Изпиш-ете страха

  • 4 150
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
Земетресениееее  и на сън и на яве  все кошмар и голям страх
Междудругото бягате или се криете

# 16
  • Мнения: 2 759
           Рядко ми се случва да сънувам, но ще разкажа нещо от снощи. Първо чувам тъп стържещ звук от входната врата. Отивам - гледам половината врата е изпилена. Отварям - отвън четирима циганина с жените си и по няколко циганчета на различна възраст. Нападнаха ни и ни обраха съвсем спокойно. Звънях през това време и на полицията - дремело им. Това сънувах. Предполагам, че е провокирано от темите във форума напоследък. Психясвам  ooooh!.

# 17
  • Мнения: 15 619
Най-големият ми кошмар - да влезна у форума и да я няма Кас!!!!!!! Mr. Green
Събуждам се изприщена, ама успокоително ми действа мисълта, че Блонди няма да ни зареже... Mr. Green

# 18
  • Мнения: 7 474
По-голям  ужас от това , че раждам май нямам  Laughing

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
От малка най- големия ми кошмар е да сънувам, че е II Световна война, по улиците маршируват нацисти ...изкарват хората от къщите им и ги убиват ...... аз тичам по улицата, но ме гонят... много съм бавна и не мога да избягам.... чувам тежки ботуши зад гърба си и някой ме сграбчва за рамото  .... измъквам се... бягам, крия се у дома.....

# 20
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
невъзможност да спася децата си, да виждам, 4е съм гонена и убита, да не зная, като снощи на изпит по математика, що ли го спонемах на дъщеря ми в4ера и се изписа насън , но пък си видях насън (за моралките) една голяма любов, състудент! змии!

# 21
За съжаление само да затворя очи и почвам да сънувам !
Обикновенно след напрегнат ден задължително съм в накой доста реален психотрилър.
Но аз не им се давам Grinning Гледам да не се сещам или си навивам че лошите сънища са за хубаво.
С ОПТИМИЗЪМ всичко се постига newsm44

# 22
  • Мнения: X
винаги съм потен когато се будя.
По-добре отколкото  импотентен Mr. GreenА по темата -сънувам само кошмари и много често плача и викам на сън.Че и посягам.......

# 23
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Най-кошмарният сън е, че някой когото обичам умира...
Също сънувам, че ме гонят зли кучета и ме хапят (мен ме е страх от кучета)

Преди време сънувах често, че съм мъж, който има семейство и трябва да предпази семейството си, бия се с разни хора, а единствената ми мисъле  да си спася жената и детето...  Shocked Много реално беше всичко. После един човек ми каза, че в миналия си живот съм била мъж, живял в размирно време, загинал от насилствена смърт...

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Кошмарите от сънищата не ме плашат,макар че ме навестяват.Страшни са тези,които се случват в живота и за които си мисля,че ако не дай Боже ме сполетят,няма да мога да се справя или да преживя.Оказа се,че ги преживявам(как-аз си знам) и продължавам напред.

# 25
  • Мнения: 1 120
Наскоро сънувах , че блока където живее свекърва ми е изгорял и се срутва и тя пристига да живее в нас ooooh!. Събудих се в мига , когато я видях с някакъв багаж през шпионката на вратата.
Истински кошмар, много се изплаших, добре ,че не е истина Wink

# 26
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Почти винаги съм толкова уморена ,че въобще не сънувам.
Когато сънувам са все фантасмагории.Сякаш съм нямала такива ужасяващи кошмари.
Може би падане от високо но това всеки е сънувал.

# 27
Най-редовно скачам от терасата и се приземявам съвсем плавно на земята...Много е гадно.
И аз това съм го сънувала доста пъти и докато скачам от 6тия етаж малко ме е страх дали наистина ще успея да се приземя на крака нормално.

# 28
  • Cobrs
  • Мнения: 791
че съм болна от рак и че мъжът ви си отива и някакси успява да вземе дечко с него и никога не успявам да ги вида повече. Както и че прекарвам остатъка от живота си със веки, защото не успяваме да се изнесем от апартамента й.

# 29
  • Мнения: 4 733
Аз снощи цяла вечер сънувах как една огромна немска овчарка ме ръфа Confused Отвратителен сън...някой да знае какво означава това?

Общи условия

Активация на акаунт