Отговори
# 405
  • Мнения: 14 440
Добре се разведрихме и повеселихме в темата!   Аз с приповдигнатото си настроение  се заплеснах и по "Хубава жена". Изгледах този уникален филм за пореден не знам кой път и съм доволна и щастлива. Сега с още по-голям хъс мога да се впусна в приключението „Arjen”.


Епизод 5


- Натиках Ариен в ъгъла. Какво друго да направя за Селахатин ага? Отлично, отлично! Половин милион за този, който пръв ми донесе парче от трупа на Ариен. Напред, темпо, темпо – казва Ферхат, доволен от взрива.
    Един от охранителите се осмелява да подсети Ферхат, че Селахатин иска Ариен жив, за да може сам да го накаже.
     Ферхат му казва да не си пъха носа там, където не трябва.
     Никой не успява да намери нищо от Ариен и момичето.
     Ферхат е бесен:
- Напред, след мен. Те са избягали в гората. Няколко души да останат тук, останалите с мен, бързо! Те са тук някъде.


     Ариен и Аслъ се измъкват внимателно от скривалището. Ариен успява да убие всички, които са около лечебницата и в момента, в който се качват в колата, Ферхат и хората му ги забелязват. Започва лудо преследване с колите.


     Аслъ е уплашена:
- Ариен, те са след нас.
    Много умело Ариен успява да се измъкне от тях и се отправят към Истанбул.


     В дома на Селахатин.
- Брат, позвъни ми Ферхат. Моли да му изпратим още хора – казва Азим.
- Колкото повече хора изпратим, толкова повече трупове ще получим.
- Довери се на Ферхат, братко. Той ще ти доведе Ариен.
- Проблемът не е във Ферхат, Азим, проблемът е в това, че Ариен е по-силен от всички взети заедно. И двамата знаем това. Мазхар не се вписваше в този свят, а дъщеря ми гледайки ме в очите ме помоли за човека, който обича от много години. Днес единият от синовете ми уби другия. Роджин овдовя, не успяла дори да се омъжи. Изпрати на Ферхат толкова души, колкото поиска. Ще видим какво ще стане.





     Азим излиза, а Селахатин се обажда на Юрий:
- Нужна ми е помощта ти!
- Всичко толкова ли е лошо?
- Именно, това е спешно. Ще ми помогнеш ли?
- Разбира се....



     Ариен и Аслъ в колата.
- Ариен кажи, че избягахме. Кажи ми, че сме спасени. Моля те, Ариен. Ариен, задъхвам се, не мога въздух да си поема.
- Успокой се! Чуваш ли ме, успокой се! Поеми дълбоко въздух. Постарай се да се успокоиш, не се бой! Всичко ще бъде наред... Но ето ги и тях.
- Какво ще правим? В клуба ли ще влезем?
- Да! Тръгвай, не се страхувай!





     Преследвачите разбират местонахождението на Ариен и Ферхат се разпорежда всички да отидат след него, за да не го изпуснат. Докладват му, че е влязъл в нощния клуб.
- Разбира се, той иска да се скрие сред тълпата. Вървете след него и не го изпускайте. Ясно!


     Ариен и Аслъ са в клуба.
- Ариен остави ме. Без мен ти имаш по-голям шанс да се измъкнеш.
- Те ще те убият!
- Разбирам прекрасно, но това е твоят свят. Ти можеш да се спасиш. Кажи защо реши да ме пожалиш, защо не ме уби. Ти си наемен убиец.



- Винаги съм искал да изкупя греховете си и този ден настъпи. Аз спасявам не само тебе, спасявам и себе си от такъв живот. Вярваш ли ми? Вярваш ли ми?
   Отговорът е целувката.
- Бъди внимателна!
- Ариен....




   Отново много ефектни сцени на поредни убийства. Ариен е в стихията си. Разпознава ги, не се колебае и стреля веднага. Зарежда пистолета и продължава напред.


     Ферхат е в клуба и се озърта, за да мерне бегълците. Аслъ обаче не се колебае и го цапардосва с бутилка. В това време двама насочват пистолет срещу нея, но Ариен убива и двамата. Ферхат се надига, също се прицелва в Аслъ, но Ариен стреля и срещу него.
     Направи ми впечатление, че Ариен стреля в гърдите на Ферхат, знаейки, че е с бронежилетка. Не му се искаше да убива „приятеля” си от детството. Само го зашемети.
     Аслъ и Ариен излизат от бара.





Последна редакция: нд, 26 май 2024, 01:11 от Emiliya

# 406
  • Мнения: 27 996
Добро неделно утро. Nature SunnyCoffeeCoffeeCake

И аз изгледах и насладих  за пореден път на „ Хубава жена”. Страхотен филм и актьори.

# 407
# 408
  • Мнения: 14 440
Здравейте, момичета!


"Живейте живота си както искате, а не както другите очакват от вас. Не е важно дали ще оправдаете техните очаквания или не. Защото са ваши и животът, и победите, и битките, и пораженията."

