Ползувате ли услугите на детска кухня?

  • 2 976
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 790
От няколко месеца взимам от Джуниър меню. Раздавателният им пункт е на 100 метра от нас и ми е много удобно. Отделно съм доволна, защото готвят много вкусно, разнообразно, и първото и второто са с месо /рядко се случва супата да е само със зеленчуци/ и дават храната в кутии за еднократна употреба. Цената също ме устройва - 38 лв на месец от понеделник до петък.

# 31
  • Мнения: 326
да- частна кухня

# 32
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да. Държавна - тук частни няма.
Доволна съм. И колкото и учудващо да звучи на някои - ходя на работа и имам и други неща за вършене вкъщи освен готвенето, което освен приготвяне иска и пазаруване.

# 33
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ползвах за малкия, да.
За мен лично бе голямо улеснение, пък и му харесваше. Peace
Сега вече е на обща храна.

# 34
  • Мнения: 4 668
Не , не ползвам . Пробвах , защото всички ми пилеха на главата да вземе поне да опитаме , но детето категорично отказа да я яде  Crossing Arms
Вземала съм и от частната " Хер Бебе " и от държавната . Според мен храната от втората беше в пъти по - добра !

# 35
  • Мнения: 772
ползвах около месец.имахме здравословни проблеми които не мога да твърдя със сигурност че са от там но за всеки случай я спрях.не ми тежи да й готвя. Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 1 775
За половин час и правя разнообразна храна  за 5 дни.  Peace Следобедната закуска отнема 5 минути. Много преувеличавате. Въпрос на организация е, наистина. Всеки сам решава , разбира се, но винаги се учудвам на такива постинги.
И накрая яде храна направена преди 5 дни? Аз не мога да се оплача от липса на организация. Още повече стажът ми е доста. Но избрах този начин. Услугите са направени за да се ползват. Това си е мое мнение. И аз готвя в къщи, но ходя и на ресторант Joy.Не виждам какво те притеснява. 

# 37
  • Мнения: 4 392
За половин час и правя разнообразна храна  за 5 дни.  Peace Следобедната закуска отнема 5 минути. Много преувеличавате. Въпрос на организация е, наистина. Всеки сам решава , разбира се, но винаги се учудвам на такива постинги.
И накрая яде храна направена преди 5 дни? Аз не мога да се оплача от липса на организация. Още повече стажът ми е доста. Но избрах този начин. Услугите са направени за да се ползват. Това си е мое мнение. И аз готвя в къщи, но ходя и на ресторант Joy.Не виждам какво те притеснява. 
А бебешките пюрета в магазина преди колко дни, седмици, месеци са правени?
Какъв е проблемът с  храна на 5 дни, ако бурканчето е вакуумирано? hahaha
Мен лично, това, което ме притеснява, гледам да го избягвам. Peace

# 38
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да,ползвам държавната кухня.Павел си хапва с апетит и докато е така ще продължавам.Самата мисъл,да му готвя по три пъти на ден разнообразна храна ме побърква.Едва ли ще се справя.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 775
А бебешките пюрета в магазина преди колко дни, седмици, месеци са правени?
Какъв е проблемът с  храна на 5 дни, ако бурканчето е вакуумирано? hahaha
Аз предпочитах прясно приготвено, затова и си правех пюретата, затова ползвах и кухня. Но не виждам проблем и готови да се ползват. Аз имах време, затова си правех пюретата, но има мами, които работят, отглеждат си сами децата  или имат други причини да не готвят. Това, обаче не ги прави по- малко грижовни или неорганизирани. Според мен най- важното е да са отпочинали и спокойни, за да могат пълноценно да се радват на бебчовците  Hug.

# 40
  • Мнения: 532
Ползваме държавната кухня и съм доволна.Има недостатъци разбира се : десертите са предимно нишестета и няма пуешко,но пък дават риба и е много вкусно.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 10 835
Да,ползвам държавната кухня.Не е чак толкова лоша.Ако нещо не ми хареса,просто не го давам-особено десертите.

# 42
  • Мнения: 110
Ние ползваме кухня от 5 месечна възраст,много си я харесва.Сега вече сме на по-голямата и също и допада.

# 43
  • Мнения: 2 885
Ползвам Ози от 4 месеца. Много съм доволна.

# 44
  • Den Haag
  • Мнения: 1 853
Да, ползваме от известно време и детенце много я харесва  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт