🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 8

  • 110 327
  • 2 755
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 5 882
Не знам какво толкова е направила Надежда в последния епизод, но преди това се държи леко инфантилно, но като цяло нормално. Мимиките по време на скандала си бяха съвсем на място. Сигурна съм, че всички пред екрана сме правили подобни. 😁

# 1 141
  • Мнения: 171
А да, онзи 60-годишния точно заради доброто и сърце я е държал. И що ли никой не го усети това добро сърце. Това, което тя показва е надменност, студенина, претенция за класа, опит за стратегическо поведение без успех..абсолютно всички видяха фалша от ден 1. И много ми хареса един синхрон на Виктория по повод срещата на Магдалена, където я имитираше какво ще говори като се върне " Влюбена съм в теб още преди да съм те видяла". Ето това се видя още при представянето как и двамцата с Алек демонстрираха влюбеност предварително. То направо вече почва да ми става жал за тая жена.
Е тя си е поставеното лице на продукцията. Ясно е, че ще я бутат до финала. Според мен Алек е имал инструктаж за Магдалена и как трябва да е фаворитка. Защото като му гледам погледа не виждам грам тръпка към нея, че той към Йоана вчера показа истинска симпатия и човек, с който би общувал наистина в реалния живот и колко приятно му беше да си говорят. С Магдалена няма такива разговори, при тях е монолог, за да обясни Магдалена колко е влюбена всеки път.
Магдалена с нейната игра колко съм миличка и добричка и как съм готова на всичко за теб, изглежда още по-фалшива. На лицето ѝ личи колко обича парите и лукса, не я влекат със сигурност палатките и дивите плажове. Ще залезе в инстаграм, ако показва само такъв контент. А и това беше единствената участничка дето след началото на предаването отпразнува с пост, че е достигнала 10К, ясно с каква цел е там.

# 1 142
  • Мнения: 1 697
И за мен Маги е набутана и инструктирана да си създаде добър телевизионен образ, за да прокопса в ефир след това. Очаквам да я видя в някое предаване, подкаст или по ръка с нашенска мутра. Скучен образ ми е, превъртам срещите им с Алекс, защото ми е неудобно да ги гледам.

Йоана и Алек ми станаха много странни на тази среща. Чак се подразних, че явно продукцията не ни показва техните отношения и как се развиват? Отиваха си, може би ако бяха в реални живот - можеше и да стане нещо.

Киара пък много активна стана, става ми смешно като започне да се обяснява за Алек.

От вчерашния епизод Надя ми е дразнител номер едно, Горджъса и Викито след нея. Но, докато Виктория и Надя имат някакви попадения в коментарите си, Горджъса просто живее в някакъв друг свят...

# 1 143
  • Мнения: 9 183
Мацки,моля ви скривайте ги тези чаршафчета,че трудно се чете.
Сигурно няма да кажа нещо ново,но Магдето си е типичната кифла.Залага само на външен вид и няма грам други интереси от аутфити и пътувания.Но вече е малко попрезряла кифла/слива и вече не остава много време и на визия само да разчитаме.А!Доброто сърце,забравих го. Grinning Умелото(за мен не толкова умело) излизане от ситуации се дължи на житейски опит и на слаб опонент.Няма никакво интересно съдържание под обвивката.
Една Нанка с инфантилизмите си (има ли такава дума Grinning )е по-интересна.Смятам,че тя се целува малко дървено и пази поведение заради детето все пак.Най-лошото е да накараш детето ти да се срамува от теб.Макар,че и влизането тук..
Мария говори като жена,която има самочувствието и ума да спечели успешен мъж.И когато говореше за финанси говори за тях двамата,те да допринесат за просперитета на семейството.Не я виждам и не съм усетила да е тип жена-само чакам да му грабна паричките и да се скъсам да пътувам и купувам.Просто смятам,че момичето има нещо на горния етаж и интересите ѝ са по-дълбоки от чанти,рокли и лакове.

# 1 144
  • Мнения: 2 027
М не , не я намрам за красавица. Твърде върлинеста и кльощава дори за моя вкус на кльощопривърженичка. Остри черти, обикновени очи , косицата вяла . Но изненадващо общата картина ми харесва и ми е хубавка . Мария също няма перфектни черти , въз дълъг нос , но също ми е привлекателна . Къде го виждат това превъзходство и високомерие просто не мога да вдяна. Нормалното чувство за достойнство , породено от това , че не си простак , явно много дразни болноеговите.

# 1 145
  • Мнения: 1 509
Пред това да изглеждам надменна, студена и с високи претенции дори и без основание и това да правя махленски скандали, да обиждам, да тровя атомосферата и да се бия в гърдите колко съм директна и истинска видиш ли заради това, винаги бих избрала първото. Човек сам си избира битките. С 80% от дамите там по никакъв повод не искам и не бих влязла в конфронтация. Маги не ми е симпатична, но в случая подкрепям нейното поведение чисто с останалите в имението. Прехласването по Алеко ми е криндж отвсякъде.
Надежда в началото ми беше доста симпатична, но с всеки изминал епизод ми пада доста в очите с поведението си (или с липсата на такова).
Аз също не харесвам Маги. Но предимно защото смятам, че е неискрен човек по принцип, сметкаджийка и с маниер на даскалица към Алек. Има си някакви дефицити тя. Но към момичетата не е направила нещо интригантско или натоварващо май. А за в такъв тип формат, ако аз бях участничка, я предпочитам пред на Виктория постоянния негативизъм, нескрита завист и махленска дребнавост - кой как трябвало да се чувства, как трябвало да си изразява емоциите, как трябвало да не целува Алек, кой с кого бил гадже, с кого не бил. Такива жени са ми изключително неприятни, предполагам, че го правят от комплекси и вид незрялост. Будят смесица от раздразнение и съжаление.

