болка в гърдата

  • 2 994
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 345
Как отиде с направление или без и записа ли предварително час. Ако е частно колко е прегледът. Предварително благодаря

# 16
  • Мнения: 669
Аз отидох с направление при гинеколог, а той ме изпрати при онзи лекар в 1-ва гр. без направление, и там си платих 17лв. за прегледа+ехограф. Каза че можело и с направление, но било по-слжно. Защо и аз незнам. Но каза че ако съм му станела редовна пациентка, щял да ми каже как да действам за напред, за да не плащам  newsm78.
Мога да ти дам координати ако искаш - пиши на лични.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Сега видях темата - аз не кърме ве4е 2 месеца и половина; в края на декември ходих на лекар и док каза, док ме прегледа и каза, че всичко е наред. Но като родих по4ти развих мастит с лявата гърда - тогава се беше надула, имах температура, но нещата с къменето тръгнаха, НО тази гърда аз ли си въобразих, но ми изглежда съвсем малко по - голяма от гругата, а и от скоро получавам някакви бодежи, нямам бучки. Непрекъснато си мисля за това и като че ли все си усещам гърдата странно.
Ходила съм на мамолог преди да забременея, имах мастопатия;моята АГ ми каза, че не е било необходимо да ми правят снимка и че при жени под 40г нещата се виждали по - добре на ехограф.
Та много написах, но въпросът ми е дали след кърмене има някакъв период на възстановяване на гърдите ( кърмила съм точно една година )?

# 18
  • София
  • Мнения: 1 345
по принцип знам че е възможно едната гърда да е по-голяма с малко от другата ,но за друго незная. Дано някой запознат да види

Общи условия

Активация на акаунт