Дългото чакане след трансфер- тема 112

  • 32 094
  • 804
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 301
Chloé, ако си преброиш дните според статията, ще ти излезе правилно в кой ден уринарният ще покаже. По принцип ЧХГ в кръвта трябва да е наситено, за да стигне до урината. Вероятно няма да покаже на шестия ден, когато тепърва започва да се отделя в кръвта. На мен тестът ми показа на осми ден (според статията), което означава, че днес е възможно, но не и задължително, да покаже и при теб. Моята втора чертичка беше доста бледа, но личеше, че все пак я има.

Успех! Hug

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 14:05 от Не се сърди, човече

# 211
  • Мнения: 2 091
6-ти ден е рано за кръвен, а за уринарен, който показва резултат след кръвните... Даже няма какво да коментирам.
Аз имам болки в гърдите от ден 1-ви. Така бях и с предишните трансфери. Други жени не изпитват никакви неразположения и при тях също всичко е успешно. Реално по това не може да се съди за успех или неуспех.
Аз се чувствам сякаш ще ми дойде цикълът. Болезнени гърди, увеличиха се значително за радост на таткото, болки в матката...

# 212
  • Мнения: 982
Момичета, на мен на 6 ден ми показа уринарния на 5 дневен, а кръвния на същия ден беше 25

# 213
  • София
  • Мнения: 1 403
Моят уринарен беше положителен на 5ти ден след трансфера. Така че е до организъм!

# 214
  • Мнения: 2 091
В общия случай не е валидно. И много жени изпадат в паника. То и аз бях с кръвен 545 на 10-ти ден с 1 ембрион, но може резултатът да е 150 и бебето също да се развива идеално.

# 215
  • Мнения: 395
Само на мен ли не ми се лежи след трансфера , ставам лягам ходя до магазина даже правя си салати . Но не мога да лежа много часове , преди малко взех 2 марули те тежаха много съжалих . Колко му е да съм направила белята , и от тези хормони ми е  нервно потя се охх .

# 216
  • София
  • Мнения: 1 403
Много жени имат положителен на 5ти ден. В доста американски инвитро групи съм, това е наблюдението ми. Simple Smile

Колко пък да тежат тези марули? Преустанови подобни дейности, не се залежавай, то не е казано да лежиш с часове, а без напрежение. Не трябва с нищо да се прекалява. И е също важно мозъкът ти да си почине. Разсей се с нещо, в твоя полза е.

# 217
  • Мнения: 304
И мен не ме свърта на едно място, изчаках да минат 24 часа от трансфера и излезнах. Точно се прибирам от 40 мин разходка. Но много бавно и леко- слушалките в ушите и лека полека. Не вярвам това да е негативно и опасно. Внимавам да не вдигам тежко, да не нося нищо повече от чанта, без тичане и скачане. Но една чиния мога да измия или да нарежа салата...на обяд един омлет да си направя Simple Smile трябва да се яде все пак


Само на мен ли не ми се лежи след трансфера , ставам лягам ходя до магазина даже правя си салати . Но не мога да лежа много часове , преди малко взех 2 марули те тежаха много съжалих . Колко му е да съм направила белята , и от тези хормони ми е  нервно потя се охх .

# 218
  • Мнения: 395
Явно е от нерви все се притеснявам и имам чувството че нещо не правя както трябва 😅 и ще е неуспешен опита .. доста ни дойде всичко явно и финансово и психически .

# 219
  • Мнения: 960
Ами на мен са ми казвали да не се лежи, за да се кръвоснабдява матката. Само да не вдигаш тежко, да не чистиш ей такива.
А за лентичките, аз имах + на пети ден, - на шести, + на седми, но първия плюс беше от прегнила, втория плюс вече навлиза в кръвта чхг.

# 220
  • Мнения: 141
Явно е от нерви все се притеснявам и имам чувството че нещо не правя както трябва 😅 и ще е неуспешен опита .. доста ни дойде всичко явно и финансово и психически .
Излизай на разходки, с приятелки на кафе. Аз въобще не съм си седяла вкъщи. Само първият ден. И така не го мисля, заседя ли се почваха едни лоши мисли 😀 а деня на теста понеже така ме болеше корема, че бях сигурно че ще ми дойде, отидох в офиса и сигурно 5 пъти качих стълбите до 3тия етаж, шофирах из цяла София. Психическият стрес е много силен, нз как издържаме 😭 но като видях положителният тест всичко се преобръща и забравяш. И започват другите тревоги 😀 трябва да направим група и дълго чакане до първият преглед 😅

# 221
  • Мнения: 395
Да 😁😘

# 222
  • Мнения: 44
От сега нататък трябва да сте спокойна и позитивна и да не се вкарвате в излишни “филми”. Психическата нагласа също е много важна! В началото и на мен ми беше доста стресово , докато осъзная какво се случва… но една моя приятелка постоянно ми повтаря да се наслаждавам на всеки един миг и на всяка една промяна на тялото ми.


Явно е от нерви все се притеснявам и имам чувството че нещо не правя както трябва 😅 и ще е неуспешен опита .. доста ни дойде всичко явно и финансово и психически .

# 223
  • Мнения: 395
Благодаря ви 🥰

# 224
  • Мнения: 44
Моите болки в гърдите започнаха две-три седмици след трансфера до ден днешен. В началото си почивах доста- поспивах и не излизах много, защото излизанията ми обикновено са свързани с шофиране.. но после като “наспах” реших да събирам витамин д с приятели сутрин , малко разходка. Ако усетя неразположение се прибирам и лягам да почивам.. после малко пазар, готвя, само мъжа ми носи всички покупки и върши по натоварващите неща вкъщи… Тялото си казва какво иска, просто трябва да го слушаме…



Общи условия

Активация на акаунт