Рицарки на бялото кантарче - 12.02-18.02.

  • 30 427
  • 970
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 4 447
Ушите - гадно! И ние опатихме от тях тази зима. Лошото е, че са свързани с очи и гърло и нос... Не можеш да разбереш какво му е. И често едното като се възпали и тръгват и другите неща. Профилактично (не за лечение) - капка препържен зехтин, прецеден през филия хляб в ушето и нослето. Пробвано е. А рецептата е от доцент (вече професор, при когото отидохме след куп други лекарства). Аз лично съм много доволна!

# 916
  • Мнения: 1 934
Мерси Танитка,а това по колко пъти на ден се слага?

# 917
  • Мнения: 4 447
Вечер преди лягане. Капчица, най-много две. Това е за овлажняване на лигавицата. Ние нали все се страхуваме да не ги простудим - претопляме и въздухът се изсушава. От капките за нос много се изсушава лигавицата, при ушичките пък се получава и затопляне... Не съм голям спец, ама тази рецепта я запомних, защото е малко странно това да ти го каже хирург, доцент. Аз все забравям да капя редовно, но тръгнем ли да настиваме и прибягвам до странната рецепта.  Понякога ни се разминава, не винаги естествено. Но щом веднъж се е случило, ще трябва винаги да сме нащрек.  Hug

# 918
  • Мнения: 1 934
Имаме още два дни капки и после ще му направя твоя лек.Мерси още веднъж.

# 919
  • Мнения: 5 873
Охоооо,Мариеткова,кулинарни творения,а? Mr. Green
Аз още не мой вляза в крак,ама надежда има.... Crazy
Хади,цуни,гуни по муцуни и бай до скиф. Hug

# 920
  • Пловдив
  • Мнения: 14 139
Здравейте момичета  afwitch
Нямаше ме няколко дена, бях на гости и умрях от глад. Хем не ми даваха каквото трябва да ям, хем не ми даваха да си  купувам, че съм ги обиждала. Та главно карах на яйца и айрян. Преди малко се върнах, налях се отново с литър айрян и си сложих да ми се вари една супичка  eat
Тук гледам на астрология сте го ударили. Ние сме една везна (малкия син) един стрелец(мъжа ми) и три деви (останалите). Но аз честно казано изобщо не вярвам на зодиите - още от едно време. Все си мисля, че се казват общи неща, които могат да се отнасят за всеки. Това си е мое мнение де, не задължавам никой  да ми вярва.  Embarassed
Хайде, лека ви вечер и без прегрешения  eat

# 921
  • Мнения: 2 040
Ето ме и мен за проверката Simple Smile
300 гр. мляко с 2 кафета, 2 бонбона, малко парченце скумрия от вчера,
200 гр. сирене, зелена салата със зехтин и лимон - голяма, 3 яйца.
Това е дотук. Може още нещо да добавя после, ама не знам какво.
Имам още малко от яйцата със сиренето - сигурно тях ще доям.
калории: 1450 /70 протеин, 110 мазно, 50 въглехидрат/
Ще ми се събере 1 час и половина пеш и фитнес - тая вечер съм се зарекла.
Лека вечер на всички   bouquet

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 19:25 от huffman

# 922
  • Мнения: 900
Прибрах се преди малко от фитнеса и бързам първо да пиша ,докато ги няма мъжете -те още спортуват Mr. GreenВещи ,добре си дошла,хубавото е ,че не си излизала от режима Peace-много станахте нещо девите тук, кво ще ви правим  Thinking
Вода днес-3.5 литра-нещо малко ми се вижда newsm78
Сега ще пия първо витамини и калмацин ,после ще му хапна  сигурно бъркоч от извара с 2 варени яйца и може магданоз да прибавя вътре.За сега ви казвам лека вечер,че после не се знае дали ще ме допуснат до компа Rolling Eyes

# 923
  • Мнения: 1 369
Привет на всички   bouquet
Да са отчета и поФаля: днеска ядох   Laughing . Минах без закуска, ама на обяд една зелена салата със зехтин, едно варено яйце, шаран пържен - 2 котлета по пръст и половина дебели, опитах едно парченце варен картоф (ма са удържах да хапна от пържените картофи Wink ) и айранче пих. Вечерята - две пържени яйца с масло и суджук. Водата минава 3 литра. Кафета и цигари мноого  Embarassed . Ся отивам да си ги увеличавам още  ooooh!
Айде момичета, спокойна вечер ви желая  Hug

# 924
  • Мнения: 1 531
днес не ядох по диетата. сутринта - един айрян. на обяд - две печени на грил пилешки бутчета. след обяд - един айрян. вечеря - голяма зелена салата с едно печено на грил пилешко бутче. продължавам да пия вода. обаче днес ми се правеше някакъв мой си режим, да видим утре кантара.
моят малкия е с възпалени ушета в момента. това за зехтина и аз го знам, но не е нужно да е препържен, а преварен на водна баня.

# 925
  • София
  • Мнения: 1 642
Здравейте!

Това с ушите що не го казахте по-рано!  Sad Тя мойта цяла събота и неделя от ушаци се оплакваше.

Вещи ура за девите  newsm44 верно много станахме!!! И бравос, че не си нарушила режима  smile3501

Хаосче и на теб и на теб бравоската!  Hug

Ванче така не се прави  smile3512 box не може само "жива съм  и айде чао!" Къде дават така, ние те мислим, а ти ...., я бързо на отчет

И друго имаше ама забравих.

# 926
  • София
  • Мнения: 1 642
За вечерната проверка:
Вода - незнам хич, не беше много, но пък много пиках днес, явно пак съм задържала течности, уф  ooooh!
Храна - Закуска - 2 яйца с майонеза
Обяд - зелена салата с консерва копърка в дом. сос
Следобедна закуска - 2 с.л. майонеза  Joy
Вечеря - зелена салата пак с майонеза - 1с.л., 50-60 гр пушен бут, 20 гр. кашкавал

Ми май това е, а и едно кафе!

# 927
  • Мнения: 5 873
Ванче така не се прави  smile3512 box не може само "жива съм  и айде чао!" Къде дават така, ние те мислим, а ти ...., я бързо на отчет
Попче,кат нямам време за пет пари ooooh!,ко да направя...пък и хич не съм за проверка... Sick
хади убичам вЪ,утре пак шъ намина. Heart Eyes

# 928
  • Мнения: 1 531
Здравейте!

Това с ушите що не го казахте по-рано!  Sad Тя мойта цяла събота и неделя от ушаци се оплакваше.

Вещи ура за девите  newsm44 верно много станахме!!! И бравос, че не си нарушила режима  smile3501

Хаосче и на теб и на теб бравоската!  Hug

Ванче така не се прави  smile3512 box не може само "жива съм  и айде чао!" Къде дават така, ние те мислим, а ти ...., я бързо на отчет

И друго имаше ама забравих.


ее, не , моят си е на капки и антибиотик, че са сериозни нещата. това за зехтина го казах за уточнение. и за възрастни важи - размеква ушната кал и тя изтича навън.

# 929
  • София
  • Мнения: 1 642
Ванче и аз тЪ обичам и ми липсуваш, затуй се карам.

Общи условия

Активация на акаунт