АЛФА - тема 2

  • 29 100
  • 692
  •   3
Отговори
# 180
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 006
В шапката на сериала има кукери и ето появи се мъж с кукерска маска до него. По принцип те трябва да прогонват лошите сили и кадрите бяха, докато се говореше за алфа като сериен убиец.

# 181
  • Мнения: 414
Кукер?🤔
До сега не са ни го показвали ?🤔
Явно ще е ключов момент!
За това в най-последния кадър вдясно ли става дума, че и аз се чудих какво гледам Flushed  Споменаван ли е, не помня? Тоест мъжът в същия кадър е нов герой?

Крис подпитваше за профила, за да разбере какво те очакват нататък от Алфа / малката Дева.  Иска да следва тази линия, да поддържа версията им до последно. Все едно "кого трябва да убия сега".  Много зловещо, отново. Затова като чу за следваща жертва "Ръсин" нещо се сепна. Аз поне така го интерпретирах, не знам...

Името на фактурата ще се окаже някой фиктивен собственик от махалата. Ако Мина успее да ги свърже...

# 182
  • Мнения: 232
А дали Крис не е някой друг,който се представя за него и да е името от фактурата? Кукера може да е истинския Крис...

# 183
  • София
  • Мнения: 246
Името на фактурата е фалшивата самоличност на Крис с която е трябвало да избяга. Вероятно се е върнал с нея, убил е родителите си и после се е прибрал официално след убийството. После е 'продал' на себе си имота, а той все още е негов. Вероятно всичко това с парите събрани от баща му за бягството.

Интересно е кой е 'кукерът'.

# 184
  • Другата България
  • Мнения: 37 793
А дали Крис не е някой друг,който се представя за него и да е името от фактурата? Кукера може да е истинския Крис...
Нещо такова и аз си помислих.

Иначе, пореден епизод със страхотна игра на Крис и Мина, така и не запомних имената на актьорите, ще съм благодарна, ако някой ги напише. Крис е направо плашещ, и продължавам да се ядосвам как Ръсин, Лио, Жана не виждат в него психопата. Поведението му също би следвало да е озадачаващо, постоянно разпитва какво следва, какво предстои, дори изнуди Ръсин да му каже....да, маскира го като интерес към разследването и страх за Рая, но все пак! Докато самата Рая ...отново много слаб образ, най-слабия в сериала всъщност. При нея мисъл няма.
Дано Филип започне да мисли, както го посъветва малката Дева. Все пак три епизода остават, има време.

И отново малко в повече ми дойде Крис, който си влиза където си поиска както си поиска. Мина отключи две ключалки, Крис вече беше вътре. Кога, как....

# 185
  • Мнения: 27
За тези от вас, които не видяха добре каква е фактурата - сметка за тока 🧐

# 186
  • Другата България
  • Мнения: 37 793
Чукча писател погледна първи пост на темата и там си пише имената на актьорите, благодаря!