Неделя е ... Ден за разпускане, почивка и приятни занимания ...
Прекрасен ден!


     Да започнем с новия пейзаж от Толга и музикалния поздрав, който ни изпраща.


     Да помахаме на Алмеда, която е в Милано:


     И да прегърнем силно Ариен, който най-много се нуждае от утеха и подкрепа.



# 409
  • Мнения: 27 996
Семейство Сайшман дали ще отскочат лятно до Албанското море. Много добри отзиви има за там чисто и хубаво и храната също.

# 410
  • Мнения: 10 493

 Joy ФЕМИ* албанското море им е бащиния,
нали любимеца каза че имат къща/вила там
 и си ходят когато искат
но бизнеса му е в Истанбул

# 411
  • Мнения: 27 996

 Joy ФЕМИ* албанското море им е бащиния,
нали любимеца каза че имат къща/вила там
 и си ходят когато искат
но бизнеса му е в Истанбул



  Софи ,  сега ми припомни ..  забравих, че имат къща там дори писаха че  Толга се преселва в Албания със семейството , но това се оказа лъжа.

 Вкусно изкушение . Почерпка и неделен релакс . Yum

# 412
  • Мнения: 14 440
Да ви отвлека вниманието с поредната порция преразказ на епизод 5 от „Arjen”, а аз грабвам сладоледеното изкушение и изчезвам, за да го изям самаааа...


     Роджин е на терасата. При нея идва чичото Азим. 
- Ти за брат си ли плачеш, или за Ариен? Ние с брат ми сме цял живот заедно. Когато той умре аз ще го последвам. Но когато ние си тръгнем, ти няма да останеш сама. С тебе ще остане този, който те обича от цялата си душа.
- Ферхат?
-Поплачи, поплачи до утре! А после ще преглътнеш чувствата си и никога повече няма да споменаваш името на Ариен. Ти си длъжна да мислиш само за семейството и неговите интереси. Каквато и болка да изпиташ, каквито и чувства да таиш, семейството е най-важно.
-  Чичо... Значи моят баща реши за Ферхат.
- Животът реши!



- Къде сме?
- Тук няма да ни намерят.
- Какво е ставало тук? Това твоят дом ли е?
- Така си и знаех, те вече са били тук. Но да дойде още веднъж тук, няма да се сети. Можем да отдъхнем.
- Винаги ли ще бъде така? Ще продължават лично да ни преследват? Докато не се окажем в капан. И дълго ли ще издържим така?
- Всичко ще бъде добре, не се вълнувай!









Следва продължение...

# 413
  • Мнения: 27 996
Ох ,тези сладки изкушения..
От Румъния имаме вкъщи много шоколадови изкушения и то качествени. По принцип слагат на повечето сладкиши ром и може да се напиеш само като ядеш от тях:joy:Готини йогурти  правят и сладоледи.
Кашкавал, колбаси също. Цените не се различават кой знае колко от нашите. При тях алкохола е много скъп и не си заслужава освен ако не е на промоция.

Последна редакция: нд, 26 май 2024, 18:35 от femmi2

# 414
  • Мнения: 10 493


Yum коктейл *Пълно щастие*

# 415
  • Мнения: 14 440


Yum коктейл *Пълно щастие*
     Софи, коктейлът и този път е право в десятката.
     Да пием по един и да бягаме да инвестираме в Gaziantep - най-големият търговски и жилищен център, за да спечелим днес.
    Толга ни приканва...

# 416
  • Мнения: 27 996
Наздарве за новият жилищен център. Така се прави с реклама и труд и качество заставаш зад името си.

# 417
  • Мнения: 10 493

ФЕМИ* съгласна съм, но да се захване
 и с друг сладък бизнес,
стига с това строителство кат Кольо Фичето стана,
за него няма ли лозя и ресторанти,
да застане с името си..
Yum Wine Glass

# 418
  • Мнения: 14 440
ФЕМИ* съгласна съм, но да се захване
 и с друг сладък бизнес,
стига с това строителство кат Кольо Фичето стана,
за него няма ли лозя и ресторанти,
да застане с името си..
Yum Wine Glass
     Охх, Софи, ще ме умориш от смях - наш Толга и Кольо Фичето, добро сравнение. Joy
     Стига му строителството. Лозята и ресторантите ги е отдал под наем на другия любимец.
     Чачо е по тая част.
 

Цитат
Толгахан е лицето на рекламата на Rams Global 🥰

# 419
  • Мнения: 27 996
Софиии , Joy  добро сравнение.
Влече го строителството , не ще лозя и ресторанти. Пак може да се договорят нашите. Единия строи , другият ще му доставя с името си от елексира..  
Вбесяваме така.. ни лозе видяхме  , ни вино опитахме.. това удоволствие е само за най близките аркадаши.. Дали ще пусне  някога от реколтата за продажба.. Както казваш поне етиката да  покаже.

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 01:13 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт