АЛФА - тема 2

  • 28 913
  • 692
  •   2
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 167
То пък голям плюс защото. Дори и човек, който не е артист може да я докара тази интонация без никакви усилия. Лесно се играе надменен човек. Момиченцата го учим още в детската градина това. Освен Койна мисля, че и Ралица Паскалева не би се справила зле с тази роля.

# 256
  • Мнения: 24 650
И, не! Аман от Ралица! Нека си кара майчинство.

# 257
  • España
  • Мнения: 1 307
Аз пък мисля , че няма нужда от прекалено изтърканите в ефира ни имена от последните години …. За мен , освен всичко друго , този филм е привлекателен и с новите или позабравени “по-зрели” актьори ! Преди години имаше един сериал “Седем часа разлика” , в който, след години на забвение ,се появи  Ваня Цветкова и беше  доста въздействаща . Някоя такава актриса можеха да намерят . Иначе : Алекс ; Койна; Ралица; Яна Маринова …..само дето от чешмата не потичат . Но….това да му е кусурът на филма  😉.
 Александра Сърчаджиева беше крайно неубедителна в ролята на строгата началничка , на няколко места имах чувството , че едвам се сдържа да не се разхили .

# 258
  • Враца
  • Мнения: 2 721
И, не! Аман от Ралица! Нека си кара майчинство.


И аз не харесвам да я гледам. Не знам защо. Излъчването,  което улавям е такова.


За мен ,  добър избор би бил Яна Танева, която изигра ролята на психоложката от ГДБОП и се справи отлично.
Представям си я и тук в тази роля и ми се вписва.

# 259
  • Другата България
  • Мнения: 37 740
И аз все повече си мисля, че Крис не е Алфа, а го предизвиква, за да намери убиеца на родителите си.
Което не променя факта, че той уби лично доста хора.

# 260
  • Мнения: 232
Да,нали така каза на Мина -да търси Алфа по-надълбоко. Но си е гад мръсна този Крис.😉

# 261
  • España
  • Мнения: 1 307
Няма никакво съмнение , че Крис е хладнокръвен убиец и психопат ( блестяща игра на младия актьор) . Как спокойно обясняваше на Мина по какъв начин е убил родителите си ….без да му трепне нищо….дори не каза баща ми  и майка ми , а той и тя….тръпки да те побият! И не вярвам , че цялата тази омраза е породена само , защото “щял да бъде принуден да живее техния живот” ( то , ако е така …всеки десети тийн да е изтрепал семейството си….) . Този е родено зло ! Обаче кукерът от последната сцена рязко завъртя интригата!
Ако Крис не е Алфа , като от друга страна е “зло”,  дали преди убийството на родителите той не е правел планове с Кукера , обаче нещо да се е объркало….примерно Крис заминава за Еквадор с нова самоличност и пари , очаквайки към него да се присъедини Кукерът (т.е. Алфа) и да се чупят нанякъде , обаче оня убива родителите му поради някаква причина и Крис е принуден да се върне , като основната му мисия е да намери Кукера за това и , когато е готов се задейства като Алфа  , търси ; следи; убива , като между другото е и блестящ студент с възможност да се внедри в полицията и Интерпол даже ( съответно повече възможности ще му се открият за издирване) ?
Нещо ей такова ми се върти. А и тази снимка не ми дава мира : Двама души …. Или пък раздвояване на личността…
Скрит текст:

С предположенията си “вършим работата “ на Жана-психоложката 🤪!

# 262
  • Другата България
  • Мнения: 37 740
Освен да има близнак.....

# 263
  • Мнения: 10 920
Наскори гледах един турски сериал, главния беше сериен убиец и имаше раздвояване на личността. Много добре измислен, нищо че е турски. Та като нищо може и в нашия сериал да е такава историята. Въпреки че Кукера не е с къдрава коса като Крис. Та може би е брат/ близнак.

# 264
  • Враца
  • Мнения: 2 721
Ако е близнак, как така не се знае и не е оповестено, че са двама?
Не може , хей-тъй, да се появи от нищото.

# 265
  • España
  • Мнения: 1 307
Нали се е водело голямо разследване около убийството на семейството….сигурно са ги нищили до девето коляно, да не са разбрали , че имат още един син ли ? Аз залагам или на раздвоение на личността , или , както писах по-горе Крис и Алфа да са били свързани по някакъв доста близък начин ( приятели; любовници….) и Кукерът да го е прецакал ….
Хрумна ми и трети вариант : Крис да е  откраднал самоличността на истинския син по някакъв начин и да го е прецакал . Истинският остава сам , без нищо , само с една гола кукерска носия . А Крис  реалнода го е страх , че Кукера  го търси и за това и поведението му ….

Последна редакция: вт, 23 апр 2024, 18:56 от Воден пъпеш

# 266
  • Мнения: 3 051
Очертаваха се скучни финални серии като се опитаха да ни покажат предварително кой е убиеца. Сега нещата започнаха да придобиват неочакван обрат и може да е всичко друго, а не това в което вече повярвахме. Не смятам че е друго дете. Това не е някакво планинско село от минал век за да няма никаква информация за разследващите за такова друго дете.
На снимката под килима на последния в дясно имаше снимани лична карта и някакво удостоверение. Твърде надълбоко се е ровил и може да има някаква фалшива самоличност в цялата история.

Последна редакция: вт, 23 апр 2024, 19:01 от yahoo

# 267
  • Мнения: 1 668
А защо всъщност Алфа да е някой друг? Този псевдоним не го ли въведе Крис? Преди 8 години не е имало графити.

# 268
  • España
  • Мнения: 1 307
Да , така е . Крис е Алфа ( връзва се с нарцистичността му …да речем) . Но преди осем години е бил друг човек ( Кукерът) ….примерно.

# 269
  • Мнения: 6 276
Подозренията са защото Крис каза на Мина-"Не съм Алфа,търси го".По спомени цитирам.Не виждам защо ще я лъже,в предвид че показно уби пред нея.Ок тя го записваше,но все пак.Като нищо ще е раздвоение на личността,наскоро гледах и аз такъв сериал,само че онзи беше с много тежко детство и в психиатрия.До тук за Крис знаем само,че не е бил съгласен с плановете на родителите си.

Общи условия

Активация на акаунт