ако имаме цветя в темата да са здрави, обичани и цветни!

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 08:21 от mimi.7299

# 1 922
  • Мнения: 3 026
Добро утро, цветно и шарено да ви е днес 🌷🌷🌷
Мими, на мен роклята ми хареса, и на Ал роклята ми хареса.
Корейският балм и крема за ръце на Nuxe са страхотни!
Ани давай насоки за последваща грижа- ще наблягам на мазилата, с тези антикоагуланти нито вампирски лифтинг мога да правя, нито ботокс да слагам….

# 1 923
  • Sofia
  • Мнения: 7 021
Роклята с чаплата е красива и съм сигурна, че ще стои възхитително на Ал.

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 15:18 от Karen

# 1 924
  • Мнения: 28 913
Галче, Туберозите са тук. Щандът е до  сградата дето са тоалетните на Флората. След обяд ще го посетя.
Карен, ще те взимам в Бс с тия фламинговци! Heart Eyes
Макадамия, ще станем красоти с тия мазила, въпреки болежките! Hug

# 1 925
  • Мнения: 3 736
Цветница 🌷🌿🌸
Честит празник!

Красиви цветя за декорацията Лайт, мислиш за всеки детайл. И като знам аз как като почна да мисля за промяна как и я правя си мисля, че може би при теб е дошъл момента. Един живот живеем, да е постоянно смазващо напрежение не става.

Можем да мислим среща за края на май ако искате.

Карен, цялостната ти визия е 😍 Кога хвана тен?

Мими, някои от изчистените рокли ми харесват, но тази с перцата не. Колекцията Екзотични птици на Дика ми допада (в чаплата се влюбих), ето по-нешарените, мисля в някоя от тях с бижута и токчета ще се получи супер. Пауна ми харесва много, ММ много искаше да ме мушне в нея, но не се чувствам ок с рокля над коляното.
Скрит текст:



Амуаж са прехвалени по мое мнение.

Мими, живи и здрави като ни водиш на образавателна лекция при розовите фламинги ще донеса Isabey, имам едно мини - класически цветен парфюм от едно време.

Сложих си рокля на цветя и след малко отивам на църква и за риба.

# 1 926
  • Бургас
  • Мнения: 6 444
Честит празник! След малко отивам за клонки.

Благодаря, Мими! Ще отида през седмицата, вчера и днес е лудница, явно затова не съм ги видяла, обикалях и там.

# 1 927
  • Мнения: 28 913
Ал, тези паунови феери са точно за теб! Ще мина днес през Дика!  Но няма да е птица моята рокля! Wink
Бях до църквата, взех си венче, купих цветя. Сега отивам в Карнобат по работа.

# 1 928
  • Мнения: 32
Честит празник, дами! Цветно и леко да ви е!
Цяла седмица детенце боледува, направи синузит и не можах да стигна до темата. Изчетох по диагонал, но много сте писали тези дни.
По повод чувствителната околоочна зона - аз също страдам от този проблем. Вечер мажа Шипково масло, а сутрин едно коремче на Ла Рош, което засега не ми създава проблеми. https://www.laroche-posay.bg/toleriane/toleriane-dermallergo-eye-creme
Мими, предполагам че проблемът на дъщеря ти е вече решен, но и аз подкрепям идеята за продукти с ниацинамид. Имам кожа с широки пори и склонна към комедони. Отлично ми се отразява серумът на Ла Рош вечер и пак техен с вит С сутрин. Всъщност всичко което слагам на лицето си от десетина години е на Ла Рош, включително фдт. Само тази марка от тези със достъпни цени на пазара действа добре на мен.
Благодаря на Агент за детайлните постове. Аз съм напълно изгубена в темата и все не ми остава време да се образовам. Действам по усет - къде успешно, къде не чак дотам.
Чудесна среща сте направили, аз с удоволствие бих се включила, но май града под тепетата няма много представители.
Копче, Чека, Агент, Ан Мари - благодаря за прекрасните фотоси.
Честити да са рождениците и бъдещите абитуриенти.
Заради темата качвам бърза ежедневна визия от пробната на Лий Купър.
Купих чудесно панталонче на повече от добра цена. Това е линка. https://shop.kenvelo.bg/product/timeout-pantalon-dalgi-pantaloni
Много приятна материя, добре скроен, не прави обем излишен и е в обичаните от мен земни цветове, които не знам дали ми подхождат Simple Smile
И поздрав за вас с няколко цветенца от моята градина, която ми е като емоционално зарядно!

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 12:22 от Хаши

# 1 929
  • Мнения: 2 434
Честита Цветница, дами!
Пожелания за всички цветенца в темата Flowers Hibiscus

Хубава среща е станала вчера, но не можах да се присъединя за съжаление.
Живот и здраве-друг път!
В църквата сутринта беше прекрасно. В нашата има много добър хор и  нов свещеник с чуден глас. Направих венче и го окачих, пия кафенце и си почивам.
Хубав празник на всички!

