Отговори
# 45
  • Мнения: 1 909
Звездииии, честито, значи, мъжка мама!! Браво! Таткото доволен ли е?
Да ти е жива и здрава и мама,  да се радва на внуче(та)!  bouquet

# 46
  • Мнения: 7 914
chumbi
 то това си му е мечта от години... Mr. Green...въпреки , че в началото беше убеден , че е момиче, за разлика от мен Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 3 388
Чумби, много е симпатично писъмцето на момченцето ти  Crazy
Съжалявам за лошите неща, които са се случили ...  Sad ...

Звезди, то и ние сме така, малко човече не мога аз да го оставя самичко, чак по-късно и когато му направим собствена стаичка живот и здраве  Heart Eyes В началото при мами и папи / ние така си се наричаме с мъжо напоследък  Wink/.

# 48
  • Мнения: 1 049

 
Zai4enze жалко, че няма да сте заедно на утрешния дне, но пък скоро ще си имате вечер сами, което си е  страхотно, нали?Party

дааааааааааааа            Hug Praynig  bouquet Крис е на почти 5 години ние не сме били сами с мъжо  от горе долу толкова години  Peace, не броя 2 пъти Крис спа при баба си за по една нощ  Peace е има какво да наваксваме  Crazy Mr. Green Embarassed Wink
chumbi, много е сладък младежа  Hug Heart Eyes
Dessinka,  честита нова работа   bouquet
sonita, стаята на нашия младеж влезе в употреба като навърши една година  Peace  bouquet

# 49
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте!   bouquet

Ивалекс, наканих се най-накрая, наистина - то не беше канене, не беше чудо  hahaha #Crazy А за лентичката - ще чакаме да освободиш твоята, за да си я вземем ние.  Mr. Green Как е бебо / бебка?

Мимка, страхотен разказ си сложила, пратих го на няколко любими жени, и успях да ги разплача  Heart Eyes Hug

Хулиганче, засега се справяме, но ако се наложи, вече поне знам кой да търся да удари едно рамо  hahaha Joy  bouquet

Ние утре за първи път ще празнуване заедно Свети Валентин  Heart Eyes, въпреки, че сме заедно от 3 год., все имаше някаква пречка точно на този ден да сме заедно. Дано бъде наистина запомнящ се  Heart Eyes Blush

# 50
  • Мнения: 1 017


НоЩен привет и от мен, сладурки  Hug

Не мога да ви чЕта, непрекъснато ме изхвърля форумът любим  Rolling Eyes
И за това, ако утре е натоварено и невъзможно да ви поздравя...


От мен за вас  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

http://mamanagogo.multiply.com/photos/photo/6/1


Да сте обичАни и обичаЩи   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 51
  • Мнения: 2 959
Привети- снежни но сърдечни, Момичета!