# 1 146
  • Мнения: 3 814
Снощи гледах донякъде и заспах.
Останаха по-малко кандидатки и вече се избистрят нещата по-лесно.
Преди бях писала, че Магдалена е фалшива с Алек. Снощи доказа, че е и много глупава. Това е положението. Това е жена, която се е хванала, като удавник за сламката Алек.
За мен Алек и Йоана са най-естествени един с друг. Дано извън предаването продължат отношенията си. Пасват си.
Бих контактувала с Екатерина, Йоана и Виктория. Да, Виктория. Тази жена толкова добре си играе ролята. Не мисля, че е лош човек в реалността. Предаването им го изнася тя.
Дано довечера не заспя.

# 1 147
  • Мнения: 19 559
То пък защото всички си умират за панелки в Люлин, само Мария не ги ще.

Пред ужасната военна обстановка в родната страна, с кеф бих желала, в която и да е панелка дори и в Кърджали, примерно. Не виждам на какво отгоре са й претенциите точно на Марчето.
Да, точно тя с какво ще допринесе за да живее в добра обстановка, или очаква червения килим и уютен и скъп дом в престижен квартал (забележете в София, не другаде) заради какво? Понеже е "неземна красавица" или нещо друго много рядко и ценно? Виктория добре и го каза "днес имаш много къщи и коли, утре може да нямаш нищо, оставате само двамата и тогава какво?" Пак ли ще пускаме обява по телевизията че търсим богат ерген? Много долнопробно! И точно руска школа (или украинска, все тая). По тези въпроси дамите от двете държави се държат еднотипно.

# 1 148
  • Мнения: 398
Аз да се включа със следното-на промото за сезона, в края той казва на избранницата си -обичам те, обичвам всеки миг с теб-вчера го говориха с Надежда това и тя каза, че иска да го чува (демек става си тяхната фраза) -е наистина ли така тъпо ни издадоха края?
Дали е възможно наистина да са му позволили да има и по-така неща от само целувки.
Това вече е много унижаващо за момичета.
Не мисля, че Валерия лъже-това пък ще е много унижаващо за нея.

# 1 149
  • Мнения: 1 344
Довечера ще е пикантно. Засега нямам проблем на индивидуална среща момата да се пусне с проникване на Алек. Така е преценила и така е действала.
От друга страна агресивния флирт на Мария пред трети човек ми беше много безвкусен. Ако бяха насаме, няма проблем. Опипването под масата в ресторанта и лигавенето с храната в присъствието и на други клиенти направо е пълна гнус. Сигурно ви се виждам много задръстена, но не ми се е случвало приятели да се обарват, докато се храним. За всяко нещо си има време и място.

# 1 150
  • Мнения: 1 697
Марчето с какво се различава от Магито, българската школа? Сигурно втората ще живее в панелка в Люлин. Много издребняваате. И двете ще се намери кой да ги вземе и кой да им даде пари. Вече моралната гледна точка е друг въпрос, но пък - всеки си знае.

# 1 151
  • Мнения: 267
Аз да се включа със следното-на промото за сезона, в края той казва на избранницата си -обичам те, обичвам всеки миг с теб-вчера го говориха с Надежда това и тя каза, че иска да го чува (демек става си тяхната фраза) -е наистина ли така тъпо ни издадоха края?
Дали е възможно наистина да са му позволили да има и по-така неща от само целувки.
Това вече е много унижаващо за момичета.
Не мисля, че Валерия лъже-това пък ще е много унижаващо за нея.
Според мен няма да има победителка и са изрязали "Обичам всеки миг с теб" от разговора му с Надежда. Направи ми впечатление, че в 10-минутното промо в края уж когато избира казва, че се чувства сигурен - това го каза на срещата с Йоана. Мисля, че са орязали някакви моменти където говори и в промото са го замаскирали, че уж тогава прави големия си избор с тези думи.

# 1 152
  • Мнения: 1 047
Аз така и не го откривам вече това "голямо промо'.
Някой може ли да даде линк?

# 1 153
  • Мнения: 28
на промото за сезона, в края той казва на избранницата си -обичам те, обичвам всеки миг с теб-вчера го говориха с Надежда това и тя каза, че иска да го чува (демек става си тяхната фраза) -е наистина ли така тъпо ни издадоха края?

Е това вече е long shot 😅
Промото го има в иг на Ергенът.

# 1 154
  • Мнения: 267
Аз така и не го откривам вече това "голямо промо'.
Някой може ли да даде линк?
https://www.facebook.com/watch/?v=1624807284995086 - има го и в началото на първи епизод.

Общи условия

Активация на акаунт