# 187
  • София
  • Мнения: 3 090
Изгледах, тръпки ме побиват от Крис. Адмирации, огромни адмирации за младежа в ролята (Спартак Пантелеев се казва актьора). Направо усетих как му се променя погледа, когато включва "психарската самоличност". Понякога гледа почти невинно, но когато видя пред къщата онзи, нападателя на Мина, нещо направо блесна в очите му.
Мина ми е любимката от началото на сериала. Много е притисната до стената, и освен да разплете достатъчно от случая, за да представи нещо на Ръсин и другите, няма друг избор. Никой не ѝ вярва, благодарение на Крис. А Крис как я следи, между другото? От къде знаеше, че е в онази къща?
Филип ще се сети, ясно е. Дано само не е в последния епизод. Иска ми се някак с Мина да обменят вече инфо, да понавържат историята и да мислят как да предизвикат Крис и да го извадят "на светло", за да го видят всички в действие, а не просто да идат да кажат на Ръсин. Накрая да им поверят новия отдел, а те благосклонно да вземат Ръсин на работа в него Joy
Реших да разгледам актьорския състав, да видя дали ще разпозная кукера (някой, който още не се е появил).
Скрит текст:
Стефан Вълдобрев – Макс Ръсин
Мария Силвестър – Жана Балканска
Петър Антонов – Лео Балкански
Иван Бърнев – Генерал Антон Ковачев
Валентина Каролева – Рая Макавеева
Спартак Панталеев – Крис Алексиев
Георги А. Богданов – Филип Ковачев
Виолина Доцева – Мина Златарска
Александра Сърчаджиева - Ралица Велева
Ириней Константинов - Девата
Васил Витанов - Малката Дева
Любомир Петкашев - Канев
Иван Савов – проф. Златарски
Слав Бойчев - Ангел
Михаил Милчев - ректор Желев
Теодор Папазов - Дългия
Марияна Иванова - Силвия
Лана Гекова - Снежана
Калоян Карагинев - Призрака
Светослав Иванов - телевизионен водещ
Иван Марков - адвокат Михайлов
Марина Генчева - Попова
Краси Кузманова - Свила
Никол Каракехайова - малка Рая
Георги Налджиев - Владо
Аделина Желязкова - Габи
Емил Котев - Жорж
Илиян Ненов - Свилен
Зафир Заджаб - Сава
Кристиян Попов - Тома
Георги Златарев - Деян Златарски
Антоан Станоев - Дивия
Виктор Младенов - Гибона
Крис Атанасов - Тото
Боян Фераджиев - Антон
Благовест Мицев - Игор
Жана Рашева- Васа
Борислав Борисов - телевизионен водещ
Адела Трифонова - говорител
Мариян Балабанов - дилър
Дарий Чавдаров - дилър
Явор Гаджев - автокрадец
Николай Владимиров - бияч 1
Никол Митрофанова - малко момиченце
Детелина Шопова- жена клошар
Тодор Гълъбов - мъж клошар
Георг Киряков - журналист 1
Христо Тенчев - журналист 2
Сезар Сами - журналист 3
Севделин Иванов - цивилен полицай
Владимир Ковачев - цивилен полицай 1
Иван Станчев - цивилен полицай 2
Валери Георгиев - журналист 1
Йордан Лязов - човек на Ковачев
Павел Трошанов - доставчик на храна
Тодор Кавърджиков - оперативен работник
Емил Асенов - пощальон
Та се чудех тоя Деян Златарски кой е? Някой от семейството на Мина ли е? Споменаван ли е? (може да съм забравила, аз и други не се сещам кои трябва да са).

