Йонизиращ сешоар

  • 1 302
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 170
Моя е такъв http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09013961. Когато го купих беше по-скъп.
А някой може ли да ми обясни как точно изглежда коса изсушена с йонизиращ ефект. Може пък мойта да си е йонизирана, а аз да не знам.

# 16
  • Мнения: 91
аз си мисля, че видима разлика се вижда в наелектризирането на косата, т.е. няма го с йонизиращия сешоар.. при обсъждането на климатик с йонизатор някой беше споделил, че става по-бодър  от йонизатора Grinning в тази посока май не усещам разлика  Thinking

# 17
  • Мнения: 6 618
Моя е на Солинген на подобна цена .

# 18
  • Мнения: 2 673
ilg, няма да мога да кажа какъв е ефекта на собствената ми коса, защото цената му е висока за мен..Просто засега не ми трябва....но знае ли човек, къв акъл ще му дойде покрай 8 -ми март Sunglasses Wink

# 19
  • Мнения: 91
На мен чуденката ми е малко по-друга.. Ако всичко е хубаво, защо има копче за изключване на йоните?  Rolling Eyes дали трябва- и кога- да се даде почивка от тях..

# 20
  • Мнения: 578
Аз едно мога да кажа със сигурност - изобщо не спира да ми се наелектризира косата от йонното въздействие на сешоара, пък за останалото не знам...Не забелязвам да ми е станала нещо по-хубава откакто го ползвам, което наистина е от няколко месеца насам.

Общи условия

Активация на акаунт