Втори фотошоп конкурс "Пролет"

  • 10 049
  • 344
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 835
С изключение на Еми, за нея съм си казала, кои неща смятам, че са нейни. Rolling Eyes

# 256
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Оххх, аз се омотах яко!! НАй-различима е Еми-Джеми!!
За другите, дори ида не съм права, важното е купон да става, пък и колкото повече имена изброя, толкова по-голям е шанса да позная някоя.... Аз точа зъби н априза, познал рамки... че друго нямам какво да спечеля!!! Пък многоо обичам да печеля, та затовасе напънах така  Mr. Green
А според вас, Маленна има ли рамка или колаж??!!  newsm78

# 257
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
А според вас, Маленна има ли рамка или колаж??!!  newsm78[/i]
Според мен рамка 100% няма.

# 258
  • Мнения: 3 835
Оххх, аз се омотах яко!! НАй-различима е Еми-Джеми!!
За другите, дори ида не съм права, важното е купон да става, пък и колкото повече имена изброя, толкова по-голям е шанса да позная някоя.... Аз точа зъби н априза, познал рамки... че друго нямам какво да спечеля!!! Пък многоо обичам да печеля, та затовасе напънах така  Mr. Green
А според вас, Маленна има ли рамка или колаж??!!  newsm78


Абе ти хубаво точиш зъби, ама нали ти казвам, че май не разсъждаваш много във вярната посока... newsm78 Де да знам, така мисля аз, може и да не съм права. Thinking
За Малена, не знам, нямам представа. Crazy Joy Joy

# 259
  • Мнения: 3 835
Сега погледнах колажите пак, сигурна съм, че Малена не участва. Thinking

За снимките, не знам...... Wink

# 260
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ама аз ти казах, че от виното ще блещя глупости.... #Crazy

# 261
  • Мнения: 3 835
Ха, ха, ха, дойде ли и ти на моя хал........... hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

# 262
  • Мнения: 3 835
Сега остава да ми кажеш, че и гущерчето помръдва, и ще те призная, ама то наистина помръдва.... Joy Joy Joy

# 263
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Стига, май ние сме мръднали - оспамихме темата!!! #Crazy

# 264
  • Мнения: 3 835
Що бе, дискутираме си, кое на кой е, то нали това е идеята, иначе за какво е тая анонимност....! Crazy

# 265
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
хихи  Joy

# 266
  • Мнения: 1 084
A-а-а, аз за гущера си имам моя теория Simple Smile)) Ама няма да я споделям Simple Smile) сега Simple Smile)) И под лупа го гледах и във фотошоп Simple Smile))
Пращайте нещата на микки, има още време Simple Smile) Ще ги качи, когато се върне.
Тази вечер ще видим всички творби Simple Smile)
Тео, честит имен ден на патерици Simple Smile)

# 267
  • Мнения: 1 084
Номер 2 от арт фото е  на Вечерница Simple Smile)) - йо-хо--хо и бутилка с ром Simple Smile) от мен Simple Smile))

# 268
  • Мнения: 2 863
Добро утро и от мен:)
И аз мисля, че номер 2 от фото е на Вечерница...
Сейдж, на теб идеално ти дойде скътаването, без АМ  не мога да те открия  и тва си е, а и си основател на течение в рамките, много хора вече работят в  тоя стил и ха сега иди разбери кое е твое Joy

# 269
  • Мнения: 1 084
Simple Smile) хи-хи Simple Smile) ама сега съм в творческо търсене на нов стил Wink), та не се знае Wink))) Имам и нови рамки, но съм използвала елементи в конкурса и не бързам да ги публикувам, за да спазя условието за аномимност Simple Smile))

Ще си организираме ли конкурс на базата на думички след това Simple Smile))?

Общи условия

Активация на акаунт