Онлайн магазин Тему (Temu) за България - 3

  • 28 275
  • 800
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 41
Здравейте,на всички. Искам да ви питам имате ли лимит за поръчка? Моят е в размер на 20 лв и имали начин да се премахне? Благодаря!

# 391
  • Мнения: 183
Здравейте,на всички. Искам да ви питам имате ли лимит за поръчка? Моят е в размер на 20 лв и имали начин да се премахне? Благодаря!
Аз им писах в чата и го махнаха веднага😃 за колко време най-бързо ви е идвала пратката?

# 392
  • Мнения: 4 003
Да, те са.

# 393
  • Мнения: 41
Най-бързо за 11 дена ми е пристигала пратката. Къде се намира чата за да им пиша?

# 394
  • на морето
  • Мнения: 1 396
И аз не намирам чата в приложението.
Бихте ли ми споделили разни бръснарски джаджи? Синът ми има салон и искам да разгледам някои неща, предимно декорации.

# 395
  • Мнения: 1 104
Току що и аз си премахнах ограничението за минимална сума! Пише робот (чат бот), пита - искате да добавяте продукти в кошницата допълнително, отоворих - не. И за секунди отговори - премахнахме ограничението!

А къде писахте за промяна на адреса на кутията? Аз писах мейл на support@boxnow.bg
Сега пък видях, че при проследяването на пратката отдолу има място да се пише съобщение. Дали ще свърши работа и написаното писмо на support@boxnow.bg?

Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 18:57 от Seiko7075

# 396
  • Мнения: 1 041
Здравейте,
Имам пратка в автомат която няма да мога да взема какво мога да направя за да не я връщат към сайта.
Пълна глупост е това с автоматите супер бавно става  идването до автомат по - бавно от Китай.

# 397
  • Мнения: 183
И моята е до BoxNow чак толкова ли са трагични 😃

# 398
  • София
  • Мнения: 2 245
Здравейте,
Имам пратка в автомат която няма да мога да взема какво мога да направя за да не я връщат към сайта.
Пълна глупост е това с автоматите супер бавно става  идването до автомат по - бавно от Китай.
Може да поискате още 48 часа да остане в кутията - обадете се или им пишете.
Или друг да отиде да я вземе - давате му кода.
Да, хич не е удобно - идва бавно, трябва специално да се разхождам до кутия, а и на всичкото отгоре до 48ч да я взема.

# 399
  • Мнения: 415
По инициатива на децата напраних поръчка от Шейн и като сравнявам същите продукти - там цените са с около 10-20% по-ниски преди индив отстъпка. Мога и да приложа сравнения. Вие имате ли такива наблюдения?
Има ли допълнителни отстъпки в Тему, може и за първо поръчка?

# 400
  • Мнения: 1 486
На мен едната ми пратка, която 6 дни си отвися на митница, най - сетне е взета от "бокса". Сега чакам да я получа, дано не им отнеме още 6 дни...

# 401
  • София
  • Мнения: 29 084
При мен последната пратка вися на митница 11 дни. Със Спиди.

# 402
  • Асеновград
  • Мнения: 3 145
Три дни ,след като я взеха от митница, чак тази вечер пристигна, пак след 17ч. дойде съобщение. На 17.04 беше минала митница тази вечер дойде.
Някой поръчвал ли е стол за баня да даде отзив https://share.temu.com/wpaH6Ae5NFA
Трябва ми за възрастен човек, и сега се чудя дали да е с облегалка или табуретка, кое по практично.
Тази която пуснах снощи ще е със Спиди, но там са 5 чифта обувки, и явно няма как да влязат в бокс.

# 403
  • Пловдив
  • Мнения: 1 936
Аз да си похвали с втората ми пратка днес. Хареса ми че и двете пратки дойдоха. Това ми се върза доста добре в банята и ще го споделя  с вас .Един стикер ,който доста неща може да освежи и залепва добре.

Поръчах си и едни чехли за баня издирва ги доста време. Исках да са гумени и те са точно такива.

За втори път си поръчвам и от тези четки. Изключително меки и не остават дири когато боядисваш или рисуваш с тях.

Една бутилка за да си боядисвам косата. Не мисля ,че може да ми свърши някаква работа ,но ще я пробвам в скоро време.

И също няколко неща за моята кола. Гумички, уплътнители 🙂

# 404
  • Мнения: 13 827
Интересуват ме чехлите, може ли линк към тях? Харесвам и нося такива вкъщи, но все от български магазини и сайтове съм си купувала като стане време за нови, с такива бодлички на ходилото не знам как да ги търся в тези сайтове.

Общи условия

Активация на акаунт