Ритници или контракции

  • 2 408
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 891
Не му се излиза на детето, там му е добре  Mr. Green Какво е, момче или момиче?

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Контракции са мила.Леко раждане Hug.Дано мине бързо и скоро да гушнеш бебо.  bouquet

# 17
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Да ти кажа при мен как беше. Такива контракции имах през целия ден преди да родя. Коремът ми се стягаше и имах леки болки като при цикъл. И през нощта  Shocked, изтекоха ми водите и започнаха родилните контракции. Доста се шокирах (беше ми за първи път), но не се притеснявай, всичко остава един сладък спомен. Желая ти много успех, прекрасно бебче и леко раждане  newsm10.

# 18
  • Мнения: 1 516
Не му се излиза на детето, там му е добре  Mr. Green Какво е, момче или момиче?


Не се знае  Joy Joy Joy. Наложи ми се да ходя при двама лекари и единия вика момиче, другия момче...

Така и не стигнах до болницата тази нощ- като съм заспала всичко е утихнало.

Благодаря ви на всички за отговорите!

кк, а как изглеждаха истинските ти контракции? Можеш ли да ги опишеш?

Чакането подължава!

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 07:49 от Radostche

# 19
  • София
  • Мнения: 978
Radosttche,
Вечерта преди да родя имах контракции, болката от които усещах като стягане в кръста. Определено не бяха регулярни през 5, през 10мин, после прз 20мин, след това през 2-3мин. И така цяла нощ. На сутринта вече нямах никакви контракции , но се обадих на лекаря си /по настояване на мъжа ми/ и той ми каза да отивам в болницата. Когато бях там към 9ч. сутринта имах 6см разкритие и на обяд родих.
Съветвам те да отидеш на лекар или до болницата, в която си решила да раждаш.
Очакваме скоро да се похвалиш

# 20
  • Мнения: 1 516
Тази сутрин наистина няма нито болка, нито стягане ....Днес съм на консултция при моя лекар - следобяд... Като се върна ще пиша какво е казал ...

Още един път искам да благодаря на всички ви за отговорите и покрепата.   bouquet

# 21
  • Варна
  • Мнения: 134
Аз имах такива контракции една седмица преди да родя - почти всяка нощ, но нямах разкритие. А докато чаках в предродилна дойдоха две жени по същия начин - едната роди на следващия ден, а другата след три дни. Ако усетиш пак такива контракции иди в болницата, защото някои жени пък усещат че раждат чак като почне да излиза бебчо, но ако нямаш разкритие по-добре да си чакаш в къщи.
Леко раждане и най-сладкото бебче на финала.

# 22
  • Мнения: 2 891
Абе това чудене - вътре или вън ми прилича на мъжка работа  Twisted Evil Само те могат толкова да се чудят за важните неща  Mr. Green Иначе, пожелавам ти успех и дано най-накрая вземе решение, какво ще прави сладурчето.
п.п. Моите контракции наподобяваха силни менструални болки.

# 23
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Здравей Radostche, тези безболезнени контракции или ако са с лека болка, са подготвителни и може да ги имаш много често, съвсем нормално е. А родилните контракции, повярвай ми, няма как да ги сбъркаш. При тях пак ти се стяга корема, но с прерязваща болка, от която аз лично се привеждах напред и не можех да се изправя. Но все пак, ако подготвителните контракции са много на често може да имаш разкритие. Не се притеснявай да се обаждаш на доктора си или да ходиш до болницата. Също така щом ти е време да раждаш трябва да ходиш на тонове, за да следят дали всичко е наред с бебчо. Отново ти желая много леко раждане и успех. Чакаме с теб появата на новия човек  smile3522.

# 24
  • Мнения: 1 516
Абе това чудене - вътре или вън ми прилича на мъжка работа  Twisted Evil Само те могат толкова да се чудят за важните неща  Mr. Green Иначе, пожелавам ти успех и дано най-накрая вземе решение, какво ще прави сладурчето.
п.п. Моите контракции наподобяваха силни менструални болки.

Хаха Simple Smile Ами като прибавим и острия и не много голям корем - може и да се укажеш права Simple Smile
Дано да реши и то по-бързо ,че се поизнервих и то доста Simple SmileSimple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 1 775
Здравей Radostche, тези безболезнени контракции или ако са с лека болка, са подготвителни и може да ги имаш много често, съвсем нормално е. А родилните контракции, повярвай ми, няма как да ги сбъркаш. При тях пак ти се стяга корема, но с прерязваща болка, от която аз лично се привеждах напред и не можех да се изправя. Но все пак, ако подготвителните контракции са много на често може да имаш разкритие. Не се притеснявай да се обаждаш на доктора си или да ходиш до болницата. Също така щом ти е време да раждаш трябва да ходиш на тонове, за да следят дали всичко е наред с бебчо. Отново ти желая много леко раждане и успех. Чакаме с теб появата на новия човек  smile3522.
Подкрепям, аз бях с такива от седмия месец. В деветия три пъти ме взимаха в болницата, с обещание, че ще родя до довечера Joy Родих след две седмици. Мисля, че ти е рано, аз си записвах контракциите и като станаха на 3-4 минути тръгнах. Тези ми приличат на подготвителни. Подготви си нещата за родилното, ако не си. И на мен ми прилича на мъжка работа. При мен и с двамата беше така ту вътре, ту вън Joy.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 294
Как си Radostche, защо не пишеш, хайде зарадвай ни  Laughing

# 27
  • Мнения: 1 516
Още съм си 2 в 1 ... Вчера доки каза, че главата била в таза , плацентата ми е 3-та степен на зрялост... Има ги първите признаци на пренасяне. Каза ,че ще ме чакат максимум седмица... Днес  мисля да ида в болницата, където имам позната акушерка и да я помоля да ме оставят  на система... Мисля , че няма какво да чакаме повече  newsm78... Дано да се съгласят  Praynig

# 28
  • София
  • Мнения: 4 294
Още съм си 2 в 1 ... Вчера доки каза, че главата била в таза , плацентата ми е 3-та степен на зрялост... Има ги първите признаци на пренасяне. Каза ,че ще ме чакат максимум седмица... Днес  мисля да ида в болницата, където имам позната акушерка и да я помоля да ме оставят  на система... Мисля , че няма какво да чакаме повече  newsm78... Дано да се съгласят  Praynig
Успех Radostche и чакаме радостна новина  newsm44   ylinfant

# 29
  • София
  • Мнения: 1 775
Успех и от мен Peace Всичко ще е наред, ще видиш Hug И много късмет.

Общи условия

Активация на акаунт