До астрала и обратно... или какво има "отвъд" -2

  • 12 375
  • 230
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 280
Аз няма да успея. Нямам толкова развинтена фантазия, а и не мога да се отпусна така без да заспя.

# 181
  • Мнения: 1 297
Сега му поразгледах страницата на този Петър, видях че предлага записи за авторегресия. Ама като прочетох, че не се препоръчва на  хора под 18 годишна възраст /може да имат трудности с връщането- ето това би ме отказало. Е, вярно че съм бая над 18, ама хора- какво става, ако не можеш да се върнеш, аз ще пАдлудея направо, хахаха.
А иначе ми е супер интересна темата, радвам се, че споделяте.

# 182
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
flower.fairy97, ти коя беше в регресията? Жената, която е спасила давещия се мъж? Обикновено човек се разпознава кой е бил в миналия живот

# 183
  • Мнения: 1 297
Аз разбрах, че тя е била мъжът, а жената- партньорът ѝ в момента.

# 184
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Аз разбрах, че тя е била мъжът, а жената- партньорът ѝ в момента.
Вярно, чела - недочела съм Blush

# 185
  • Мнения: 5 280
Братовчедката на моя близка приятелка не успява да се възстанови 2 години, след регресия. Психология, психиатри и лекарства едвам я връщат в този свят.

# 186
  • Мнения: 1 283
Като ви чета,че си говорите за регресии ми хрумна нещо.И аз отдавна искам да направя,но така и не мога да се захвана,защото малкия спи с мен и постоянно ме събужда.Та ми хрумна,да си направя запис с моя глас и да опитам така.Може би като е с моя глас ще се отпусна по-бързо..

# 187
  • Мнения: 5 280
А вариант с твоя глас да вкараш детето си в регресия как ти звучи?

# 188
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Как сама ще си водиш регресия без да имаш необходимите знания и опит?! 😱

ЗЛОДЕИДА, какви са последствията от регресията, че е толкова тежко положението?!

# 189
  • Мнения: 5 280
Не генерализирам. Давам само пример. Тя излиза от регресията с променен поглед, денонощно плаче, не говори, не яде, изпитва страх от всичко. Този, който и е помогнал с каза Божидар Караджов.

# 190
  • Мнения: 1 297
Братовчедката на моя близка приятелка не успява да се възстанови 2 години, след регресия. Психология, психиатри и лекарства едвам я връщат в този свят.
Тя сама ли си я е водила? Това е ужасно…

# 191
  • Мнения: 32 488
Може би неслучайно с причина не помним минали животи.
Живейте си сега.

# 192
  • Мнения: 5 751
Божидар Караджов не е ли ясновидец?
Т.е, пак извън психология и психиатрия?

# 193
  • Мнения: 1 283
ЗЛОДЕИДА не се паникьосвай..Съществуват слушалки..
Джулая Има водени регресии в ютуб,ще слушам от там и ще запиша с моя глас.

# 194
  • Мнения: 8 860
Регресията не може да реши никакви съществуващи проблеми. Колкото и безболезнено да мине, това е само задоволяване на едно любопитство и нищо реално като полза. Влизане в базата данни, която е в нас на дълбоко подсъзнателно ниво. Това може да се постигне и в астрала, но просто не си струва. Колкото пъти съм го правила, толкова пъти съм съжалила.
Иначе  и аз бях изкушена от любопитство и все питах това и онова, и се самозалъгвах, че ще ми бъде полезно. Вятър работа, няма такова нещо. Единствената полза, ако може така да се нарече е да повярваш, че има нещо повече от видимото за очите, но пък дали ще ти бъде полезно....не знам, не съм сигурна. Промяна не може да настъпи само ако разбереш нещо. Ние сме такива, каквито сме и постъпваме по определен начин, защото такива личностни качества са ни заложени в характера, родени сме с това и не можем да го променим в този живот.
Поне за мен нищо не се промени. Знам нещо, което няма кой да ми каже тук и дори да приема категорично ,че е неоспорима истина, не мога да направя кардинален завой в живота си, защото може да ми е полезен примерно. Престанах да питам и се опитвам да се справя с предизвикателствата в живота си както мога и както смятам ,че е редно. Дали съм успяла, ще видя по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт