Дългото чакане след трансфер- тема 112

  • 24 799
  • 642
  •   10
Отговори
# 315
  • Мнения: 412

Аз пия Прегнакеър max

# 316
  • Мнения: 72
Здравейте момичета,и аз се нареждам в темичката на 02.05 е моя трансфер.С нетърпения чакам дай боже да напълним темата с положителни резултати😇Да ви питам,и вас ли ви боли корема от Пролутекса ? Болката е като изгоряло немога да облеча дънки😀и нося само клинчета при допир много боли там където е убождано.

# 317
  • Мнения: 249
Здравейте момичета,и аз се нареждам в темичката на 02.05 е моя трансфер.С нетърпения чакам дай боже да напълним темата с положителни резултати😇Да ви питам,и вас ли ви боли корема от Пролутекса ? Болката е като изгоряло немога да облеча дънки😀и нося само клинчета при допир много боли там където е убождано.
Успех! Flowers Hibiscus

Не ме боли нищо от пролутекс. Само където след 3-4 месеца инжекции вече имам синки по корема, но никаква болка.

# 318
  • Мнения: 36

Дами възможно ли е да е положителен вчера на 5 ден пак направих имаше я но днес е по ярка тези престо дават ли изпарителни зет съм 6 ден с болки в гърдите от два дни а пък тежест ниско долу още от първи ден

# 319
  • Мнения: 382
Мисля че е положителен , тихичко честито !
Аз също съм Зет на 7 ден , но нямам болки и ме е страх да опишкам 1 тест ...

# 320
  • Мнения: 199

Дами възможно ли е да е положителен вчера на 5 ден пак направих имаше я но днес е по ярка тези престо дават ли изпарителни зет съм 6 ден с болки в гърдите от два дни а пък тежест ниско долу още от първи ден

Аз на 5ти ден бях със същите две черти,честито ! Hands Pray

# 321
  • Мнения: 36
Ох момичета страх ме е да се зарадвам не искам да го показвам дори на мъжа ми да не му дам празни надежди седя от един час и гледам гледам нямам търпение до кръвния дано господ помогне на всички ни 🙏🙏🙏💚

# 322
  • Мнения: 199
Ох момичета страх ме е да се зарадвам не искам да го показвам дори на мъжа ми да не му дам празни надежди седя от един час и гледам гледам нямам търпение до кръвния дано господ помогне на всички ни 🙏🙏🙏💚

Вярвай ,че всичко ще е наред,благодарение на много от дамите тук,разбрах че притеснението и лошите мисли не помагат ,а само те затормозяват,мисли позитивно и ти пожелавам едно хубаво ЧХГ да видиш Heart Hands Pray

# 323
  • Мнения: 289
Супер, чудесен старт на седмицата.
Честото и спокойна бременност с здраво бебче и щастлива мама на финала 🍀


Дами възможно ли е да е положителен вчера на 5 ден пак направих имаше я но днес е по ярка тези престо дават ли изпарителни зет съм 6 ден с болки в гърдите от два дни а пък тежест ниско долу още от първи ден

# 324
  • Мнения: 382
Аз си направих напълно отрицателен , ще чакам кръвния след 4 дена е . Но каквото това вече .

# 325
  • Мнения: 36
Аз си направих напълно отрицателен , ще чакам кръвния след 4 дена е . Но каквото това вече .

Аз мисля че ако имаме имплантация то чхг в кръвта едва навлиза представи си в урината пък колко нищожно количество е затова най добре пробвай с първа урина

# 326
  • Мнения: 231
Аз си направих напълно отрицателен , ще чакам кръвния след 4 дена е . Но каквото това вече .
Ден преди да си направя кръвния, си направих уринарен и беше отрицателен. Следващ уринарен си направих, когато вече разбрах, че съм бременна и уринарния пак беше отрицателен. И вече след около 7-8 дни си направих трети у се видяха двете ясни черти. Първите два бяха лентички. Последния шуарчек. Така че не бързай с изводите. Наистина е голяма грешка да се бърза с уринарните тестове....ама пуста надежда всички го прави.
Успех! 🍀☀️🌷

# 327
  • Мнения: 95
Аз си направих напълно отрицателен , ще чакам кръвния след 4 дена е . Но каквото това вече .
Кръвен можете да си направиш на 8ми ден след трансфера, ще покаже на 100%.

Последна редакция: пн, 29 апр 2024, 14:24 от sunflower_22

# 328
  • Мнения: 28
Момичета в деня на трансфера с прогестерон 18ng/mol какво е положението според вас?Много ли е нисък прогестерона на миналия трансфер ми беше 40ng/mol.Сега ще бъда на инджекции 12дни

# 329
  • Мнения: 199
Момичета в деня на трансфера с прогестерон 18ng/mol какво е положението според вас?Много ли е нисък прогестерона на миналия трансфер ми беше 40ng/mol.Сега ще бъда на инджекции 12дни

Моя в деня на трансфера беше 11,27 и ми увеличиха Пролутекса сутрин и вечер по една ,сега съм само на 1 сутрин и утрогестан 4 сутрин и 4 вечер!Не се притеснявай ,моя постоянно го следят да не падне или да се вдигне прекалено много и в движение променяме дозите ! Blush

Общи условия

Активация на акаунт