Термин Декември 2024 ❤️

  • 24 139
  • 887
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 14
Icyyyyyy  Димитрова за Варна ли имате в предви ?

Ако да как и е първото име

Благодаря

# 571
  • Мнения: 465
Колко хубаво се събрахме при Димитрова за ФМ Grinning моят час е чак след месец.

M.Petrova, мисля, че и ние, и Icy говорим за д-р Ивелина Димитрова от МЦ Марковс - София.

# 572
  • Мнения: 992
Аз също запазих ФМ в Марковс при Елена Павлова

# 573
  • Мнения: 14
Le Strange разбрах Grinning Благодаря

Хайдеее Варненски мамчета  няма ли тук ?? Grinning

# 574
  • Мнения: 921
Le Strange за феталната и аз първо бях запазила за 12+2, но АГ ми каза след 13г.с, не знам колко ще има чак такава разлика, но реших да не изпадам в подробности и промених часа за 13+1.

Момичета, аз съм в много тъпа ситуация. Аз и най-близките ми, правим всичко възможно да сме позитивни и да ме пазят емоционално, въпреки притесненията ми в началото на бременноста, а и до малко преди да забременея бях в постоянни спадове/депресии, не знам следродилна депресия ли продължи 3 години, но уж се оправих и съм позитивна и си гледам бременността и бебето.
Но един определен член от семейството ужасно ме мъчи психически, и през ден два буквално ме разтреперва. Лесно е да си кажа да не обръщам внимание, но колкото и да се опитам да блокирам негативната емоция и човека, не става, защото... ми е баща. Иска ми се да не стигам до някакви лекарства и за сега ще търся прихолог с надеждата да ми помогне да се оправя с гнева си и чувството за несправяне. Оплаках се Confused

# 575
  • Мнения: 14
Le Strange  в кофти ситуация си .

Съветвам те да запазиш соикойствие и усмириш гнева си защото това до нищо хубаво не води .

Всеки път като ти вдига нервите се замисли за бебето вътре в теб . Дай му пълен игнор и сама осъзнай , че той не е фактор , най важна си ти и бебето в момента . Не му позволявай да ти навреди психически .

Всеки пък като започнеш да се ядосваш заради него . Му кажи ейй майната ти , бебето ми е по важно от теб !

# 576
  • Мнения: 465
Сиси, не знам какво да ти кажа в този случай, но опитай се да ограничиш контакта, щом усещаш, че това започва да те завлича в някаква спирала. Както и M.Petrovaa каза, най-важни сте ти и бебето и вашето спокойствие. Да не би да живеете в близост и да трябва да го срещаш по-често?

# 577
  • Мнения: 247
Le Strange разбрах Grinning Благодаря

Хайдеее Варненски мамчета  няма ли тук ?? Grinning

Аз все още не съм избрала доктори..но мисля ,че моят репрудоктивен ще ме прати при човек от неговия екип.. Hug

# 578
  • Мнения: 921
Абсолютно опитвам момичета и всеки път казвам повече няма да говоря с този човек, но той е сам и хем разчита само на мен, защото е в някакви много тежки депресии, хем се е отказал от живота и всяка моя помощ отблъсква. Бе много тъпа ситуация...

# 579
  • Мнения: 2 755
Сиси то така не става. Това не камъче, което ти пречи в обувката да го изхвърлиш. Трябва ти осъзната работа върху теб самата и това как приемаш ситуацията и човека.

# 580
  • Мнения: 63
Аз днес бях при д-р Димитрова във Варна.
Може би ще остана при нея, много хубави отзиви и от други лекари събрах. Вторият ми вариант в Бейлерян, за която пък приятелки са ми говорили хубави неща.

Аз също май съм за двете теми, тъй като терминът излиза 31.12/01.01 Simple Smile

Icyyyyyy  Димитрова за Варна ли имате в предви ?

Ако да как и е първото име

Благодаря

# 581
  • Мнения: 26
Le Strange разбрах Grinning Благодаря

Хайдеее Варненски мамчета  няма ли тук ?? Grinning

Аз все още не съм избрала доктори..но мисля ,че моят репрудоктивен ще ме прати при човек от неговия екип.. Hug

И аз съм в тази ситуация, но много харесвам д-р Станева в Майчин дом и ще съм при нея.

# 582
  • Мнения: 247
Le Strange разбрах Grinning Благодаря

Хайдеее Варненски мамчета  няма ли тук ?? Grinning

Аз все още не съм избрала доктори..но мисля ,че моят репрудоктивен ще ме прати при човек от неговия екип.. Hug

И аз съм в тази ситуация, но много харесвам д-р Станева в Майчин дом и ще съм при нея.

Ако доктора не ме прати при неговата колежка д-р Липчева ..мисля да се следя в АГ..до колкото знам нейният мъж изражда там д-р Липчев..когато отидохме по спешност ме прие Д-р Нина Хаясетдинова..уникална спокойна ..без да й казвам какви инжекции използвам тя разбра само по синините на корема ми и почна да изрежда лекарства и буквално всичките ги позна..само не знам дали е постоянно в Аг или е в Аджибадем Сити Клиник ..защото и там я дават в списъка с гинеколози..ще говоря с моя доктор да видим как ще го измислим..честно да ви кажа искам той да си ме следи..на него му имам 99999...%  доверие..не искам да свиквам тепърва с нов лекар..

# 583
  • Мнения: 1 029
Хей,и аз миналата бременност бях при Димитрова на фетални.Останахме доволни и сега ще се опитам да запазя час при нея.По мои изчисления трябва около началото на юни да ходя.

# 584
  • Мнения: 64
Дами как сте с кръвното ? Аз пак съм с ниско и понеже съм много притеснителна и да ви питам при вас как е? Сета бях с 80/40 пих вода с сол и стана 100/50 иначе цял живот съм си с ниско кръвно .

Общи условия

Активация на акаунт