Къде в Бургас? Тема 62

  • 18 360
  • 483
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 471
На спирката на Окръжна болница, точно до странджанките жената на Easy Pay е представител.

# 271
  • Бургас
  • Мнения: 16 625
Да го имаме като информация в темата!

# 272
  • Мнения: 229
От къде мога да закупя по-изгодно цветя за тераса, тоест саксийни цветя? Голяма “цветарка” съм и всяко лято трябва да купувам нови, та търся нещо или много устойчиво или поне по-изгодно…, защото зимата ги уморявам…

# 273
  • Мнения: 471
Ако си ги хванете сама, шансът да ги уморите рязко ще намалее. То е подобно на това, да си отгледаш нещо от бебе. Всеки ще ви даде издънка, а и в междуетажното пространство на входовете обикновено има разнообразие. Откраднете си издънка или клонче, но внимателно да не унищожите цветето.

# 274
  • Мнения: 1 640
Абе междуетажно не знам какво може да се намери. Повечето хора вече би трябвало да са ги изнесли на балконите си.

# 275
  • Мнения: 471
Абе междуетажно не знам какво може да се намери. Повечето хора вече би трябвало да са ги изнесли на балконите си.
Моите са и на горния, и на долния етаж. Нямам място за всички на балкона, а и да е красиво между етажите. Тези пък, които си затвориха изцяло терасите, изобщо не ги прибират.

# 276
  • Мнения: 5 231
Аз влизам с молба за препоръка за фирма за изготвяне на проект и цялостен ремонт на апартамент - старо строителство. Като че ли бих предпочела да е една фирма за всичко, а да не се занимавам с отделни майстори..
И аз със същото питане. Може и препоръка само за майстор на бани.

# 277
  • Мнения: 3 769
От къде мога да закупя по-изгодно цветя за тераса, тоест саксийни цветя? Голяма “цветарка” съм и всяко лято трябва да купувам нови, та търся нещо или много устойчиво или поне по-изгодно…, защото зимата ги уморявам…
Аз си вземам пакетчета  семена,не всички изникват, но аз ги сея в градинка и малките ги крадат мравките. Латинките са устойчиви и се самозасаждат . Друго,което  оцелява  на терасата са ми сакъзчета, тагетиси от семена може да засадиш.

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 16 625
Кой автобус спира най близо до зала Никола Станчев в М.Рудник?
Гледах картата на Бургасбус,но не открих инфо.

# 279
  • Мнения: 831
Кой автобус спира най близо до зала Никола Станчев в М.Рудник?
Гледах картата на Бургасбус,но не открих инфо.

Мисля, че и бързата линия и 9-ката спират горе-долу на еднакво разстояние, като имате ориентировъчно около 5 минути пеша до залата след това.

# 280
  • Бургас
  • Мнения: 2 140
Б12 и маршрутките спират на спирка Петко Росен, а Б1 и Б2 на Лидл и Захари Стоянов. И трите са еднакво близо според мен

# 281
  • Мнения: 26
Здравейте, имам нужда от актуална информация за фирма която пръска срещу плъхове. Става въпрос за жилищна сграда.

# 282
  • Мнения: 3 208
Килърите продават разни неща за плъхове.Сега за пръв път чувам за пръскане...мислех,че за хлебарки се пръска ...може и да има-звъннете за да видите.

# 283
  • Бургас
  • Мнения: 4 121
Аз от тях бях купила отрова за плъхове и просто сложих на няколко места в мазето

# 284
  • Бургас
  • Мнения: 197
Здравейте!Търся да гравирам надпис върху дървена кутия .Преди време имаше офис на бул."Ст. Стамболов",но офиса вече не работи.Ако някой знае къде има лазерно гравиране да ми даде координати.Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт