Знаете ли кого видях - 44 тема

  • 53 498
  • 369
  •   1
Отговори
# 240
  • до морето
  • Мнения: 2 350
Не ми се влиза в подробности.

# 241
  • софия
  • Мнения: 25 977
Всеки има моменти, в които не е адекватен, и изобщо не е задължително това да е свързано с ползване на субстанции или друго.
Аз при преумора и продължително притеснение съм абсолютно неадекватна. По принцип не помня и в подобни моменти гледам като изтребител за най-простите неща.

Последна редакция: ср, 22 май 2024, 16:07 от zvаnchе

# 242
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 447
Васо Гюров в метрото.

# 243
  • Мнения: 1 452
Много пъти съм го виждала Джизъса в Маринела във фитнеса. Винаги беше усмихнат и любезен с всички и преди дори изглеждаше добре (умствен багаж не коментирам).

# 244
  • София
  • Мнения: 23 163
Миналата седмица видях актьора Павлин Петрунов в една дюнерджийница. Мисля, че идваше от представление, но не знам, някак раздърпан и не много добре изглеждащ ми се видя.

# 245
  • софия
  • Мнения: 2 927
Китодар Тодоров до Народния театър вчера.

# 246
  • Мнения: 7 292
Захари Бахаров и Теодора Духовникова в заведение за хранене във Варна.

# 247
  • Мнения: 909
Стефан Диомов днес в центъра на Бургас. Изглеждаше доста изнемощял.

# 248
  • Мнения: 24 795
Стефан Диомов днес в центъра на Бургас. Изглеждаше доста изнемощял.
Той е на 80г

# 249
  • Мнения: 1 013
Обичайните лица на честването на 24 май - Никола Минчев много готин, Васил Терзиев махаше на детето ми, Фандъкова - стилна.

# 250
  • София
  • Мнения: 594
Антон Стефанов в градския транспорт. Изглеждаше приятен, спретнат и с нормално поведение, за разлика от Мария Касимова-Моасе и съпруга й, които (на друго място) държаха да бъдат забелязани.

# 251
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 447
Маргарита Карамитева в самолет. После на летището Десислава Атанасова в крещящ аутфит.

# 252
  • Мнения: 2 665
Бременна ли е Д. Атасова?
Или това е клюка.

# 253
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 447
Не изглеждаше бременна. Изненадах се, че имаше нещо като кок на главата, аз често я засичам и сякаш беше с по-къса прическа.

# 254
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 843
Евгени Минчев в Парк Бар на ул. "Шипка". Laughing

Общи условия

Активация на акаунт