Пете, благодаря за новата темичка, Валентинска и емоционална. Много хубави кифлички беше направила миналата седмичка, тук също са много извезстни и почитани, но незнаех че са любимите на Карлсон тук може да да даде мнение и ТинаХрист, ако реши, все пак за Карлсон става въпрос?!
Тролска Принцесо, и твоята баклава си заслужаваше чакането да се види, много апетитна я беше направила/ подобна бях виждала, производство на Дидката последно/. Как е мигрената, овладяваш ли я? И аз се присъединявам към пожеланието на Ивалекс, но Ти си го знаеш и преди Ти го бях писала, но дано скоро стане факт.
Синя Птичко, много се радвам че намери време да прелетиш до нас, а най вече че си здрава, не особено приятно начало за НГ, но както всяко трудно начало вещае бъдещ успех, така и при Теб следващите месеци ще Ти носят само приятни моменти.
Вес, добре дошла и от мен сред нас, горещо испанско Момиче. Дано скоро желаната лентичка стане факт, и не си поставяй ограничения свързани с раждането на Ивалекс, нещата моге да станат по- рано!
Хулиганке, докъде го докара с обзавеждането на новият апартамент?
Стройна Звездна  Бременелке, не си само ти с грешката с копъра, и аз опитах от мастиковият събрат по погрешка, но като прочетах за него се оказа че има доста добри качества за кърменето и го харесах. Да ти честитя пак РД на любимото Водолейче, как е изкарала празника си?
Мимката, благодаря ти за хубавият емоционален стих, как върви холандския, как го съвместяваш с другите учения?
Амейка, а какви са Вашите планове за празника, Шоколадово майче, все пак още само 1 месец ще сте в старото жилище а Любовният празник е утре?
МегиХ, Ти и преди беше обещала да ни кажеш само пола на бебето, за името обеща чак след раждането, така че не се и надявам да го споделиш сега, все пак Ти трябва да го избираш, Твой приоритет е сега.
Ките, за кориандъра, и тук много го тачат. Аз пробвах веднъж, защото му прочетах ценните качества, но просто вкуса и миризмата са ми отблъскващи. А Ти готвиш ли с него? Дано и Риен обърне внимание на Твойте въпроси относно цветовото Ти излъчване, пъстроцветна екзотична Мамо.
Сонитка- бъдеща розова Мамо, Ти си една неуморима Бременелка, гледам че не спираш да работиш, сайта Ти е готов, откъде толкоз амбиция?! Как е коремчето, усещаш ли вече малката човечка да се движи?
Пиколинка, честит Ти нов ник и хубав аватар!
Макдирокче, честити Ти нови возила. Успех и в оставащите 2 работни седмички.
Дессинка, поздравления за новата работа, изглеждаш страхотно с новата си визия, преди беше едно момиченце, сега си с елегантно и професионално излъчване. Успех в трудовият фронт, но дано скоро се похвалиш с някой които е успял да проникне в сърцето Ти.
Джорджа- забързана Романтичке, много ангажименти гониш наведнъж, май навсякъде ще пожънеш успех, желая ти го от сърце. Какво означава новото Ви заглавие, създадено от Теб, явно има нещо чувствително и емоционално в него?
Зайченце, дано да си прекарала добре на киното и да кажеш кой филм гледахте, моля! А колкото до нас, вече оздравяваме, но няколко дни се върнах в фазата на новороденото- кърмене и ставане посред нощите, но важното е че избягахме от лекарставата. Целувки за малкият Ти скиор, а на Вас с ½ най- романтичният и любовен уйкенд Ви желая!
Сърфлайнче, Ти явно обичаш пъзелите, и на Коледа и сега романтичната картинака е при Теб, изобретателке. Благодаря Ти за шерването на хубавият разказ на Смайли.
Ивалексче, успех с довършването на бебешките нещица, много сладки снимчици беше показала, голяма тръпка си е да се подготвяш за посрещането на най- скъпото същество!
Коко Бенд, за косица и завързването, и аз в началото имаш такъв проблем с разрестването на буклите на Дана, но смених гребена, просто с по широки зъбци, балсам не бих й сложила на главицата. Бързо да оздравявате с бадемчето и дано овладеете дерматита, много упорит е.
Чумби, поздравления за писмото на баткото, и дано тъжните моменти останат в миналото, отсега нататък само хубави неща да има покрай Вас.
Мамо Б, най- накрая намери време и за нас! Благодаря за хубавото сърдечно пожелание и лека и спорна работа Ти желая!
Щтрумпфетка, вече си на линия, разклазвай за изложението на детски играчки, аз не знаех че работиш в таз сфера. Матео как понесе полета?
Дундичке, много Ви е хубава новата кола.
Вечерничке- бялата и нежната половинка, къде си? Какво реши за немска книжка ще изкарваш ли или и така си караш?
Мамунке, а ти къде изчезна, липсва Твоят проницателен и свеж хумор. Как върви диетата на ½?
Риен, оздравяхте ли с Мая, прехвръкни и насам, смело напусни пределите на немската Си любов, все пак и в седмичната имаш почитатели.
Тали Дан, как сте с Вик и Мади?
Морки, как си бременелке?

