Австрийски възпитателни методи..

  • 1 265
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Ако разбера, преди властите, ще се обадя в полицията.
Майката е за психиатрична клиника и/или затвор.

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ако разбера, преди властите, ще се обадя в полицията.
Майката е за психиатрична клиника и/или затвор.

Да де, но те са били уведомени.
Нищо не се е случило.
И какво правим? Разбиваме вратата на къщата ли?

# 17
  • Мнения: 2 792
 Никаква представа нямам, какво бих направила, наистина не знам...

# 18
  • Мнения: 6 167
Ако разбера, преди властите, ще се обадя в полицията.
Майката е за психиатрична клиника и/или затвор.

Да де, но те са били уведомени.
Нищо не се е случило.
И какво правим? Разбиваме вратата на къщата ли?

понякога сигурно се налага.
сгигурно ще хвана 2-3 приятели мъже и ще вляза в къщата й.
в крайна сметка, ако съм сигурна, че вътре има страдащи деца ... какво може да ме спре.
не и една луда жена
естествено, на приказки е лесно, дано не се налага да си доказвам, че мога.

# 19
  • Мнения: 6 167
Какво може да се каже....глобализациа и изолация . Много е жалко и все по -често се случва хора да изперкат в големите градове. Всъщност може и да не съм права  newsm78

права си, преди няколко месеца имаше случай на някакъв внук, който крил умрялата си баба 3 години в гардероба, за да й взима пенсията.
не знам, имам чуството, че в българия чак такива изродщини като това и като случая на наташа....или ги няма, или не ги знаем...

# 20
  • Мнения: 843
 аз съм контактно животно.... Няма как да си игнорирам децата .. СИ    мм..  И    
            Е защото съм психически добре.- Simple Smile Поне засега... с детенце на 1 .10 г.  става слооожноооо-  
 Мамата е изтрещяла.
  тотално.
      Нямам коментар повече.       Ама нищо- Просто ме боли.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 244
С всичко до тук - съгласна. Ама все се сещам покрай такива случаи, за коментарите по други поводи, че "те тва само в Бг държавата го има!" ... Е не само тук са идиотите...селяндурите, нещастниците, изродите... и лудите ....

# 22
  • Мнения: 3 835
Луди и ненормални има навсякъде, най-страшното е когато, тяхната лудост засегне деца. Какво повече по темата, то е ясно, УЖАС!!! Tired

# 23
  • Мнения: 3 740
Според мен това е една напълно излишна тема. С нищо не помагаме на децата, като се тръшкаме колко безотговорна били майка им, баща им, социалните, полицията, училищните власти... Единственото, което постигат такива теми, е привикването с ужаса - днес родители пребили детето си, утре внук заклал баба си, вдругиден вуйчо изнасилил племеницата си - ежедневие, претръпваш. Преди години, когато едва излизахме от социалистическата цензура, прочетох описанието на пътуването с влак към концлагерите и смъртта в газова камера на седемгодишно дете, откъснато от родителите си. Три дни не можах да ям и спя. Сега всеки ден чета някаква нова страхотия, потръпвам, преглъщам и продължавам нататък. Кому е нужно това?

Общи условия

Активация на акаунт