Декемврийската дружина продължава бюлетина 2

  • 22 741
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 772
Здрасти,

ами изследванията още не са готови - явно все пак не са ги работили миналия петък (събирали се повече проби, че китовете били скъпи), а ще ги правят в четвъртък, да се обадим в петък...

мерси за стоматолога, и аз си го мислех... ама когато питах моя зъболекар, може би преди около година, той каза - малък е още... ама то си беше отдавна, а и мисля да отидем при детски специалист..
сладко много не яде, но тези соковееее

и аз съм по-скоро за Трифон, въпреки че по случайност имам разни бая романтични спомени точно от тази дата, но то си бяха просто съвпадения  Wink

# 16
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Смайли много съжалявам. EmbarassedС малката се занимавах, гости ми дойдоха и  ......съм закъсняла.
Аз обяснявах на Ана-Мария, че ще се запознае с ново приятелче и т.н.,ама като съм се отплесналаа Sick.
Следващият път  Grinning.
Ние вече сме извадили конците за мартеничките и направихме няколко.Успокоявам се,че има време -ама вече наближава.
Не сме решили какво ще празнуваме- Трифон или Валентин, но може би и двата празника накуп.
  bouquet

# 17
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда
връщаме се от педката - с антибиотик, капки и мазилца  Crazy но положението не ми се вижда толкова страшно, колкото изглежда... по скоро че трета седмица кашля като магаре, изпи две шишета сироп и нищо, а хремата нещо се засили последните дни, и днес беше тежка нощ  Tired
А моля ви се зад ушите на Емето има едни... как да кажа ... аз си мислчх че мърсотия се събира  Blush и като се разкисне в банята - все търкам, чистя с памуче и олио - че то се втърдява и се залепва зад ухото - нещо като много кир ми изглеждаше - и това е направо от рождение, нон стоп, но никога не бях казвала на педката, защото си мислех че е чистотен проблем  Embarassed пък тя днес какво гледа, къде гледа, и вика - я, Емката има ....някакъв си вид себореен дерматит, и аз  Shocked и тя ми показва зад ушите, аз й обясних  Blush и тя каза че няма проблем, ще напише някакво мазило да й приготвят, има и такива люспи по темето - като на бебетата - и то било дерматит, даде ми някаква мостра шампоанче, че да видя по аптеките ако ми хареса, защото трудно щели да паднат - вече има дълга коса  ooooh!...

та така...

За зъболекар, тук от 2005 от рождение трябва да се запише детето при педиатър и детски стоматолог... оабче аз все още не съм я записала и водила на зъбар  Blush
Мие си по 5-6 х зъбите сама, а аз 1х вечер при банята и ...помагам  Wink

При нас се празнува всичко - баща ми Трифон, брат ми Валентин - важното е да има поводи  Grinning

Миленски
хихихихихиихи  Joy нали все Мартин  Joy ако трябва ще се жертвам... ама не заради Мартин... да не вземеш да си помислиш нещо пък ти сега  Mr. Green , а заради тебе, нали си ми приятелка в края на крайщата... за приятели и в огъня скачам  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 790
Само се записвам в новата темичка, после ще пиша, че съм на работа.

# 19
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз знам че фетална морфология се прави 3 пъти - първия в 12-14 г.с, втория път около 22 г.с. и после по желание около 28 г.с. Аз ходих при д-р Марков в АГ център Димитров и съм много доволна. Ако трябва ще дам телефоните. Единственото нещо което не ми хареса, е че не дават нищо освен снимки. Аз категорично отказах БХС и амниоцентеза.

