Разградски мами хубави-2

  • 8 709
  • 350
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Добро утро на всички.
На mam4i.S ,добре дошла сред нас.
Каката ни учи вече първа смяна и аз съм сред раннобудните.Вече свърших половината работа,малко на компа,и после готвене,гладене,Макси и ако времето позволява-на разходка.

# 17
  • Мнения: 441
Честит рожден ден  Йоанна на мама Аз съм си.Пожелавам ти да  си жива , здрава и да радваш мама и тати!
на новата мама.

# 18
  • Мнения: 11 546
Честит рожден ден Йоаннка!Честит празник на малката сладуранка.Да е жива и здрава за радост на мама и на татко!Иреленка весело посрещане на празника!  bouquet

Последна редакция: вт, 13 фев 2007, 08:32 от mama007

# 19
  • Мнения: 51
Привет и от мен на новата ни мама!Ти навярно си Светлето -мама на Криси и Преско.  newsm78   Или се лъжа.  Rolling Eyes А на всички мами ДОБРО УТРО grinning012 Toilet И ПРИЯТЕН ДЕН!   А по повод старата тема-искате ли да напишем по някоя и друга готварска рецепта и така да я затворят cook eat   

# 20
  • Мнения: 51
 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА-ГОЛЯМА ЙОАННА!Да расте жива ,весела и здрава!ДА радва с лудориите си мама и тати, а догодина щъркела едно братче да изпрати!!!! stork-boy

# 21
  • Мнения: 51
Ей момичета,забравих да ви питам-като си имаме картинки на мама и децата ,няма ли да сложим една и на татковците  Naughty Нали и те са с нас на "фронтовата линия"  #2gunfire Аз намерих един сайт -разгледайте го и пишете!А  ако имате и други предложения няма да откажем.... http://cards.usmivka.com/main/cards/manb

# 22
  • Мнения: 3 219
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ЙОАННКА!

Да радваш мама и тати,много игри и весело детство!
  bigdance2  party023

Последна редакция: вт, 13 фев 2007, 09:45 от bubito_

# 23
  • Мнения: 256
честит рожден ден на йоанна да е жива здрава весело детство и да радва мама и тате  newsm59  ura  bigdance2 Tada baloni happy bd Gift                                                                                                                                            мале вчера като съм ровила в нета съм набарала вирус и за това не ми отваряло               

# 24
  • Мнения: 3 219
стели,и ние предната седмица бяхме бъгнали яко компа,ама сега инсталираха още някакви антивирусни и сме добре

# 25
  • Мнения: 256
и ни е имаме такава програма ама незнам защо е станало така много гадно newsm61 от къде е дошло незнам

# 26
  • Мнения: 11 546
Момичета,излизахте ли на разходка? Laughing Аз до преди малко чистих,готвих,простирах.Наготвих пилешка кавърма и направих една салатка с извара.  chef След малко ще излезем за храната.max-mama получи ли се тортата?Чакаме снимка. Laughing icipici с Мария да сте съседки? Sunglasses

# 27
  • Разград
  • Мнения: 3 110
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЙОАННА,да е жива и здрава,много щастливи моменти и много шансове в живота.



mama007,тортата е в процес на правене.Не съм правила марципана,защото не съм си купила бадеми.Ще украся със сметана,ако стане тортата.

# 28
  • Мнения: 8
Здравейте Разградски хубави мами!  newsm53. Доста похвална активност набирате, ама не ходите ли по разходки? На нас от хойкане не ни остава време за форума.
Честит Рожден Ден на Йоаннка
На всички влюбени красиви мами искам да пожелая в аванс
Честит Свети Валентин - обичайте се и се усмихвайте  Two Hearts.
Хайде чао за сега

  

# 29
  • Мнения: 256
буби бебоците ни имит 1м разлика моето не ще да яде кисело мляко да ли е заради кърмата защото предпочита кърма като си опита от шишето го изплюва твоето яде ли го Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт