🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 8

  • 110 294
  • 2 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 166
Виктория доста хейт е отнесла щом си е спряла коментарите в тик-ток.
Жалко е, че млади хора се занимават с такива грозни неща и плюят една срещу друга. Шапка свалям на Магдалена за това, че не слиза на тяхното ниво. С който иска да си ходи, но е над тези млади клюкарки.

# 736
  • Мнения: 687
Някой, като обсъждахме книгата, припомни, че Елена беше казала, че в това предаване те редуват възход и падение, да си положителен и отрицателен герой. Маги явно е надолу от днес.

# 737
  • here and now
  • Мнения: 4 340
Естествено, че като ти липсва нещо, автоматично стават важни други неща.
Поне се старае да мисли позитивно...

# 738
  • Мнения: 4 608
Маги, защо си мисли, че тези елементарни въпроси са професорско ниво Trollface

# 739
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 810
Поне няма да се бутат на дивана вече, един конфликт по-малко.

# 740
  • Мнения: 191
Впечатление ми направиха изказванията им по повод палатки, кемпери и каравани. Възприемат го, като курорт за бедни. Не чух нито една(ако съм пропуснала се извинявам), да разгледа въпроса от гледна точка на избор, свобода на духа или подобна насока. Отделно нямат представа от бюджета, с който трябва да разполагаш, за да дърпаш каравана или пък да си с кемпер. Далеч не е за бедни, но те от къде да знаят душичките сладки....😆

# 741
  • Мнения: 9 493
Гащеризона на Виктория много ми харесва!
И Киара е много хубава тази вечер! ❤

# 742
  • Мнения: 2 816
Много ме натъжава като гледам тези млади жени колко се ощастливяват от нечии гафове. Даже собствените постижения не им носят толкова радост.
Преписваха една от друга, най-малкото странно е само за "Майце си" да се сетят всички познали.
Ха ха, Алек с тези разперени ръчички при движение... То само костюм не стига 😃

# 743
  • Мнения: 862
Виктория като не е толкова красива, няма ли право да коментира и казва истината?! Вярно има злоба, но понякога казва нещата както са. Само доброта, без грам акъл не стигат, за да съм приятел с някой. Примери в обществото много за такива жени.

# 744
  • Мнения: 2 141
Някой, като обсъждахме книгата, припомни, че Елена беше казала, че в това предаване те редуват възход и падение, да си положителен и отрицателен герой. Маги явно е надолу от днес.
А кога беше представена като положителен герой,че съм пропуснала Grinning

# 745
  • Мнения: 460
Мария може и да е меркантилна и да не иска да живее в панелка в Люлин, но е интелигентна, с бърза мисъл и не конфликтна.
Плюс, че е украинка, но знаеше за парламентарна република и Георги Господинов, което аз не го очаквах.

# 746
  • Мнения: 629
Врзъщам малко назад...
Бих дала 5, може и 10лв, да видя Памела как отговаря на въпросите от играта.
Щеше да е велико Laughing

# 747
  • Мнения: 687
Алек мисли Надежда за най-умната там. Интересно. 😁

# 748
  • Мнения: 1 042
Наум къде е? Страшна дупка зейна без него.Joy

# 749
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 810
Впечатление ми направиха изказванията им по повод палатки, кемпери и каравани. Възприемат го, като курорт за бедни.
Това са видяли, това знаят.

Общи условия

Активация на акаунт