Cenerentola Innamorata - или Мами в Италия 42

  • 12 725
  • 276
  •   1
Отговори
# 15
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Как бе, адашке , само 22 дни остават и нали съм с високо кръвно, може и да реши докито да раждам по-рано, аз съм в бойна готовност, макар и дда мога да издържа до март, знаеш ли!


Е,хубава работа,как така Ще се цепиШ от мартенския колектив и Ще ни оставяШ сами с Моргъс4ето  Hug

# 16
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ами да, мартеничка я искам и кълки дотогава ще стискам.
Гери01, аз бях питала за българския език у дома, и май сме на едно и също мнение, особено фактът, че ти си успяла в това сложно начинание с щерката, браво!

# 17
  • Мнения: 26
ми тъй, де! децата на нашите грешки ли да ги учим? бащите и училищата за какво са? не ви ли се е случвало да чуете испаноговаряща /перу, еквадор и т.н/ да се мъчат да говорят на детето си на италиански? егати трагедията! andato a escuela?estiamo a cassa?  а ако му говори на хубав чист испански хем тя доволна, хем детето ще научи правилно и испанския и италианския! Heart Eyes все едно хулио иглесиас да ти пее на ит. с испански мотиви... Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 475
Алооо...стрегите да не се обидите после на бъдещата тема... Wink Heart Eyes
 
  Сонче ,гледам сложила си си сайта в профила- много добре направен- похвално!  Peace
Явно як екип стои зад тебе щом предлагате толкова професинални услуги-особено с уроците и симулантния превод.Не приемате ли преводачи? Simple Smile
  Попътен вятър ви желая!  Hug
   
  Бягам,че ме чакат задачки .. Hug

# 19
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Алооо...стрегите да не се обидите после на бъдещата тема... Wink Heart Eyes
 
  Сонче ,гледам сложила си си сайта в профила- много добре направен- похвално!  Peace
Явно як екип стои зад тебе щом предлагате толкова професинални услуги-особено с уроците и симулантния превод.Не приемате ли преводачи? Simple Smile
  Попътен вятър ви желая!  Hug
   
  Бягам,че ме чакат задачки .. Hug

Няма,обеЩавам  Hug  bouquet

Я кажи ти къде скиториШ и какви ги върШиШ напоследък та никаква те няма  Wink

# 20
  • Мнения: 3 388
Алооо...стрегите да не се обидите после на бъдещата тема... Wink Heart Eyes
 
  Сонче ,гледам сложила си си сайта в профила- много добре направен- похвално!  Peace
Явно як екип стои зад тебе щом предлагате толкова професинални услуги-особено с уроците и симулантния превод.Не приемате ли преводачи? Simple Smile
  Попътен вятър ви желая!  Hug
   
  Бягам,че ме чакат задачки .. Hug

Благодаря ти, Гери!
Така е, имам много сътрудници преводачи, с голям опит в устните преводи, на които се доверявам и , които винаги препоръчвам! За услугите по отношение на маргетинга и рекламата пък сме супер организирани, там аз имам връзки в цялата страна, печели се мнго повече, а и аз съм силна в проучванията на пазара.
Търсим клиенти, преводачи имаме много, а и аз работя по много проекти. Все пак сме в процес на развитие!

# 21
  • Мнения: 714
Здравейте, красавици спящи, пепеляшки и прочие  Wink

ей да ви призная много се вълнувам се с вас, бремитата Hug все едно аз ги чакам всичките ваши бебоци  Hug
ама ще дойдете и на мойто  newsm78 дойдоха оценките за срока на моя малък мъж. То феямката, Гери и Италина знаят как стоят нещата де  ooooh! ама аз много се притеснявам и все пращам мъжа ми  Embarassed той взима тая скеда ди валутацоне. Нямам причина да се оплаквам де, генералната оценка е дистинто, тоест между буоно и оттимо, ама защо ли все ми треперят коленете  ooooh!


# 22
  • Мнения: 714
Алооо...стрегите да не се обидите после на бъдещата тема... Wink Heart Eyes
 
  Сонче ,гледам сложила си си сайта в профила- много добре направен- похвално!  Peace
Явно як екип стои зад тебе щом предлагате толкова професинални услуги-особено с уроците и симулантния превод.Не приемате ли преводачи? Simple Smile
  Попътен вятър ви желая!  Hug
   
  Бягам,че ме чакат задачки .. Hug


Благодаря ти, Гери!
Така е, имам много сътрудници преводачи, с голям опит в устните преводи, на които се доверявам и , които винаги препоръчвам! За услугите по отношение на маргетинга и рекламата пък сме супер организирани, там аз имам връзки в цялата страна, печели се мнго повече, а и аз съм силна в проучванията на пазара.
Търсим клиенти, преводачи имаме много, а и аз работя по много проекти. Все пак сме в процес на развитие!



