Втори фотошоп конкурс "Пролет"

  • 10 026
  • 344
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Simple Smile) хи-хи Simple Smile) ама сега съм в творческо търсене на нов стил Wink), та не се знае Wink))) Имам и нови рамки, но съм използвала елементи в конкурса и не бързам да ги публикувам, за да спазя условието за аномимност Simple Smile))

Ще си организираме ли конкурс на базата на думички след това Simple Smile))?

Даа, ама аз искам и със задължителни елементи.... Май най-добре ще е да пуснем една анкетка какъв да е конкурса и веки да гласува с две опции да речем... newsm78 Защото аз искам това, ти онова... Едно бързо блиц допитване и готово... newsm78

# 271
  • Мнения: 2 863
Ами мисля да го направим, гледам че много желаещи се появиха, просто не бива толкова да го точим и обсъждаме, пускаме два дена да си каже кой каквото има и пускаме конкурса.
Но мисля, че  можеше да е  анонимно и без да висим на врата на микки да качва всичко, а както тя беше предложила в началото- всеки да си качва нещата, като се съобрази с номера на предходното  качено и това е. И честно казано тоя уеб шот е в пъти по  неудобен от мултиплая, а и качеството на снимките там се запазва. По някава причина снимките са по замазани в шота, ама ще го преживеем:)
И според мен 10 дена са предостатъчни.....не знам дали не е по-добре всичко да се качва в последния ден на конкурса, после гласуване 2-3 дена  и така newsm78
Сега виждам  на katyadjin  предложението и може би наистина  с анкета най-бързо ще стане.

# 272
  • Мнения: 1 084
Но на предишния конкурс Simple Smile) в мулти-то, много снимки излизаха огромни Sad(, а тук и линкването е по-лесно Wink), така не томозим микки да пише тагоее Simple Smile)))). Та като заговорихме, в какъв размер да са thumbnail-ите - 100, 200 или 425? Това са пъвите 3 опции в уебшотс...
Ако ми остане време ще направя скрийншотове къде на страничката да се кликне за фул вю и за слайдшоу Simple Smile), последното е за по-мързеливите Simple Smile)

# 273
  • Мнения: 3 835
Номер 2 от арт фото е  на Вечерница Simple Smile)) - йо-хо--хо и бутилка с ром Simple Smile) от мен Simple Smile))

А, добрИЮтро, то вече всички разбраха.... Crazy Joy Joy

# 274
  • Мнения: 3 835
Sage, да ти кажа, ти си ми най-голямата чуденка, особено при рамките.... newsm78 Rolling Eyes

# 275
  • Мнения: 1 084
А при колажите не съм ли? Simple Smile))) Трябваше да сложа аз една А-М Simple Smile) Подсказка Simple Smile) Twisted Evil участвам и в трите категории Simple Smile))

# 276
  • София
  • Мнения: 6 743
Ааа, кажете сега каква е тази А-М закачка , че да са посмея и аз  Laughing Mr. Green
Аз реших  да учавствам в 2 категории  Blush

# 277
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ааа, кажете сега каква е тази А-М закачка , че да са посмея и аз  Laughing Mr. Green
Аз реших  да учавствам в 2 категории  Blush

А-М е дъщеричката на Сейдж - Анна - Магдалена. Малката е много сладка и присъства във всяка рамка на Сейдж!! Та затова казва, че ако я беше сложила, няма начин да не й разпознаем рамката Wink

# 278
  • Мнения: 3 835
Sage, за рамките, аз казах вече, че според мен 12-та е твоята. Колажи и снимки не съм ти виждала, затова се затруднявам, но мисля, че 5 или 6 колаж е твоя, по вероятно 6-я, смятах, че е на Еми, ама не знам. Thinking От снимките................. newsm78, освен гущерчето, да е твое..... Joy Joy Joy Колебая се, м/у 3,4,5, и 7. Mr. Green

# 279
  • Мнения: 3 835
Sage, ходих да разглеждам, аз съм забравила. ooooh! Сега видях, че ония красиви портокалови красоти, са твоите. След бърз преглед, смятам, че наистина гущерчето е твое. Crossing Arms

# 280
  • София
  • Мнения: 6 743
На арт-фото, номер 9 - в капката се вижда нечие отражение  Joy Ама който може да разконспирира  Laughing
КОлаж 5 не знам на кого е, но видях подобна снимка в гугъл, даже се казва пролетен колаж,  и чак ме е яд, че не се сетих първа  Blush - СТРАХОТЕН Е  Hug
А рамките са толкова хубави всичките, но аз вече си имам фаворит  Heart Eyes

# 281
  • Мнения: 1 084
хи-хи-хи:))))) за гущерчето Simple Smile))) - там има много фотошоп Simple Smile))) Кога се връща Микки?

# 282
  • Мнения: 3 835
На снимка 9, в капката се отразява цветето. Hug Flutter Ама не е моя, просто така мисля. Grinning
Саге, не знам, трудно ми е да преценя за снимката. Ти кажи за другото, познах ли????? newsm53

# 283
  • Мнения: 3 810
Е, едно е сигурно:
Арт- фото: 2 е на Вечерница

А с тази етно- тема малко се заблуждавате да знаете Wink

# 284
  • Мнения: 3 835
А, има и други, които за мен са сигурни. Wink

Добре бе, на вас не ви ли прави впечатление, че качеството на картинките, не е хубаво? Трябва да се цъкне веднъж в/у работата, втори път на лупата, и трети път долу вдясно, излиза едно квадратче, цъква се на него, и чак тогава се вижда оригиналното качество на картинката. Сега си напрвих експеримент с няколко работи, и навсякъде е така.

Общи условия

Активация на акаунт