Термин Декември 2024 ❤️

  • 15 203
  • 633
  •   2
Отговори
# 315
  • Мнения: 178
Малко страничен въпрос Simple Smile
вършите ли всякаква домакинска работа?

Абсолютно нищо не правя.. освен понякога да измия чиниите,защото ми е постоянно лошо и лежа по цял ден..ако се чувствах добре щях да му помагам на мъжа ми .. добре ,че е той иначе ще си умрем Joy

# 316
  • Мнения: 622
Върша всичко, даже си и вдигам детето, което е 15 килограма 😄 Почнах да се глезя за някакви по-тежки торби и т.н. Единствено ще пасувам за банята и препаратите, но защото мразя да я мия.

# 317
  • Мнения: 895
Върша всичко, даже си и вдигам детето, което е 15 килограма 😄 Почнах да се глезя за някакви по-тежки торби и т.н. Единствено ще пасувам за банята и препаратите, но защото мразя да я мия.

В коя седмиця си? Аз съм 6 и се страхувам

# 318
  • Мнения: 2 664
Малко страничен въпрос Simple Smile
вършите ли всякаква домакинска работа?
Да и спортувам. За сега. Лекарката разреши, ще видим по нататък
 Но като вдигам много малкия 16 кг ме заболява в края на ден, като в пмс. И вече с него повече внимавам

# 319
  • Мнения: 16
Има ли момичета от Бургас?

# 320
  • Мнения: 888
Здравейте, относно пътуването, аз пътувах тези дни, питах и докторката - каза, че няма проблем.
Помня предния път, друг АГ за същия въпрос за подобни седмици беше казала да вземам но-шпа преди и по време на пътуване.

За домакинската работа, ако не е от дните, в които съм парцал цял ден - насилвам се по малко Blush

За празното сакче в 6 г.с - моя съвет е само недей да четеш много в нета, защото аз си бях поставила диагноза и вече бях прежалияла тази бременност, просто по-късно се видя. Та всичко е възможно. При мен беше 7гс и имаше само сак и жълтъчно мехурче, без ембрион.

# 321
  • Мнения: 45
Здравейте, относно пътуването, аз пътувах тези дни, питах и докторката - каза, че няма проблем.
Помня предния път, друг АГ за същия въпрос за подобни седмици беше казала да вземам но-шпа преди и по време на пътуване.

За домакинската работа, ако не е от дните, в които съм парцал цял ден - насилвам се по малко Blush

За празното сакче в 6 г.с - моя съвет е само недей да четеш много в нета, защото аз си бях поставила диагноза и вече бях прежалияла тази бременност, просто по-късно се видя. Та всичко е възможно. При мен беше 7гс и имаше само сак и жълтъчно мехурче, без ембрион.

Благодаря,ходих на друг лекар с по добра техника и се видя жълтъчно мехурче
Всичко е божа работа, благодаря за подкрепата :*

# 322
  • Мнения: 73
Прахосмукачката и чистенето на банята са си негово задължение и по принцип, но и аз си пускам прахосмукачка. Ако нещо те притеснява и има кой.. почивай си 😁

# 323
  • Мнения: 622
Върша всичко, даже си и вдигам детето, което е 15 килограма 😄 Почнах да се глезя за някакви по-тежки торби и т.н. Единствено ще пасувам за банята и препаратите, но защото мразя да я мия.

В коя седмиця си? Аз съм 6 и се страхувам

В 7ма съм и за щастие се чувствам супер Simple Smile Бременните не са тъй крехки, ако всичко е наред. И аз първата бременност бях внимателна и мислех, че няма да мога да правя нищо, но даже и с големия корем си бях подвижна. До последно ходех много и правех йога.

# 324
  • Мнения: 114
Включвам се и аз, след първият ми преглед при моята докторка. Видя се ембрионче, чу се пулс и за сега всичко е наред, в 6г.с.+5дни съм. Аз пътувам от Варна за София за преглед, извика ме пак на 09/05, което предполага, че тя не е против пътуванията. Сега съм в размисли и страсти, понеже вчера получих предложение за пътуване със самолет в края на 11-та началото на 12-та седмица и първосигнално се съгласих. Но снощи като имах време да помисля се сетих, че може и да не е съвсем разумно. Вие как мислите? Трябва да дам отговор до края на седмицата, а с лекарката ще мога да говоря, чак средата на идната седмица.
Относно домакинските задължения, аз съм сама и всичко си правя самостоятелно - готвя, пера, простирам, чистя. Правя си по-чести почивки обаче, за да не се пренатоваря.

# 325
  • Мнения: 2 664
Аз зная, че не беше добре да се пътува,  но не помня за кои месеци ставаше въпрос. Мисля че точно за началото, заради разликата в налягането. Може да погледнеш в Интернет, пишеше доста неща.

# 326
  • Мнения: 46
Аз бях до спешното онзи ден , че кръвното ми падна 80/30 и вече наистина бях много зле (попринцип съм с ниско кръвно , но това ми дойде в повече ) , сега се наливам с вода за да не се случва така и всичко с бебчо е наред и вече съм 9г.с .Относно домакинската работа върша си всичко просто по - бавно , а зя вдигането на децата внимавам , баткото не го вдигам че е вече 17кг , но малката няма как но поне е 9кг . За пътуванията особено с самолет аз съм против .

# 327
  • Мнения: 2 664
Вие спите ли нощем? И с голямото дете не можех да спя и сега. Не си спомням обаче кога се нормализира сънят ми и дали изобщо.

# 328
  • Мнения: 999
Аз се опитвам да си върша домакинската работа,но на почивки.Най-вече деня ми минава с баткото и другите неща са на втори план.За сега го вдигам ,макар да усещам,че почва да ми натежава ,че е около 12кг.Но още не е хубаво проходил.Все се надявам и това да стане скоро.С първото дете нямаше сън през нощта ,но засега спя добре,може би , защото съм все уморена ...

# 329
  • Мнения: 22
И аз върша домакинската работа на почивки, иначе на работа си ходя, стърча по 12 часа и имам и нощни смени... карам този месец и спирам. Толкова ми се спи. Като съм почивка и на ден спя по 3 пъти за по 1-2 часа, после вечерта пак си лягам. Нямам търпение да се отдам само на почивки, разходки и ядене 😄

Общи условия

Активация на акаунт