# 1 930
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 613
Честит имен ден на всички с цветни имена! Много цветно и усмихнато да ви е винаги! 😘☺
Ал, вчера бях спортно ,
играхме боулинг, бяхме на кино и после на хапнахме любимите му пици. Във вторник ще излизаме и празнуваме по-официално , защото тогава кака му се прибира. Много ме е яд, че не мога да се насладя на парфюмните ти съкровища 😘

Мими, мисля, че в Дика ще намериш нещо подходящо за повода. Тези на Ароганс не си заслужават. Нито като материи, нито като изработка.

Магни, много си хубава. Голямо съвпадение ви се е получило с колежката. И аз имам подобни изцепки Simple Smile

Хаши, много ми харесва комбинацията дънки с карирана риза. Супер си! ☺

Лайтче, сигурна съм , че всичко до последния детайл ще е страхотно. Мен по цветарство и градинарство хич ме няма. Чакам да те видя в цялата ти прелест.

Макадамия, много се радвам, че балмът ти е харесал. Аз втора година ползвам корейска козметика и малко по малко май изцяло преминах на нея. Тук там имам някоя слънцезащита не корейска. РетинАлът в момента също не ми е корейски, но след няколко дни почвам нов корейски с много добри отзиви. Не смея да препоръчвам , защото моята кожа е суха и аз обичам да наслагвам продукти. Ако нещо го усещам тежко сутрин, с кеф си го мажа вечер.
В момента съм пристрастена към един тонер, който не само, че страхотен , но и е огромно количество. Мажа го по колкото пъти се сетя. Порцеланова ми става кожата с него.
 https://kocos.bg/MISSHA-Chogongjin-Youngan-Toner-1-1382
Ако ти се занимава с поръчки от азиатски сайтове, цената там излиза добра. В кокос има -10% с КК10. Предвид какво количество е, напълно си заслужава. Пише , че е тонер, но изобщо не е течно, по-скоро наподобява на по-рядък серум.
Изобщо цялата тази серия е страхотна.

Вчера забърсах един сатенен панталон
https://www.zara.com/share/-p02030851.html?v1=329381669&utm_camp … =red_social_movil
 Вече ще ви показвам само нещата, които съм получила . Че толкова много неща поръчах и върнах този месец , че не истина. Последно и двата топа белите дето ви показах заминаха обратно Simple Smile

Хубав и усмихнат ден на всички!🌺

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 20:05 от ani_d

# 1 931
  • Мнения: 3 648
Честит празник, цветни момичета!
Мими, аз съм за роклята, въпреки перушинките. Защо не я пробваш, всъщност не се знае дали няма да се окаже интересна с подходящи аксесоари. Между другото тази свободна кройка лично на мен много ми харесва. Цветът поне на снимката е хубав.
Чантата на G&B бих запазила. За мен е свежа.
Лайт, от личен опит мога да те посъветвам за промяна. Никога не е късно, а душевното спокойствие и щастието са най-важни. Аз го направих на 42. Пълна промяна, буквално оставих стария си живот и избягах в непознатото. Не съжалявам. Много ми хареса идеята за цветя в саксии и това че ще ги подарите на гостите си. От години съм забранила да ми се подаряват рязани цветя. И най-малката саксийка ме радва повече от най-фамозния букет. Линка на роклята от Есприт не се отваря и не мога да я видя.
С нетърпение чаках да прочета за срещата в София, надявах се да се включа онлайн, но по-важното е, че ви е било забавно и интересно да сте заедно. Хубави моменти са това.
Моята вечеря мина буквално под мотото хубава храна. След почти месец на строг хранителен режим, всичко ми беше толкова вкусно, че чак се замислих дали да не отменя резервацията за рождения си ден и да заведа домочадието за една уютна и спокойна вечеря. Или просто мога да се върна там с Ал, като дойде при мен.
Ани, след тази снимка не знам как ми харесваш повече. Строго официално, елегантно или спортно - май всякак.
Иначе подобни да кажем дублирания в тоалетите винаги е възможно когато има повече дами в един колектив, които обичат да следят тенденциите. Не беше никаква драма, напротив приехме го откъм веселата страна и даже се уговорихме да се появим с полите на работа за да разчупим униформата. Синьото сако го бях приготвила като връхна дреха за рождения си ден, но ми свърши работа като решение в последния момент. По забавно беше като се паркирах с пърполетка пред входа на ресторанта. Свалих каската, моторджийското яке и гуменките, извадих от куфара стилетото, наметнах сакото и влязох все едно с лимузина са ме докарали. Joy

# 1 932
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 613
Аууу, Магни, това със слизането от моторчето е било уникално , направо си те представих на живо.
За да не спамя в темата ти писах в уатсъп понеже ти имаш голям опит с Манго.

Момичета, я кажете на Манго номерата на обувките как са?? Да гледам ли какви размери пишат в см или да поръчам номера , който по принцип нося?? Ако гледам в см,, ще трябва да поръчам един номер по големи и затова се чудя.

# 1 933
  • Мнения: 3 648
Ани, отивам да си взема телефона. Аз от манго поръчвах само сандалите за мен и ботите на щерката. Номерата които носим и се оказаха точни.

# 1 934
  • Мнения: 23 189
Честит празник!
Хаши, какво е жълтото цвете?
Ал, за над коляното не те подкрепям- знам, че можеш да си го позволиш.

Общи условия

Активация на акаунт