🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 7

  • 74 298
  • 1 780
  •   2
Отговори
# 1 710
  • Мнения: 344
Успях да изгледам последните серии и най-вълнуващият момент/като в индийски сериал/ за мен е: когато Мария каза на Алек, че трябва да му признае нещотооо... направо затаих дъх с него и преглъщах...🤣...усетих страх, но моя ли... или неговия - да не би да се окаже с повече "анимус" родена.🤭

# 1 711
  • Мнения: 9 160
Тази шега наистина се изтърка вече. Както и Алек и Йоана брат и сестра. Прекалявате, кое ѝ е мъжкото на Мария.Не ми отговаряйте.

# 1 712
  • Мнения: 3 810
Напрежението с признанието на Мария беше много нелепо. Като първоаприлска шега

# 1 713
  • Мнения: 1 504
На мен ми стана смешно. Grinning

# 1 714
  • Мнения: 3 045
Стрес тест му направи.

# 1 715
  • Мнения: 4 167
Аз не знам дали прекаляваме с тази шега, но знам, че маса народ точно това си помислиха, че ще му сподели Мария.

# 1 716
  • Мнения: 1 579
Това на Мария си беше точно някаква заучена психо тъпотия, ала Кобилкина.

# 1 717
  • Мнения: 4 167
Е може да е заучена, но имаше ефект нали?

# 1 718
  • Мнения: 3 810
Ефект, ама обратен. Алеко му стана неловко, усети, че Мария преиграва и изобщо не мисля, че ѝ беше полезен ход.

# 1 719
  • Мнения: 4 167
Е, ако е бил обратен ефекта какви бяха тия страстни целувки после?

# 1 720
  • Мнения: 1 504
Сериозно ли сега ще го пишете това някакъв грандиозен ход? Оставете семинарите на Кобилкина, то това си беше някаква класическа сапунка. Много се смях. Абсолютно нелепо. Grinning

# 1 721
  • Мнения: 5 612
Аз помислих, че ще му каже, че има гадже отвън, ама това за мъжа наистина се изтърка и е много тъпо. Мария е една от най-женствените участнички. Още има да се ошлайфва в игричките, защото са много очевидни, а е редно мъжът да не се усеща, че го въртят.

# 1 722
  • Мнения: 4 167
Но за едно съм съгласна, че Алек няма да и го прости това, че го е ..един вид надиграла. В смисъл, че го е извадила от зоната на контрол, не на комфорт, а на контрол.

# 1 723
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 570
Мария много се разфилософства, а въобще не ми е харизматична, с тия остри черти би била по-добра тактика ако прави нещо да ги смекчи вместо да ги подчертава.
Алек мисля че си е 100% в зоната и на комфорт и на контрол, или е страшно дипломатичен и търпелив и такива неща не му влияят. Май преценява бързо хората и после каквото и да кажат му прелита покрай ушите и не го засяга.

# 1 724
  • Мнения: 682
Абе то и миналата година имаше една, която и предизвикателно се държеше понякога, и един тон комплименти правеше, и имаше намерение да обгрижва и да се съобразява с всяко желание на любимия, пък накрая спечели една, която до ден-днешен се описва като студена, арогантна, горделива, инатлива, свободолюбива, че и нямаше желание да печели на всяка цена. 🙂

А руската школа тогава мина и замина.

Общи условия

Активация на акаунт