Пъзели 64

  • 17 137
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 431
Пъзела е брутален , много ми хареса !
Хора , сега съжалих , че не участвам в пъзелмания , въпреки , че щях да съм една от последните .
Винаги така става , че като реша нещо да пропусна - после ме е яд ! Ако го взема или участвам - не е нещо кой знае какво .
Справка - миналата година пъзелмания и тази , разлика в пъзелите е от тук до небето !!


Браво на Ели !!
Ели ако го пускаш в пътуващ , бих го редила вкъщи с удоволствие Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 1 929
Браво на Ели!

# 77
  • Мнения: 306
Супер!!!Браво, Бухтичка!Машина.Grinning

# 78
  • Мнения: 492
Браво, БухтичкеBlue Heart

Пъзелът е много красив, Black sea са започнали да копират стила на дизайните на изкуствения интелект Blush Станаха много модерни, макар че аз след като наредих два от тях ще си почина от този тип и ще наредя някой по-класически. Иначе определено съм им фен.

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 300
Браво! Flowers Hibiscus Страхотен е пъзела

# 80
  • Варна
  • Мнения: 717
И на мен много ми хареса пъзела, бих го наредила, но както аз си знам, бавно и славно.
Снощи завърших втория от серията.

# 81
  • Мнения: 1 468
Какво копиране, това си е много явно направено с изкуствен интелект, както и миналогодишните им изображения. Не ми харесват изобщо тези картинки. Когато китайците ги ползват разбирам, но когато производители с претенции за марка и качество толкова се стискат да платят на художник, прави лошо впечатление (поне на мен).

# 82
  • Мнения: 6 180
Когато китайците ги ползват разбирам, но когато производители с претенции за марка и качество толкова се стискат да платят на художник, прави лошо впечатление (поне на мен).
И на мен. Ужасни са ми тези дигитални изображения. Очаквах нещо по-добро тази година, но уви.

Браво, Бухтичка!

# 83
  • София
  • Мнения: 2 359
Хайде сега стисаме палци и за аделка да класира още един представител на бгмама team за  финала  Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 963
Браво, Бухтичка!!!

# 85
  • Мнения: 492
Какво копиране, това си е много явно направено с изкуствен интелект, както и миналогодишните им изображения. Не ми харесват изобщо тези картинки. Когато китайците ги ползват разбирам, но когато производители с претенции за марка и качество толкова се стискат да платят на художник, прави лошо впечатление (поне на мен).

Да, под "копиране" имах предвид, че се насочват към този стил - с леко кичозни, но хващащи окото картинки. Sweat Smile На мен ми харесват за редене, някак изобилието от цветове ми носи удоволствие. За закачане нещо не мога да ги възприема.

# 86
  • Мнения: 707
Инцидентно от 16.30 ще редя аз вместо Мимок.
Няма да се виждам в кадър, бяла маса , само частите и пъзела.

Ади, как беше, браво за участието, много бяло по този вълк.

# 87
  • Мнения: 2 428
Да помечтаем😌

# 88
  • София
  • Мнения: 1 929
Ади е финиширала 10 сек след последния класиран

# 89
  • София
  • Мнения: 2 359
Успех , Весе. Групата с белия вълк и аз не можах да хвана какво стана кой,  кога , къде...
Много гадна организация, за "коментаторите" не ми се и коментира...
Междувременно наредих нещо, да видя дали на друго място вкъщи няма да ми е по-добре и слушалки сложих за разнообразие, че дребната с детското ще ме разсейва

Общи условия

Активация на акаунт