# 188
  • Мнения: 89
Деян Златарски е мъжа от 2-3 епизод, който беше убил насилнила на дъщеря си. Просто явно е съвпадение в имената
Изгледах, тръпки ме побиват от Крис. Адмирации, огромни адмирации за младежа в ролята (Спартак Пантелеев се казва актьора). Направо усетих как му се променя погледа, когато включва "психарската самоличност". Понякога гледа почти невинно, но когато видя пред къщата онзи, нападателя на Мина, нещо направо блесна в очите му.
Мина ми е любимката от началото на сериала. Много е притисната до стената, и освен да разплете достатъчно от случая, за да представи нещо на Ръсин и другите, няма друг избор. Никой не ѝ вярва, благодарение на Крис. А Крис как я следи, между другото? От къде знаеше, че е в онази къща?
Филип ще се сети, ясно е. Дано само не е в последния епизод. Иска ми се някак с Мина да обменят вече инфо, да понавържат историята и да мислят как да предизвикат Крис и да го извадят "на светло", за да го видят всички в действие, а не просто да идат да кажат на Ръсин. Накрая да им поверят новия отдел, а те благосклонно да вземат Ръсин на работа в него Joy
Реших да разгледам актьорския състав, да видя дали ще разпозная кукера (някой, който още не се е появил).
Скрит текст:
Стефан Вълдобрев – Макс Ръсин
Мария Силвестър – Жана Балканска
Петър Антонов – Лео Балкански
Иван Бърнев – Генерал Антон Ковачев
Валентина Каролева – Рая Макавеева
Спартак Панталеев – Крис Алексиев
Георги А. Богданов – Филип Ковачев
Виолина Доцева – Мина Златарска
Александра Сърчаджиева - Ралица Велева
Ириней Константинов - Девата
Васил Витанов - Малката Дева
Любомир Петкашев - Канев
Иван Савов – проф. Златарски
Слав Бойчев - Ангел
Михаил Милчев - ректор Желев
Теодор Папазов - Дългия
Марияна Иванова - Силвия
Лана Гекова - Снежана
Калоян Карагинев - Призрака
Светослав Иванов - телевизионен водещ
Иван Марков - адвокат Михайлов
Марина Генчева - Попова
Краси Кузманова - Свила
Никол Каракехайова - малка Рая
Георги Налджиев - Владо
Аделина Желязкова - Габи
Емил Котев - Жорж
Илиян Ненов - Свилен
Зафир Заджаб - Сава
Кристиян Попов - Тома
Георги Златарев - Деян Златарски
Антоан Станоев - Дивия
Виктор Младенов - Гибона
Крис Атанасов - Тото
Боян Фераджиев - Антон
Благовест Мицев - Игор
Жана Рашева- Васа
Борислав Борисов - телевизионен водещ
Адела Трифонова - говорител
Мариян Балабанов - дилър
Дарий Чавдаров - дилър
Явор Гаджев - автокрадец
Николай Владимиров - бияч 1
Никол Митрофанова - малко момиченце
Детелина Шопова- жена клошар
Тодор Гълъбов - мъж клошар
Георг Киряков - журналист 1
Христо Тенчев - журналист 2
Сезар Сами - журналист 3
Севделин Иванов - цивилен полицай
Владимир Ковачев - цивилен полицай 1
Иван Станчев - цивилен полицай 2
Валери Георгиев - журналист 1
Йордан Лязов - човек на Ковачев
Павел Трошанов - доставчик на храна
Тодор Кавърджиков - оперативен работник
Емил Асенов - пощальон
Та се чудех тоя Деян Златарски кой е? Някой от семейството на Мина ли е? Споменаван ли е? (може да съм забравила, аз и други не се сещам кои трябва да са).

# 189
  • Мнения: 414
В къщата имаше някакъв датчик за движение или подобно, което засече Мина и му прати съобщение.

# 190
  • Другата България
  • Мнения: 37 793
Ето това е актьора - Георги Златарев.

# 191
  • София
  • Мнения: 3 090
О, благодаря! Аз се опитвах да нагодя някой помощник/довереник на Мина покрай съвпадението на имената, но уви.

# 192
  • Мнения: 1 678
Крис поддържа един и същи стил на поведение в групата - е, да, малко по-нервно вече, но и преди се информираше от Ръсин и който може какво следва, за да е подготвен в точното време и място. Съчувствам на Мина... Истински психопат. Ще я 'пази', обаче би могъл, ако реши, да я натопи и за това убийство. Ръсин направи провокацията по телевизията. Чудя се дали Крис ще тръгне по това. Засега мисля че не, нали Ръсин има охрана някаква. Но пък тия следят за Малката Дева и може да не са нащрек за друг евентуален убиец. Не мисля, че Крис иска още сега да се справя с Ръсин. Трябва да си плете кошницата, не просто да отмъщава. Очаквам и други активизирани, примерно обикновени граждани. Но дали няма да станат жертви. И аз си помислих, че Крис се подвизава с фалшивото си име. Не се бях сетила самия герой да е фалшификатор, нали има негови снимки отпреди 8 години... Кой знае... Много, много интересен филм. За мен лично първи от рода български филм. Такъв криминален трилър друг не ми е известен.

# 193
  • Мнения: 89
А насилника на Мина мисля, че го имаше и във втори епизод

# 194
  • Мнения: 4 687
Точно разбрахме кой е Алфа и се появи Кукерът Grinning

Който като нищо ще се окаже брат-близнак на Крис Blush

Общи условия

Активация на акаунт