Ягодка - обсъждане на продукти 4

  • 10 991
  • 309
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 13 512
еднаква е цената,купи си го от магазина и поискай мостри на някакви други продукти, за които се колебаеш дали да си купиш от ягодката.
В интерес на истината- за този Абдо шок миналата година научих от форума- някоя от арабските мами го беше похвалила- мариабутти или Ноя... и го пробвах тогава и определено имаше ефект- с диета, разбира се. след това взех да пълнея и го спрях, и сега отново съм си купила и се мажа сутрин и вечер с него- само корема.

# 106
  • Русе
  • Мнения: 343
A..добър коректор да ми препоръчате?
Досега, като съм ползвала все си личи, че го има /в смисъл...около очите става много натрупан грима, вижда се  Confused/.
Дали има нещо леко като консистенция и в същото време покривно, или много искам?

# 107
  • Мнения: 13 512
най-хубавият,който съм ползвала е Radiant Touch на ив-Сен Лоран. След недоспиване и сенки под очите-заличава всякакви следи. много добър продукт. Цената е еднаква с магазина- съветвам те да отидеш там и да го пробваш.Не може да няма YSL в Русе.

# 108
  • Мнения: 3 010
Ами даааа- естествено с моя "късмет".......  Sad пак не последният момент се усетих - сменили са промоциите и не можаха да поръ4ам от тези червила ма Клиник с четчицата пфуууууууууу  Close

# 109
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
От тея новите Special Purchase на мен нищо не ми хареса  Sad  ...
(Освен може би лосиона на Payot ама така и не разбрах как се ползва.. при излагане на слънце или не само ... )

# 110
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Dendy чевилата си ги има, само че за 15.5 $ . Мисля, че на промоцията бяха 11$.

МОнда, тоя коректор на YSL e 2.5 грама, колко време ще изкара  Simple Smile ?

# 111
  • Мнения: 6 623
най-хубавият,който съм ползвала е Radiant Touch на ив-Сен Лоран. След недоспиване и сенки под очите-заличава всякакви следи. много добър продукт. Цената е еднаква с магазина- съветвам те да отидеш там и да го пробваш.Не може да няма YSL в Русе.
Може може в Русе има само Биотерм ,Орлан ,Шанел и Диор това за бялата ,а от декоративната има само на Шанел.

# 112
  • Мнения: 13 512
От тея новите Special Purchase на мен нищо не ми хареса  Sad  ...
(Освен може би лосиона на Payot ама така и не разбрах как се ползва.. при излагане на слънце или не само ... )
Нищо особенно- слънцезащитно мляко с 8ми фактор- егати защитата- това е като ходите на плаж  да се мажете  за тен:-)

# 113
  • Мнения: 2 152
Монда, благодаря ти за отговора.  bouquetЩе си поръчам този спрей на Клиник.Ще ми пасне идеално.Мен ме запали също по този коректор на Ив сен лоран
Илияна, ами нямаше ли в Максимов, срещу Пикадили.Мисля, че там имаше на ИСЛ. козметика newsm78

# 114
  • Мнения: 14 493
От тея новите Special Purchase на мен нищо не ми хареса  Sad  ...
(Освен може би лосиона на Payot ама така и не разбрах как се ползва.. при излагане на слънце или не само ... )

и на мен нищо не ми хареса Sad не че не съм си заплюла още два сета на клиник Blush а и ФДТ и спирала ще поръчвам, мъжа ми ще работи май за моите поръчки Mr. Green
за този лосион не питаше ли Ив? сега е много евтин

# 115
  • Мнения: 6 623
кръц кръц май имаше някакви червила само ,ако излизам днес ще проверя.Ама ти нямаш тъмни кръгове за какво ти е коректор?

# 116
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Да бе да си го държат тогава тоя Payot. Сложили и пак май същите тея пудри на Нина Ричи дето им седят от предната промоция.

И пак да питам:
МОнда, тоя коректор на YSL e 2.5 грама, колко време ще изкара   ?
 Mr. Green

# 117
  • Мнения: 13 512
МОнда, тоя коректор на YSL e 2.5 грама, колко време ще изкара  Simple Smile ?
Изкарва- той се натиска отгоре и пуска по 1 капка. трябват ти две капки за двете очи.
кръц кръц кой спрей?

Аз викам- да напишем с големи букви- нищо интересно няма в новите промоции и да спрем изобщо да  ги коментираме. Нито като цени  са атрактивни,нито като качество.

# 118
  • Мнения: 14 493
вижте това http://strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=55229&goChar=E не знам дали са качествени, но е евтино пък кутийката му каква е луксозна...

# 119
  • Мнения: 2 152
Илиянка, имам аз, но си слагам един коректор на Буржоа Wink
Монда, този на Клиник синияTurnaround Concentrate Visible Skin Renewer, за който те питах вчера.Ти каза, че ти е лек на теб и си ползваш кремчето.

Общи условия

Активация на акаунт