Сонче, и аз като Мара подробната ..  Embarassed ама нали е от професионално любопитство, надникнах и аз Wink поздравления за хубавия сайт и като концепция и като изпълнение. Ма нищо не казваш ти, каква си потайна, а си ми била почти колежка  Wink е, не точно де, като гледам си имаш специфично поле за действие, не се припокриваме Wink
Имали сме бизнес дама, а тя си мълчи   Hug

# 23
  • Мнения: 2 379
И аз да се запиша за темата.

Ей на това много се смях:
Цитат
Feiam, ти си гледала как раждаш в отражението, друго си е мъж ти с едно огледалце да ти стои отпред и да ти вика- Гледай! Гледай! #2gunfire идваше ми да го гръмна! и се смееше, даже!
Ама наистина ли с огледалце?! Joy

Соня, един италиано (не го познавам) ми писал мейл, че между 1 и 7 март ще е в София и има нужда от преводач. Пита ме дали мога да го свържа с някой. Идеи? Имаш ли връзки в София?

# 24
  • Мнения: 26
Алооо...стрегите да не се обидите после на бъдещата тема... Wink Heart Eyes
 
  Сонче ,гледам сложила си си сайта в профила- много добре направен- похвално!  Peace
Явно як екип стои зад тебе щом предлагате толкова професинални услуги-особено с уроците и симулантния превод.Не приемате ли преводачи? Simple Smile
  Попътен вятър ви желая!  Hug
   
  Бягам,че ме чакат задачки .. Hug


Благодаря ти, Гери!
Така е, имам много сътрудници преводачи, с голям опит в устните преводи, на които се доверявам и , които винаги препоръчвам! За услугите по отношение на маргетинга и рекламата пък сме супер организирани, там аз имам връзки в цялата страна, печели се мнго повече, а и аз съм силна в проучванията на пазара.
Търсим клиенти, преводачи имаме много, а и аз работя по много проекти. Все пак сме в процес на развитие!


ей, сайтът е чуден! особено написаното на италиански! не може да се каже същото за българския вариант - мернах 5 - 6 грешчици... Joy и баш на български!  #Crazy ай-ай-ай![/size][/size]

# 25
  • Мнения: 3 425
Преелитам и аз  Mr. Green

Черпичка за едно бебче,което се е родило днес  Heart Eyes




Вале,а новото летище как ти се стори???Хубаво ли е?...браво на ученикаWink

Лени,честито  Peace

Клеми,исках да питам каква е разликата между пълна и спинална упойка....при спиналната ми казаха,че се усеща дърпане???Така ли е?....и исках да питам  с колко шева го правят в Бг?

Аз не гледам като ми взимат кръв  Whistling  просто се обръщам и не ме интересува ...не припадам ако гледам,но не ми е страст...спестявам си гледката на кръвопиенето!

Сонита,аз бременях лятото...и не съм съгласна с Денис за килцата....аз последните 3 месеца в жегите качих 15 от 25те кила  #Crazy ,а почти не ядях.....таратор пиех и салати!

Мкдироче,Фнимавайте с тия болести вече...още малко остана!

Ани,смей се ти....като ти опре яйцето на дупето ще видиш колко е смешно  Crazy

Според мен не е за мъже раждането...не,защото ще припадне...а аз моя го изгоних да си ходи следобеда....няма кво да ме гледа как се превивам от болка  Confused

Не съм Ченерентола пъккккккккккккккккк  Naughty

Още исках да философствам,но забравих  newsm78

Лека нощ от мен  Tired

ПП Бимбето къде ли е???









Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 23:50 от Kaлa(Bella13)

# 26
  • Мнения: 3 425
Може ли да ми обясните как сте вързали 2 компа с нет???И ако искам и в хола да имам за допълнителна 'точка'(не ми се смейте моля) ли се смята и заплаща естествено???Разкажете ми при ва с как е???

# 27
  • Мнения: 2 379
Черпичка за едно бебче,което се е родило днес  Heart Eyes
E, това е почерпка, която радва окото - шарена и питателна Mr. Green

А кое е бебчето? Що така оскъдно инфо подаваш?
Да е живо и здраво бебчето Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 100
Ей ме и мен преди лягане Hug

Кала кое е туй беб4е, дет 4ерпиШ за него Wink Пък за килцата, може и да не си съгласна с мен, ма в моя слу4ай туй беШе положението Crossing Arms как се ка4ват килца без да се похапва ми е мистерия Thinking метаболизъм, знам ли...

И аз не гледам кат ми вземат кръв, ина4е се впе4атлявам негативно Rolling Eyes

Пак контра: за мъже си е раждането, хем да видят за какво става въпрос, хем да изживеят заедно появата на беб4е, хем....жената се държи по...хм..."сдържано". На мен ли4но ми беШе много позитивно присъствието му ( ма не се е завирал да гледа подробности)

Лека ноЩ дами
  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 379
Ние със Симоне сме си говорили по въпроса за раждането.
Той каза, че би искал да е до мен през цялото вереме Hug Честно казано отначало се учудих, не очаквах. Мислех, че повечето мъже не са много навити да участват в подобни екшъни.
Но се радвам, че той мисли така, понеже на мен също би ми било много по-спокойно, ако той е близо до мен... Ама до главата ми някъде, а не между краката с огледалце Joy

Общи условия

Активация на акаунт