За или против присъствието на таткото!

  • 8 913
  • 268
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 723
Твърдо ПРОТИВ  Stop
Каквито са кекльовци (болшенството от тях), ще вземе да им стане лошо, или да припаднат и докторите да се втурнат да им оказват първа помощ  Crossing Arms
Има си неща, които не са за мъже  Wink

# 46
  • Мнения: 4 173
И аз съм ЗА. Макар, че нашия тати ме помоли да не присъства Simple Smile Май го беше страх повече от мен.

# 47
  • Мнения: 4 451
Твърдо за! Жалко, че съпругът ми не го пуснаха на секциото, а го наблюдаваше на монитор в специална стая предназначена за това. Накрая и диск със запис ни дадоха Laughing. Аз все още не съм се престрашила да го гледам.

# 48
  • Мнения: 227
Аз съм против.Докато бях в родилна зала той се беше побъркал, а какво остава и да присъства.

# 49
  • Мнения: 5 253
За съм ако бащата иска да присъства. Peace
В нашия случай той нямаше голям избор де Mr. Green Присъства, даже и снима  Grinning

# 50
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Това е решение на таткото. Ако той иска - да и аз не възразявам.

# 51
  • Мнения: 277
ЗА!
Преди да родя много се колебаехме и двамата, но когато настъпи момента без да подлежи на обсъждане бъдещия татко беше с мен и присъства на раждането. Много се радвам, 4е присъства и заедно преживяхме вси4ко. Сега имам и запис с камера и снимки на беб4о, които ще останат спомен за цял живот!

# 52
  • София
  • Мнения: 3 684
ПРОТИВ!!!
Имах възможност да се възползвам от това, и то в "нецивилизована" България, но не го направих
Защо ли -защото щях да се чуствам неудобно,защото не исках да го заставям да присъства,при положение че нямаше желание и защото АЗ самата не исках да е до мен
Не от егоизъм, не за да му докажа ,че мога да се справя и без неговата помощ,ни е за да го лиша от нещо на което трябва да присъства....
Просто съм на мнение, че не му е мястото там,че не бих желала да ме вижда в подобна ситуация и това е!
Не разбирам жени,които го правят само за да "изплашат"мъжете си-че те какво ще видят?!?Ако исках да го изтезавам или стряскам бих го завързала за един стол с клечки на очите,за да не мига и да му пусна записи на неприятни моменти от раждания,рискови раждания и такива с трагичен край....
Това е моето мнение по въпроса!

# 53
  • Мнения: 141
ЗА! Бих се чувствала по- спокойно ако той присъства.

# 54
  • Мнения: 3 478
Твърдо съм ЗА. Съгласна съм с Блонди, че в БГ болшинството не е дорасло за тези неща. Просто се приема погрешно защо бащата не трябва да бъде в родилна зала.
Някой беше казал, че мъжът и нямало да  обича нея и детето в повече само защото  бил с нея. Не е въпрос на обичане в този момент според мен, а въпрос на подкрепа, факт е че детето е направено от двама и от двамата трябва да се посрещне, та това е толкова важен момент за всеки член на семейството. Защо бащата трябва да се лиши от това да види детето си как се появява не белия свят? Това е нещо, което никой не може да му даде на другия ден и нещо, което никой не би трябвало да му  отнема  Peace.

Много е дъвкана тази тема тук и винаги има два лагера. Определено масово мамите в БГ не предпочитат таткото да е с тях, признавам докато си бях там и аз мислех така. Радващо е, че вече има и доста такива, които изявяват желание за това. Може би с малко повече подкрепа от болниците и обслужващия персонал присъствието на таткото да стане по-приемливо и не толкова негативно  Peace Прекрасно е да има към кого да се обърнеш мигновенно след поемането на бебо и да споделиш радоста, просто не е същото по телефона, просто този момент трябва да се изживее и от двамата Peace
Надявам се не съм засегнала никого с поста си Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 2 162

А ти?

За моята ситуация, за моя мъж, с оглед на моя и на мъжа ми манталитет и взаимоотношения, съм ЗА.

# 56
  • Мнения: 216
100 % ЗА ! newsm10 Нашият татко присъстваше и аз се чувствах много спокойно докато беше при мен.

# 57
  • Мнения: 171
Определено  newsm10 При нас е задължително стига таткото да иска. Нашият татко беше с мен (много преди термина беше ре6ил, че сте е с нас) и много ми помогна  newsm51 Определено колкото и да ме болеше ми беше утеха, че не съм сама

# 58
  • Мнения: 887
Определено съм против.Бях много по-уверена сама.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 162
Определено съм против.Бях много по-уверена сама.

От предния път, когато беше с него ли? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт