Книгите със списание Журнал - тема 3

  • 2 903
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 535
Пет дни на Кенеди дали е хубава ?
На мен ми хареса.

# 16
  • Мнения: 1 535
23 май

Няколко седмици делят Алис от четиридесетия и рожден ден. По време на тренировка във фитнеса тя пада, удря си главата и губи съзнание. Когато се съвзема, Алис е убедена, че е на двадесет и девет. Щастливо омъжена за Ник и бременна с първото им дете. Постепенно разбира, че инцидентът е заличил последните десет години от живота и. И че жизнерадостното момиче се е превърнало във властна и раздразнителна жена на средна възраст. Жена в страхотна форма, която носи скъпи дрехи и бижута и чийто график е запълнен до последната минута. Жена, която се намира в процес на развод и води оспорвана битка за попечителските права на трите си деца, за чието съществуване не си спомня. Зa десет години животът на Алис се е променил до неузнаваемост. Превърнала се е в човек, когото едва разпознава и никак не харесва. Възможно ли е да започне отначало?

# 17
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 808
N.n., изглежда интересно

# 18
  • Мнения: 1 535
N.n., изглежда интересно
Не съм я чела, макар че имам книгата отдавна издадена от издателство “Хермес”,  ако не се лъжа.

# 19
  • Мнения: 3 061
Интересна е, дори стойностна бих казала. Мориарти ми е фаворит. По нейната "Големите малки лъжи" е страхотният сериал с Никол Кидман.

# 20
  • Мнения: 1 535
6 юни

Когато младата и красива Федра се появява на погребението на лорд Фрамптън, никой не предполага, че тя е негова незаконна дъщеря и единствена наследница на семейните бижута на рода Фрамптън. Постепенно първоначалният шок е изместен от гняв, но не след дълго добросърдечният и безкористен характер на младата жена я превръща в любимка на вдовицата и майката на покойния лорд.
Един човек обаче не спира да вярва, че тя е злонамерена измамница, и когато между Федра и най-големия син на лорда започват да припламват любовни искри, решителността му да я разобличи минава всички граници…

# 21
# 22
  • Мнения: 1 535
13 юни

Когато жизнената Кейти Тейлър се отправя на околосветско пътешествие, за да се запознае с роднините си в Англия, тя не предполага, че поредица от нелепи приумици на съдбата ще я превърне в заложница и обект на издирване от красивия морски капитан, привлякъл вниманието и още на път за Европа.
Когато се впуска да спаси отвлечената племенничка на своя зет, капитан Бойд Андерсън изобщо не допуска, че тя ще се окаже прелестната млада дама, пленила сърцето му по време на последното му плаване към дома. Още по-малко очаква мисията му да е изпълнена с толкова опасност и изгарящ копнеж. Дали съдбата ще се обърне на тяхна страна?

Общи условия

Активация на акаунт