Какво е облеклото ви за работа?

  • 3 249
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 250
Удобни дрехи.Спортно -елегантен стил и усмивка Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 673
специално

# 17
  • Мнения: 2 309
Кежуъл...

# 18
  • Мнения: 4 176
Задължително делово, но на мен ми е позволено да си ходя както си искам.
И аз така. smile3503

# 19
  • Мнения: 1 029
Работата ми и мястото, където работя налагат деловото ми и официално облекло. В много редки случаи си позволявам да ходя на работа с по-спортни панталони, а по дънки почти никога.

И с моята работа е така.

# 20
  • Мнения: 18 542
Ходя както си искам...за сега  Laughing

# 21
  • Мнения: 183
Моята работа път е такава, че три дни в седмицата ходя облечена делово, а другите два - точно с вълнен пуловер и маратонки.  Flutter

# 22
  • Мнения: 2 697
Облеклото ми е каквото си реша. Grinning
Напоследък преди всичко дънки с някое пуловерче или ризка, просто така се чувствам по-удобно, а и в нашия офис всички ходят по дънки, че даже и по чехли. Mr. Green (офисът не е представителен, разбира се Wink)

# 23
ходя както си искам.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Спортно-елегантно. Такъв е и стилът ми. Не ми харесват крайностите в ежедневието: съвсем спортно или строго официално.Спортно ходя като съм на планина някъде, а официалните тоалети винаги обличам с удоволствие, но когато имам повод.
Харесват ми да има и някакъв елемент на закачка в облеклото.

# 25
  • Мнения: 364
Ех, как искам и аз да ходя облечена както си искам  Confused Но работата ми налага бялата униформа  Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 275
За съжаление само официално, етикетът на обличане в Банката налага само костюми и ризки #Cussing out

# 27
  • Мнения: 236
Спортно-елегантно. Напоследък съм луд фен на роклите. Оказа се много удобно и най-вече много ефектно.Не съм и подозирала, че мъжете толкова харесвали жени в рокли  Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 275
А откъде си пазаруваш рокли. Тези в Дика са ми малко старовремски, този стил ала 60-те г. не ми допада особено. newsm78

# 29
  • Мнения: 1 101
Задължително с официално облекло. Единствено в петък мога да си позволя да съм облечена по-спортно (такава е политиката на фирмата).

Общи условия

Активация на акаунт