Отговори
# 390
  • Мнения: 14 370
От сторито на Толга: публикувал е една от снимките на Алмеда.



От иранските фенове:
Цитат
Алмеда отиде в Италия с приятелите си преди два дни 🇮🇹 Толгахан току-що се присъедини към тях 🥰


От сторито на Алмеда
Много красиви видеа и снимки е споделила, затова си позволявам да сложа някои от тях и тук.



 

# 391
  • Мнения: 27 922
Добро утро и честит празник на буквичките и словото. 

От вчерашното споделено инфо разбирам че Ариен ще е 6 епизода на платформата Гайн  и Толга е в Италия със семейството.

# 392
  • Мнения: 14 370
Здравейте, момичета!


"Няма нищо по-красиво от високия дух и нищо по-ценно от знанието!"

Честит 24 май - най-българският празник!

Да са честити нашите учители, дейци на културата и науката, всички хора, които създават познание и грамотност.
Защото "Народността не пада, там гдето знаньето живей"!


Вижте в кои страни празнуват 24 май, освен в България

Над 250 милиона души по света от 23 държави си служат с кирилицата, като броят на страните, използващи кирилицата, до разпадането на СССР бе дори по-голям. Този факт ни подсказва, че България, макар да е люлка на кирилицата и да се гордеем, че „и ний сме дали нещо на света и на вси славяни книги да четат“ не е единствената страна, отбелязваща 24 май като официален празник.
Сред отбелязващите 24 май страни са Украйна, Беларус, Северна Македония, Сърбия, Черна гора, Словакия и други държави, част от които обявяват своята независимост след разпадането на СССР или се отделят от Югославия. Кирилицата е официална азбука в Монголия и в някои републики от бившия СССР, а до XIX в. е била такава и в Румъния. Най-общо можем да кажем, че съвсем естествено денят е официален празник за всички славянски народи, за които кирилицата е официалният език.
Също и не всички страни, използващи кирилица и почитащи делото на Кирил и Методий, са славянски. Кирилицата се използва от казакстански, монголски, осетски, татарски, таджикски и други народи и дори в някои части на Аляска.

# 393
  • Мнения: 10 489

Flowers Rose ЕМИ* Честит  Празник!
Да си учител е съдба,то е в кръвта,
до сетния си дъх учител си оставаш..

# 394
  • Мнения: 7 123
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МОМИЧЕТА!


ЕМИ* Честит Празник!....

...И поздрaв от един красив Халил!



Последна редакция: пт, 24 май 2024, 19:29 от HELEN60

# 395
  • Мнения: 14 370

     Софи, Ели, благодаря ви за поздравите и ме извинете, че едва сега влизам в темата, но празнувах подобаващо с колеги!
     Нищо ново не видях из сайтовете, та ще продължа с гифките от епизод 5 на „Arjen”.










# 396
  • Мнения: 27 922
Еми , главата ми е изпушила и се отплеснах да ти честитя днешния празник.
Повод да се видите и празнувате с колегите.

# 397
  • Мнения: 14 370

      Феми, ти ми честити в темата на Чачо, не е задължително и тук да ми честитиш. Не се притеснявай!
      Пускам набързо още гифки с Ариен и се прехвърлям на Дахан.






Скрит текст:











# 398
# 399
  • Мнения: 14 370
Здравейте, момичета!


"Добрите хора ще ви донесат Щастие, лошите хора ще ви наградят с Опит, най-лошите - ще ви дадат Урок, а прекрасните ще ви подарят Спомени!"

Пожелавам ви усмихнат, слънчев и безгрижен почивен ден!



25 май - Световен ден на хавлията

Хавлията е навярно най-полезното нещо, което един междузвезден стопаджия може да притежава.

25 май е Международният ден на хавлията. Празникът е основан от феновете на култовата книга „Пътеводител на галактическия стопаджия“ през 2001 година – 2 седмици след смъртта на автора на забавната фантастична поредица Дъглас Адамс (11 март 1952 – 11 май 2001), в негова памет.
На 25 май честваме деня на хавлията, защото както научаваме от пътеводителя на галактическия стопаджия: „Хавлията е навярно най-полезното нещо, което един междузвезден стопаджия може да притежава. На първо място тя е много ценна в чисто практическо отношение — можеш да се загърнеш с нея, за да се топлиш, можеш да легнеш върху нея на плажа, покрит с жарък мраморен пясък, и да дишаш опияняващия морски въздух на Сантрагинус V; можеш да подремнеш под нея и под звездите, огряващи с яркочервените си лъчи пустинния свят на Кактафун; намокрена, ще ти послужи и в ръкопашен бой; можеш да си завиеш главата с нея, за да не дишаш отровните изпарения ако изпаднеш в беда, можеш да я размахаш над главата си в знак, че се нуждаеш от помощ, и, разбира се, можеш да се избършеш с нея, ако все още ти се струва достатъчно чиста.“

Ако искаш да почетеш Дъглас Адамс  днес можеш да излезеш на разходка с хавлия през рамо.