# 20
  • Мнения: 2 567
ПриФет,

Янче, бравос за бибата! Абе, умни и разбрани деца са това декевмрвийчета 2004, да видим април-май-юнско-августувските 2007 как ще са  Laughing
Ели, сори за Бадемката. Да се оправи бързо й кажи Hug
Смайло, ти какво се присети чак сега да ти става лошо!  Naughty Още малко и почва хубавото  Grinning А иначе пък ние си нямаме книжки за баба Марта, хич и не се сетих да й купя някоя от БГ  Confused И Диана подпитва подмолно, дали дядо Коледа няма да намине пак с подаръците  Laughing
МКП, според мен, скрий за седмица четки и пасти и после пробвайте наново.  Peace
Иначе Диана я водих на зъбар веднъж, преди това репетирахме как се отваря устата, тя го направи, ама за секунда и после се запъна  Mr. Green Д-рът не настоява и каза след година да пробваме пак  Simple Smile
От св. Валентин слава Богу винаги се измъквам с добро оправдание  Mr. Green Не виждам нищо лошо в празника по принцип, но цялата еуфория и кичозност ме дразни яко.

# 21
  • Мнения: 1 704
има и такива люспи по темето - като на бебетата - и то било дерматит, даде ми някаква мостра шампоанче, че да видя по аптеките ако ми хареса, защото трудно щели да паднат - вече има дълга коса  ooooh!...

а стига бе  Shocked как дерматит.. и Мира има такива по главичката точно като бебешките, но аз съм ги чистила 2-3 пъти с бебешко олио (както при бебетата) и те падат.. въобще не ми е минало през ум да питам педито и без това гледам да не стъпваме там въобще  Blush

# 22
  • Мнения: 5 790
има и такива люспи по темето - като на бебетата - и то било дерматит, даде ми някаква мостра шампоанче, че да видя по аптеките ако ми хареса, защото трудно щели да паднат - вече има дълга коса  ooooh!...

а стига бе  Shocked как дерматит.. и Мира има такива по главичката точно като бебешките, но аз съм ги чистила 2-3 пъти с бебешко олио (както при бебетата) и те падат.. въобще не ми е минало през ум да питам педито и без това гледам да не стъпваме там въобще  Blush

Ели, не му се притеснявай толкова за коричките. Може и да е дерматит, може и да не е.
От опит - Виктория е с атопична кожа, ми обясняват всекакви светила - кожни лекари. Има същите корички по главата и зад ушите, но в комбинация с едни червени петна по меките части - лакти, крака, хълбоци. Водила съм я около 15 пъти на различни кожни лекари по този повод. Всичките казват, че тези корички не трябва да се пипат - нито по главата, нито зад ушите. Израствали се с възрастта и принципа бил 1-3-7 години. Ако не мине на 1, ще мине на 3 години, или на 7... нещо такова. Когато станат много, я мажа с едно кремче на Юсерин Aquaphore baby. Целувки на Бадемката и бързо оздравяване!  Hug

# 23
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ШОШИ





ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МУШУ


# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 917
Деси ме е изпреварила Wink
И от мен честито мацки и много положителни емоции ви желая!   bouquet

# 25
  • Мнения: 4 195
Честито и от мен на рожденничките ни, да са живи и здрави, на Шоши леко добременяване и много леко раждане, на Мушу - ми да взима пример от Шоши.
Весел празник и на всички влюбени ( аз май не го празнувам този празник ). И днес е и Трифон Зарезан - този го празнувам с домашно червено Laughing

# 26
  • Мнения: 6 390



Вино и любов... какво повече му трябва на човек ...
Честит двоен празник!!!

# 27
  • Мнения: 6 390
Шоши и Мушу
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!


Желая Ви много здраве, щастие, късмет и любов!!!

# 28
  • на езерото
  • Мнения: 263
  Честит Рожден Ден, на Шоши и Мушу  bouquetМного любов, щастие и здраве Ви желая скъпи момичета!
  Честит празник на виното и любовта
  Ели прекрасно е показала какво му трябва на човек в днешният ден Laughingаз само добавям" Дай Боже Praynig на ВСЕКИ".Приятно изкарване!

# 29
  • София
  • Мнения: 938



И специално за двете рожденички -

Общи условия

Активация на акаунт