Дидка, Карилиусче, Балайчице, Румянка, Мамо Щтрумпф, къде сте, как сте?

Хубав остатък от деня Ви желая!

# 52
  • Мнения: 7 914
Bec
 приятно и незабравимо празнуване  Hug

mama B
 Hug какъв сняг...чак потреперах  Hug

Kalida
 мерси Hug
ами с приятелки на хапка, пийка и така Party
Ама да ти кажа полезен, неполезен това нещо не мога да го кусна....много ми е  Sick вкуса или се нуждае от специална обработка.. ти как го консумира? newsm78

# 53
  • Мнения: 2 959
Звездичко, как може?, ами разбира се суров. Аз само в краен случай подлагам плодове и зеленчуци на термична обработка. И при Теб има ли още киселини или вече овладяваш положението?
Пепеляшчице- потайна, как върви кърменето, кърмата намалява ли?
Ралфиетка, честит ти нов аватар. Ти миналата седмичка се обнови визуално с нова прическа/ честита да ти е/, а таз седмичка и нова картинка. Как е коремчето на сестричката, расте ли, рита ли много бебчо? И да не забравиш да ни снимаш Твоите кокичета, моля!
ТинаХрист, какви са плановете за утрешният ден, Джоши как е?

# 54
  • Мнения: 5 475
Честит Свети Валентин на всички влюбени!   Heart Eyes Hug



един прекрасен стих от мен


За твойто тихо идване, което
все още в мен отеква като гръм,
за даденото и назад невзето,
за прошката, че с теб съм и не съм,
за думите, понякога спестени,
за ласките, които не спести,
за силата, която вля у мене,
когато беше най-безсилна ти,
за туй, че бе на мое име кръстен
и твоя лош, и твоя хубав час,
на твоя малък пръст наместо пръстен
горещите си устни слагам аз.

# 55
  • Мнения: 3 521
Малко, на патерица, но от сърце
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГАБИ


Честит ви Валентин, на именяци и на влЮбеняци  bouquet


Чумби, много сладко писмо е спретнал Юнака. Браво Hug  bouquet...Съжалявам zа лошите неща, но не zабравяй, че като минат остават zад гърба ти.

Звеzди, как е тумбата? На теб кога ти беше термина в същност? Embarassed...беше ми каzала, ама zабравих ooooh!.

Джорджи, мнопго романтично начало на деня Laughing.

За всички_радвам се, че ви е харесало раzкаzчето, и аz си подсмърчам всеки път като го чета  bouquet.

Хайде лек и усмихнат Валентин на всички  bouquet.

# 56
  • Мнения: 3 521
Романтичната zакуска, воала...

# 57
  • Мнения: 2 907
Ха да ви е честит Трифон Зарезан момичета!

За класическите от вас  :

За романтичните  Laughing :

За авантюристките  Laughing :


# 58
  • Мнения: 5 475
Наздраве и на празнуващите Трифон Зарезан!

Калида ,къде се губиш.. Wink Hug

 Заглавието на нашата тема ,означава "Влюбената Пепеляшка" и е заглавие на една песен на Марко Мазини.На който му се гледа и слуша ,ето я тук  Wink

http://www.youtube.com/watch?v=p1L3pM_dNRc

А аз имам да поздравя и един бъдещ татко!


Честит рожден ден на Роберто,съпругът на Сонита!
Да е винаги весел и засмян и много търпелив и обичащ татко и съпруг!

# 59
  • Мнения: 7 430
Сладурки, Честит Свети Валентин  Two Hearts  Two Hearts Two Hearts а за някоИ Трифон Зарезан



Бъдете нежни цветя в ръцете на съпрузите си, обичайте ги и ги уважавайте  txtloves
Бъдете влюбени и възвишени newsm76....дори и да не заслужават
Радвайте им се - те са нашата опора, съдба и карма  Peace

Подарявайте им ЛюбоФ и усмивки, целувайте ги небрежно и неочаквано - толкова се радват на това...като дечицата  newsm08
Бъдете здрави  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт