🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 8

  • 110 334
  • 2 755
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 460
Обаче Маги ПрофесорКАТА какви рецитации му поднесе!!!! Очи, в които се губи и не иска да се намери! И ще ходи с него на палатка! И е влюбена! И какво ли още не!
Не казвам, че е фалшива. Казвам, че му наплямпа врели-некипели от романите на Арлекин. А на него му драго!!!
Оффф.
Аз пък мисля, че е тотален фалш!

# 1 051
  • София
  • Мнения: 13 079
На мен Валерия ми е неприятна и наистина има нещо нечистоплътно в нея, но ако е спала с Алек, нейна си работа, не ме интересува. Изживяла си е някакъв момент. Ако го е направила за да се задържи в играта, наистина доста евтино, но ще съдя, като видя. Но определено за мен, ако има някой гнусен в ситуацията, това е Алек, който на всяка се обяснява колко е специална, и с радост приема обясненията им в любов. Които пък колко са истински, друга тема. Но Алек е нечистоплътен и емоционално и физически.

# 1 052
  • SF
  • Мнения: 21 564
Може и аз да го мисля, но в случая се смях на прекрасните фрази, с които му направи деня и го усмихна.

# 1 053
  • Мнения: 31
Yes! Промото е супер! Най-накрая малко сеир да видим! Нещо по-така!
На който не му се гледа - да си пусне "Минута е много" Grinning
Валерия е най-лесна за отстрелване, будаленце е на 22, за съжаление има daddy issues като по учебник. Но е пълнолетно детето, да прави каквото иска.
Но се съмнявам, че са правили нещо във водата, само ги пързаля другите. Под вода кексът не бил приятен... поне така съм чувала де Grinning
Но нямам търпение да подложат ошашавения Алеко на другарски съд и той да обяснява, че няма сестра! Нацелува ги всичките останали там, оставя ги да си набиват сами филми в главата и сега му е ред да пожъне каквото е засадил.

# 1 054
  • Мнения: 8 032
рандевуто с Валерия според мен не е било еднократно, нито е блъф..
това, че не го харесва, не означава, че не би правила секс с него заради предни позиции, рози, да натрие носа на другите и разни други 'ползи'..
тя живее с мисълта, че всички жени ѝ завиждат.. сама го каза в някакво интервю.. и понеже бе в тъча, вместо да е в центъра на вниманието, почна с отчаяните номера, за да си получи дозата внимание - паник атаки, секс..толкова си може..
за мен тя се държи озлобено, манипулативно, нарцистично и е с ужасен характер..
в началото ми изпъкваше като излъчване и външност, но сега ми е направо антипатична след цялото ѝ поведение..

# 1 055
  • Мнения: 718
За Маги си спомням разказа за предишната й връзка - как е правила нещата, които мъжът обича, излизала е с неговите приятели, ходили са там, където на него му хареса. С други думи някак се е обезличила до този човек.
И този модел на поведение го виждам и тук - умението да изречеш нещата, които мъжът срещу теб очаква да чуе. Тя просто го слуша внимателно и повтаря. Щеше да е хубаво да покажат и повече от нея, какво тя иска, какво тя обича да прави, от какво тя се интересува.

# 1 056
  • Мнения: 687
Виктория утре не я виждам. Тя толкова се стараеше да го опази от Мария, че изпусна Валерия от погледа си...

Ред им е вече да му поискат сметката. Ако утре нападнат ЕДИНСТВЕНО Валерия, а не И Алек, или се държат сякаш е малко прелъстено момченце, не знам дали ще мога да изгледам още един епизод. По-гадно ще е от гащите на Теа.

# 1 057
  • Мнения: 1 547
Продукцията: Алек, искаме в тоя сезон материал 18+..
Алек:

# 1 058
  • Мнения: 460
...Но определено за мен, ако има някой гнусен в ситуацията, това е Алек, който на всяка се обяснява колко е специална, и с радост приема обясненията им в любов. Които пък колко са истински, друга тема. Но Алек е нечистоплътен и емоционално и физически.
На Алек това му е зададено по сценарий. Да приема с радост обясненията на всяка и да ѝ казва, че е специална.
Какво ще стане с рейтинга ако в първи/втори епизод се влюби лудо в някоя и игнорира останалите? Smile

# 1 059
  • София
  • Мнения: 6 215
Ще ми е интересен паралелът с миналия сезон - когато момите показаха на Генчо, че не им е било приятно поведението му, той се разсърди и им наби канчетата. Сега, поне в промото, има сходна ситуация - момите обидени от държанието на Алеко, той гледа като в небрано лозе. Как ли би подходил? Очаквам да е по-различно...

Разбира се, съчинявам си по картинка, може изобщо да не се получи подобна сценка, а и, честно казано, не вярвам много на Валерия. Като нищо приказва щуротии, за да ги дразни.

# 1 060
  • Мнения: 7 811
Да кажа , че за мен думите , които Виктория каза за Маги , че била на възрастта на Титаник не са по-различни от обидите към нея, че е циганка . Само по себе си не е обидно, но казано така има негативен аспект . Плюс , че и двете изказвания са доста прости и изречени в безсилие .
Не знам кой въобще може да и съчувства , всяка втора дума и е обида .

# 1 061
  • Мнения: 1 547
Всъщност в това шоо има ли регламент  да се стига само до хапане на устни и ушички и целувки с език и дотам да са интимностите?

# 1 062
  • Мнения: 605
Сега гледам и съм към края а срещата на Йоана.
Потресена съм от масовото незнание. Дори и уж умните Надя и Вики ме разочароваха. Срамота е, че Мария знаеше доста, изключвам Парцалев, който е обяснимо да не го знае. Но Барбара да има повече верни отговори от повечето... Потрес. Ако бях на Маги, Горджъса щях да си стегна сама багажа и да си изтрия профилите в социалните мрежи.
Спорът между Виктория и Мария. За едно съм съгласна с Виктория. Лицемерно е да обясняват как се кефят на това, че целунал Еди коя си или че тя е на среща.
Мария е меркантилна, държа се евтино на тройната среща. И за това всъщност съм съгласна с Виктория.
Но Виктория не виждам защо пак повдигна темата за онази среща.
Иначе си е права да си промени отношението към Мария след нея. Най-вече заради държанието на Мария в колата.
Срещата на Йоана и Алек ми харесва.
Честно казано, не виждам особена химия между тях, но пък в други отношения ми се струва, че с нея са най-съвместими.
Но си е факт, че и тя, и Надя бяха отвратителни на няколко пъти, като дърти свекърви.

# 1 063
  • Мнения: 28
Всъщност в това шоо има ли регламент  да се стига само до хапане на устни и ушички и целувки с език и дотам да са интимностите?

Знам, че и в чужди Ергрнът е имало секс. В един сезон ергенът спи с една участничка и я гони на следващата церемония.

# 1 064
  • Мнения: 1 547
От фб Simple Smile
"Уляля, кво е тва проникване, уа?"
Ахахха, с глас се смея!

Общи условия

Активация на акаунт