# 400
  • Мнения: 27 922
Здравейте, момичета!


"Добрите хора ще ви донесат Щастие, лошите хора ще ви наградят с Опит, най-лошите - ще ви дадат Урок, а прекрасните ще ви подарят Спомени!"

Пожелавам ви усмихнат, слънчев и безгрижен почивен ден!



25 май - Световен ден на хавлията

Хавлията е навярно най-полезното нещо, което един междузвезден стопаджия може да притежава.

25 май е Международният ден на хавлията. Празникът е основан от феновете на култовата книга „Пътеводител на галактическия стопаджия“ през 2001 година – 2 седмици след смъртта на автора на забавната фантастична поредица Дъглас Адамс (11 март 1952 – 11 май 2001), в негова памет.
На 25 май честваме деня на хавлията, защото както научаваме от пътеводителя на галактическия стопаджия: „Хавлията е навярно най-полезното нещо, което един междузвезден стопаджия може да притежава. На първо място тя е много ценна в чисто практическо отношение — можеш да се загърнеш с нея, за да се топлиш, можеш да легнеш върху нея на плажа, покрит с жарък мраморен пясък, и да дишаш опияняващия морски въздух на Сантрагинус V; можеш да подремнеш под нея и под звездите, огряващи с яркочервените си лъчи пустинния свят на Кактафун; намокрена, ще ти послужи и в ръкопашен бой; можеш да си завиеш главата с нея, за да не дишаш отровните изпарения ако изпаднеш в беда, можеш да я размахаш над главата си в знак, че се нуждаеш от помощ, и, разбира се, можеш да се избършеш с нея, ако все още ти се струва достатъчно чиста.“

Ако искаш да почетеш Дъглас Адамс  днес можеш да излезеш на разходка с хавлия през рамо.










Олееее , какъв международен имАло ... това е само за нашите неустоми мокри красавциии по хавлия и шортииии. Чок саджък:fire:   тогава започваме фиестата и танцитеееее .. наливаме елексир и коктейли и сме на чИрешата ..  Поздрав  с ето тази Огнена песничка и мацка . Влязла ми е под кожата тая песен чок яка и подлуждам всички вкъщи Joy Заглавието е  Гори -  Горещо ,  Изгарям ...Nature Fire

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 17:50 от femmi2

# 401
  • Мнения: 14 370

     Феми, благодаря за поздрава. Горещо като нашите красавци!
     Аз обаче ще разваля с поста си магията. Stuck Out Tongue Winking Eye Нямах време да търся нещо още по-горещо, та ще пусна новата фотка на албанката. 🤣
     Иска ми се и преразказа си да започна малко по-късно ако някой ме редува.




     И не може без красивия ми убиец. Тоя човек направо ми взе акъла с образа на Ариен.

# 402
  • Мнения: 27 922
Веднага редувам ..  Албанката ще се направя че не съм я видяла Joy


 Още морска красота и съблазън напук на моралистите.  
Софиии , ако покаже елексира и лозето ще го разцелувам ... обещавам че няма да изпием всичко:joy:
Дали има отлежала реколта ..   Отърва се от оковите .. не ми се мисли ко преживеем отново  същото, като с шаманката . Опазил Бог ! Нека флиртува  да не се задълбочава.  Свободна , волна птичка ..

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 18:50 от femmi2

# 403
  • Мнения: 14 370
Фемиии, разсейваш ме! 🤣🤣🤣
Ти се направи, че не виждаш албанката, а аз не мога да откъсна очи от червените шорти и хавлиите. Ако така продължаваш още много пъти ще има да ме редуваш!
Чакам и Софи да поднесе коктейлите, пък преразказа до сряда все ще успея да го кача. "Ангелът на смъртта" ще почака. Няма да му дам възможност така лесно да се гътне.
А моралистите да не гледат, че може да прихванат...  🤣🤣🤣
Ето го твойто делфинче:





# 404
  • Мнения: 27 922
Добре ,че се разсеяхме, вдъхновихме и повеселихме  щото сме се сдухали за финала на Гаддара.

Общи условия

Активация на акаунт