как принуждавате мъж ви да "стане на вашата"

  • 4 104
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 993
Мммм, никак. За такива неща вкъщи той сам се сеща, аз не ги забелязвам дори, че да тръгна да го карам да прави нещо... Crazy Виж той мен да накара да свърша някоя работа - ей тва е зор Mr. Green А и ако съм решила в крайна сметка, че нещо трябва да бъде направено - правя си го сама. Ако не стане, той вижда и се притичва на помощ. Но по-добре аз да си го направя. После поне аз ще съм си виновна, ако не ме кефи, а не да вървя и да му мърморя Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 1 446
Използвам всички позволени и в някои случаи прибягвам до непозволени методи. WinkИначе лошо му се пише.

# 47
  • Мнения: 126
....Не го" ПРИНУЖДАВАМ" за нищо...той достатъчно добре знае кое е негово задължение и кое трябва да направи,за да ми угоди...но в повечето  случаи ...все има още какво да се иска.....МЪЖЕ- Hug...

# 48
  • София
  • Мнения: 3 680
Не ми се е налагало да го принуждавам.
Ако не направи нещо, което съм го помолила,повтарям и потретвам...докато не стане Laughing

# 49
  • Мнения: 595
Не го принуждавам-понякога той отстъпва,понякога аз....така трябва да е според мен.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 248
Когато нищо друго не помага, а аз много държа да бъде "на мойта", се разплаквам и нещата се подреждат според моя план. Малко подло  Twisted Evil, ама какво да се прави-това сме ние жените.

# 51
  • София
  • Мнения: 903
Моя  съпруг трудно мога да го принудя за нещо - каквото и да било. Обикновено, когато трябва да се направи нещо, повтарям по няколко пъти, докато накрая не му писне и не реши да го оправи.  А иначе, доста отдавна съм установила, че няма как да го накарам да направи нещо, което не иска.

# 52
  • Мнения: 133
Не ми отказва - заставам с камшика срещу него и броя до три! Twisted Evil  Ама това е само когато не ме мързи, а иначе ако искам да стане нещо мрънкям постоянно.

# 53
  • Мнения: X
А  може ли в тази тема, да попитам как ги карате да ви купят нещо. newsm78
 Gift Аз имам нужда от нещо и го искам много, Praynig нямам възможност сега да заделя пари за това Rolling Eyes, но той има,обаче просто е преценилл, че не е наложащо Naughty newsm61

# 54
  • Мнения: 168
Цитат
Обобщение на Темите
Публикувано на: събота, 17 февруари 2007, 16:07Публикувана от: KATI_Z 
Вмъкни Цитат
А  може ли в тази тема, да попитам как ги карате да ви купят нещо. 
 

Ами аз пак бих си повтаряла колко много ми харесва и ми се иска да го имам... И всеки път като видя накой с нещо като това, за което аз си мрънкам ще отбелязвам, че точно еййй такова като на онази жена искам. И така докато му писне или докато на мен ми писне и отида и си го купя. Аз така направих и не съжалявам, сега и той признава, че съм направила супер покупка Peace

# 55
Защо трябва да го карам?Вземам пари и отивам да си го купя.Нещо не мога да ва разбера,парите не са ли ви общи,че ви се налага да го "карате"?

# 56
  • Мнения: 146
Тя мойта става почти винаги просто защото приятелят ми е мекушав сигурно. Разни битови неизправности почти не забелязвам, но ако ги забележа и много ме дразнят, пък той в момента е много "уморен" прилагам различни методи в последователен ред. Първо млъквам - тихият укор е доста ефективен. Ако той още е "уморен" започвам да се цупя гласно - не само ти си изморен, но аз например не мога да развинтя съответния винт, да оправя бравата и пр. Придобиваш нещастен и отчаян вид. Ако това не помогне е добре да се разревеш. За съжаление аз не мога да изкарвам сълзи насила. Последният съкрушителен ход е да отидеш и да се направиш, че поправяш нещото сама, при което вдигаш тупурдия правопропорционална на неговата "умора". Та така. Доколкото ми е известно почето мъже трябва да се ръчкат, тикат, принуждават и всячески склоняват, защото небрежността им е природно вродена. Не че нямат своите предимства.  newsm12

# 57
  • На небето
  • Мнения: 5 530
А  може ли в тази тема, да попитам как ги карате да ви купят нещо. newsm78
 Gift Аз имам нужда от нещо и го искам много, Praynig нямам възможност сега да заделя пари за това Rolling Eyes, но той има,обаче просто е преценилл, че не е наложащо Naughty newsm61

Моя мъж за такова нещо няма да ми откаже, дори и да нямаме пари, не би ми отказал подарък. Но ти си знаеш мъжа, можеш да го убедиш, че ти трябва, дори и той да не мисли така.  Пък и зависи от подаръка който искаш.

# 58
  • Мнения: 817
Мойта дума е закон за него Naughty

# 59
  • София
  • Мнения: 2 381
Различно. Зависи за какво искам да стане на моята. Понякога с мили думи и умилкване, друг път с викове. Вторият вариант е, ако N на брой дни се е мотал и не е свършил нещо битово. И тогава се развиквам яко и той още същия или на следващия ден го е оправил.

Общи условия

Активация на акаунт