Новия закон за семейството

  • 16 426
  • 141
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 286
Не ставаше ли въпрос за две по 30лв,за това 60.Аз не мисля че ще бъде 60 на дете,а по 30-за съжаление. Cry

# 91
# 92
  • Мнения: 1 895
Да не бързаме да се радваме! Когато го гласуват - тогава! Иначе дано стане Wink

# 93
  • Мнения: 166
И на мен ми се иска да е така ,но ще видим.

# 94
  • Мнения: 983
А за майчинството нещо не са ли казали?

# 95
  • Мнения: 46
Една приятека ми каза,че в някакво списание пишело,че уж и майчинството за близнаци щяло да стане   от 2 на 3 години платено.Някой знае ли нещо по въпроса?А за детските се надявам да е вярно това с 60 лв на дете.

# 96
  • Мнения: 7 640
кажете нещо за градините и начина за записване- остава ли идеята с електронния вариант, който, след първоначалната ми еуфория, изглежда практически неприложим Confused

# 97
  • Мнения: 158
Момичета някъде в сайта бях чела за предимство на близнаците в детските градини.Кажете ми ако можете в кой документ го пише моля ви!!!!

# 98
  • Мнения: 7 640
Момичета някъде в сайта бях чела за предимство на близнаците в детските градини.Кажете ми ако можете в кой документ го пише моля ви!!!!

то всичко още е проекто-

# 99
  • Мнения: 158
 Sad Sad Sad наистина ли е само проект още!!!?? Аз останах с впечатление че е прието за София.Трябва да питам Мишленце мисля че тя го беше казала.

# 100
  • Мнения: 1 744
Проект е все още. Ако се приеме, ще влезе в сила от 1.1.08.

# 101
  • Мнения: 158
А кога евентуално ще се приема защото все пак е ноември месец, всъщност кой ще го приема?Ако знаете нещо по въпроса

# 102
  • Мнения: 1 744
Мисля, че предложенията са включени към бюджет 2008 г., който предстои да се гласува близките дни в Народното събрание.

# 103
  • Мнения: 158
Да ви кажа направо съм си възмутена от държава от градини и всичко въобще.От както направиха 6 месеца съм подала молби за тези градини и сега ми казват, че съвсем не е сигурно.Не стига, че човек си плаща данъците съвестно, не стига че отглежда двама бъдещи данъкоплатци на цената на едно в държавата, ами когато искаш и да работиш няма места в градините.
Незнам но може би трябва да се измисли и нещо относно работещите родители, защото в градините ходят и деца на които, майките не работят.
А да се оплача и от една директорка на ОДЗ  71изключително нелюбезна и плюс това в стаята и вонеше на цигари.Незнам кой им разрешава да пушат в такива учреждения, като ги забраниха почти навсякъде.Все пак това е детска градина.
Ох оплаках се, извинявайте за което!

# 104
  • Мнения: 3 336
Да пише и тук - прието е, но електронния регистър все още се работи, надявам се до края на месеца най-късно да е готов и да можем да започнем разяснителна кампания, както сме обещали в общината. Имаме уверение, че предимството за близнаците е заложено в регистъра, така че остава да чакаме и да видим.

Общи условия

Активация на акаунт